В інноваційному парку UNIT.City відкрився новий заклад від First Line Group

У меню — страви різних кухонь світу, десерти та випічка власного виробництва

В інноваційному парку UNIT.City відкрився новий заклад від First Line Group — ресторан Electron Corp., розташований на першому поверсі кампусу B10. У ньому вперше поєднали декілька форматів: кафе, street food, доставка, корпоративний сервіс, власне виробництво, кейтеринг та take away self-service.

У меню — страви різних кухонь світу і сніданки в інтерпретації бренд-шефа First Line Group Вови Ташаєва, а також десерти та випічка власного виробництва. Барна карта складається з авторських коктейлів та різних видів вина. Коктейлі, поділені за тематичними блоками junior, middle та senior, відповідають позиціям спеціалістів у IT-сфері. Вони є авторською розробкою шеф-бармена Олександра Родіонова. 

«Наш гість — це сучасна людина, яка живе та насолоджується життям у моменті «тут і зараз». Це мешканець нового міста, який свідомо ставиться до  харчування, любить комфорт та зручність. Йому важливо, аби було не лише смачно та корисно, але й водночас швидко», — каже ресторатор та засновник мережі First Line Group Дмитро Запорожець.

Весь простір кафе можна використовувати як місце для корпоративів та тімбілдингів компаній-резидентів та гостей парку. Окрім основного кафе з посадкою в закладі працює in-house обжарювальний цех, створений у колаборації з Володимиром Задиракою та командою One love. Там планують проводити капінги (дегустацію кави) та тематичні заходи. 

Відкриття Electron Corp. — це логічне продовження співпраці між інноваційним парком UNIT.City та мережею ресторанів First Line Group, яка почалася з розміщення на території двох фудтраків: з піцою та бургерами. Для корпоративних клієнтів працює програма лояльності, а для резидентів інноваційного парку — спеціальна система доставки територією інноваційного парку. 

Заклад працює в будні з 9:00 до 20:00. Меню можна переглянути тут. 

Реклама

Популярные материалы

Які порушення в шлунково-кишковому тракті впливають на красу та...


З чим носити светр із високим коміром цієї зими


9 головних nail-трендів 2022 року


Читайте також
Популярні матеріали