Як приготувати млинці без шкоди для фігури

Робимо оладки, млинці та панкейки більш корисними

Погодьтеся, зі словом «млинці» в нас зазвичай виникають тільки найтепліші та найдобріші асоціації родом із дитинства — спогади про те, як мама чи бабуся пекла на сніданок ароматні, рум`яні оладки. У дорослому віці ми дізналися дві речі: насправді оладки — дуже проста страва, приготувати яку під силу кожному з нас. І якщо їсти цю смачну страву щодня на сніданок, через деякий час можна виявити, що ваші джинси стали на вас малі.

Ось чому ми з брендом «Олейна» вирішили створити гід для всіх, хто полюбляє млинці та не готовий набирати зайві кілограми. Насправді незалежно від того, як сильно ви їх любите, є способи підвищити їхню поживну цінність.

Як приготувати млинці без шкоди для фігури

Збільшуємо кількість білка

Простий спосіб зробити млинці більш ситними — додати в тісто джерело білка, наприклад звичайний грецький йогурт або домашній сир. Ви можете використовувати грецький йогурт або сир замість молока або рідини в рецепті. Якщо тісто вийшло надто густим, розбавте його, підливаючи потроху воду.

Додаємо протеїновий порошок 

Ще одна ідея для збільшення вмісту білка — використовувати ваш улюблений протеїновий порошок. Як правило, одну склянку борошна можна замінити на третину склянки протеїнового порошку і дві третини склянки борошна. Залежно від виду протеїнового порошку може знадобитися додаткова кількість рідини, щоб досягти бажаної консистенції.

Зменшуємо кількість цукру

Хоча трохи цукру час від часу не зашкодить, велика кількість може мати негативний вплив на організм. Є більш корисні замінники цукру, які нічим не гірші на смак.

Наприклад, підсолоджувач стевія — рослинний екстракт, який смакує як цукор, але не містить калорій. Вам достатньо лише злегка посипати млинці цим порошком, оскільки він у 200 разів солодший за цукор.

Замість кленового сиропу або меду можна спробувати нектар агави. Цей сироп набув популярності як здоровий замінник цукру. Він менш калорійний і містить менше вуглеводів, ніж мед.

Відмовляємося від звичайного борошна     

Ми звикли, що під час приготування млинців не обійтися без пшеничного борошна. Однак сьогодні на полицях у супермаркетах можна знайти багато його небанальних і корисних варіантів. Наприклад, смак млинців на основі мигдалевого, кокосового чи будь-якого іншого горіхового борошна тільки виграє. Якщо під рукою немає альтернативних видів борошна, можна використати вівсяне. Для його приготування потрібно просто змолоти в блендері вівсяні пластівці.

Використовуємо фрукти

Фрукти — це природні солодощі. Вони можуть значно покращити смак млинця, не додаючи водночас багато калорій.

Киньте жменю чорниці на тісто для млинців після того, як вилили його на сковорідку. Ягоди багаті на поживну клітковину та вітаміни, які важливі для здоров`я вашого організму, внаслідок чого ваші млинці перетворяться на healthy-сніданок.

Для додаткового смаку можна посипати млинці малиною або ожиною. Якщо ви віддаєте перевагу чомусь більш солодкому, спробуйте полуницю або сухофрукти, такі як родзинки, фініки, інжир або чорнослив.

Банан також чудово поєднується з млинцями, незалежно від того, чи використовуєте ви його як начинку або як складову тіста.

Готуємо пікантні млинці

Хто сказав, що млинці мають бути виключно солодкими? Солоні версії млинців не тільки дивовижно смачні, але й корисні.

Наприклад, спробуйте на сніданок додати до млинця яйце пашот зі смаженим на грилі беконом. Курка та гриби також можуть стати білковою начинкою для млинців. Обов’язково додайте трохи зеленої цибулі та часнику для додаткового смаку. 

Додайте шпинат або листовий салат (додаткове джерело заліза), перець чилі для гостроти та покращення обміну речовин і хрусткий болгарський перець для покращення імунітету.

Ви також можете додати до тіста улюблені трави та спеції, щоб зробити млинці більш ароматними.

Використовуємо спеціальні олії

Спробуйте спеціальні та корисні для приготування варіанти олій. Наприклад, для пікантних млинців чудово підійде «Олейна» з травами: просто додойте її в тісто для несолодких млинців або посмажте на ній ранкову яєшню. Олії з травами талановиті шеф-кухарі називають рідкими спеціями, які вже готові до приготування як гарячих, так і холодних страв. Вони ідеально підходять для смаження, запікання, маринадів та заправки салатів. Лінійка представлена чотирма продуктами, що дозволить кожному любителю кулінарії знайти свій улюблений смак. 



Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Чай з кульбаби: корисні властивості, правила приймання та...


Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Читайте також
Популярні матеріали