ДОМАГАННЯ У ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЯХ:РЕАЛЬНІ...

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН.ВІДЧУЙ СЕБЕ...

ПРЕДМЕТЫ ГАРДЕРОБА, НА КОТОРЫХ НЕЛЬЗЯ...

СКАНДАЛЬНА КУРТКА МЕЛАНІЇ ТРАМП ТА ІНШІ МОДНІ...

7 БЕЛЫХ ПЛАТЬЕВ НА ЛЕТО

Чому варто обрати ноутбук з OLED-екраном: 5 аргументів

Абсолютно нові враження

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Який дисплей найкраще відповідає сучасним вимогам? Провідні виробники телевізорів і смартфонів визначилися давно — це дисплей OLED, який гарантує насичене та неймовірно контрастне зображення.

Цього року технологія OLED починає активно впроваджуватися і в ноутбуках, а піонером цього руху є компанія ASUS, яка представила цілу серію ноутбуків з OLED-дисплеями.

Для тих, хто багато часу проводить за ноутбуком, якість дисплея є однією з найважливіших характеристик. Саме тому ми зібрали 5 аргументів обрати ноутбук з OLED-екраном:

 

1. НАДЗВИЧАЙНА ГЛИБИНА ЧОРНОГО КОЛЬОРУ

На відміну від рідкокристалічних дисплеїв звичайних ноутбуків, які зазвичай підсвічуються 50–60 світлодіодами, у дисплеї OLED кожен з мільйонів пікселів випромінює світло. Тому, коли потрібно відтворити чорний колір, піксель OLED просто вимкнеться, щоб передати найтемніший чорний. Здатність дисплея відтворювати глибокі відтінки чорного допоможе побачити найнепомітніші деталі. Ви будете вражені від якості зображення улюблених фільмів на ноутбуці з OLED-екраном! Підтвердженням «кінематографічного» рівня дисплеїв в ноутбуках ASUS OLED є сертифікація VESA DisplayHDR True Black.

2. РЕАЛІСТИЧНІ КОЛЬОРИ

Ноутбуки ASUS OLED надають надзвичайно деталізоване та реалістичне зображення з охопленням 100% колірної гами DCI-P3. Це означає, що кольори виглядають на дисплеї максимально природньо. Як відомо, коректне відтворення кольорів важливе не лише для дизайнерів, але й для багатьох інших професій. OLED-дисплеї ноутбуків ASUS з сертифікацією PANTONE® Validated гарантують точність відображення кожного відтінку.

3. ЧІТКІСТЬ ЗА БУДЬ-ЯКОЇ ЯСКРАВОСТІ

На звичайних РК-дисплеях зі зменшенням яскравості екрана різко погіршується рівень деталізації та якість відтворення кольорів. Ноутбуки ASUS OLED гарантують високу точність відтворення кольорів за будь-якої яскравості. Тому можна вільно регулювати яскравість екрана, щоб вона відповідала навколишньому освітленню, а ви все одно продовжите насолоджуватися насиченими кольорами.

4. НА 70% МЕНШЕ ШКІДЛИВОГО СИНЬОГО СВІТЛА

Відомо, що під час роботи за екраном синя складова світла спричиняє дискомфорт та погіршує якість сну. Проте завдяки властивостям технології OLED ноутбуки ASUS OLED випромінюють на 70% менше шкідливого синього світла, що підтверджено незалежними лабораторіями TÜV Rheinland і SGS. Що важливо: на відміну від традиційної фільтрації синього світла, у даному випадку відбувається незначний зсув спектру до менш шкідливої довжини хвилі. При цьому якість відтворення кольорів все одно не погіршиться.

5. ПЛАВНІСТЬ ВІДТВОРЕННЯ 

Дисплеї OLED в ноутбуках ASUS мають найшвидший відгук серед усіх дисплеїв для ноутбуків. Це забезпечує неймовірну плавність відтворення динамічних сцен, низькі затримки під час ігор та показ тонких деталей, як-от прокручування тексту без розмиття.

Можна з впевненістю сказати, що ноутбуки ASUS OLED з відтворенням справжнього чорного, реалістичними кольорами, низьким рівнем синього світла та плавністю відображення спричинили революцію у сприйнятті зорових образів.

Асортимент ноутбуків ASUS з дисплеями OLED дуже широкий: від потужних пристроїв, орієнтованих на розробників мультимедійного контенту, до ультратонких і надзвичайно легких моделей, розрахованих на використання у сучасному мобільному ритмі життя. Розглянемо декілька таких моделей.  

Ноутбук із двома екранами ZenBook Pro Duo 15 OLED

Ноутбук ZenBook Pro Duo 15 OLED допомагає вирішувати завдання послідовно й ефективно. Потужний усередині й елегантний зовні, він є сучасною мобільною платформою для продуктивної, творчої роботи. ZenBook Pro Duo 15 OLED оснащений сенсорним OLED-дисплеєм із роздільною здатністю 4K і має підтримку HDR-контенту. Особливістю цієї моделі є додатковий 4K-екран ASUS ScreenPad Plus, який робить взаємодію з програмами ще більш зручною. ZenBook Pro Duo 15 OLED вже сьогодні пропонує випробувати переваги технологій завтрашнього дня: в апаратну конфігурацію пристрою можуть входити новітній 8-ядерний процесор Intel Core i9 та відеокарта NVIDIA GeForce RTX 3070 для ноутбуків.  

Корпус ноутбука виготовлений із високотехнологічного й легкого магній-алюмінієвого сплаву з обробкою небесно-блакитного кольору. Його дизайн виконаний у футуристичному стилі. На кришці дисплея привертає погляд асиметрична варіація на тему орнаменту з найтонших концентричних кіл, характерних для всіх пристроїв серії Zenbook. Такий елегантний дизайнерський елемент надає оформленню ноутбука абсолютну унікальність — він не схожий на жоден інший.

Другий екран ScreenPad Plus при відкритті кришки ноутбука підіймається, розташовуючись під комфортним кутомом. Цей сенсорний дисплей займає всю ширину корпусу, має високу роздільну здатність й оптимальну яскравість. Він бездоганно доповнює основний OLED-дисплей ноутбука, надаючи безліч корисних функцій і нескінченні способи покращити зручність під час роботи. Обидва дисплеї підтримують активний стилус ASUS Pen з розпізнаванням 4096 рівнів тиску.

Ноутбук-планшет ZenBook Flip 13 OLED

Ноутбук-трансформер ZenBook Flip 13 OLED — це універсальний пристрій, виконаний у компактному корпусі за рахунок OLED-дисплея з тонкою рамкою. Завдяки спеціальному шарніру він може розкриватися на 360°, а в його витонченому корпусі товщиною всього 13,9 мм знайшлося місце повноцінному комплекту роз’ємів. В апаратну конфігурацію моделі входить процесор Intel Core, який дозволить із легкістю справлятися з будь-якими робочими задачами.

Художники, фотографи, дизайнери та інші користувачі, які працюють із зображеннями, точно оцінять найширші можливості, що надаються сенсорним OLED-дисплеєм, адже завдяки підтримці стилуса ASUS Pen він ідеально підходить для творчої роботи. ASUS Pen — це активний стилус, за допомогою якого зручно малювати, записувати нотатки або робити анотації в будь-якому сумісному додатку.

Оскільки багато людей сьогодні працюють у режимі домашнього офісу, використовуючи як засіб спілкування відеозв’язок, фахівці ASUS розробили технологію ефективного шумозаглушення на основі технологій штучного інтелекту. Вона здатна фільтрувати фонові шуми навколо вас, вирівнювати гучність окремих голосів під час конференц-дзвінків, а також усувати шуми й виділяти голос співрозмовників із вхідного аудіопотоку, щоб користувач міг більш чітко їх чути.

Докладніше дізнатися про всі ноутбуки ASUS OLED

Домагання у громадських місцях:реальні історіі, які навчають

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН.ВІДЧУЙ СЕБЕ СПРАВЖНІМ РЕЖИСЕРОМ! ЧАСТИНА 2

Не только радио и музыка: что полезного послушать

7 суперфудов для иммунитета, энергии и красивой кожи

15 отличных французских комедий

16 лучших средств от сильной сухости рук из-за регулярного использования антисептиков