Raw, vegan та gluten-free: продукти корисного харчування у крамниці ФО

Крамниця для прихильників здорового способу життя

Крамниця корисного харчування ФО (фрукти та овочі) — це місце, де можна знайти натуральні фрукти, овочі, якісні та здорові страви власного виробництва, великий вибір органічних та крафтових продуктів, суперфуди, органічні спеції та сухофрукти з усього світу, фермерські продукти, натуральні, органічні та біодинамічні вина та безліч інших сертифікованих якісних, корисних та органічних продуктів. 

ФО — це місце, яке порадує прихильників здорового способу життя, поціновувачів свіжих та якісних продуктів, любителів органічної та натуральної їжі, або просто тих, кому необхідно зарядитися енергією та відмінним настроєм. 

Тут без проблем можна придбати продукти raw, vegan або gluten-free, а також різноманітні крафтові продукти українських та зарубіжних виробників. 

У крамницях майже для кожного виду продукції виділений окремий стелаж.

Особливе місце на поличках магазинів займають продукти власного виробництва. Кожна страва розроблена з турботою про здоров‘я покупців, збалансована за складом нутриєнтів та приготовлена з використанням продуктів найвищої якості. Асортимент власного виробництва регулярно змінюється, щоб постійні клієнти мали можливість харчуватися смачно та різноманітно. Тут ви знайдете салати, поке-боули, супи, основні гарячі страви, соуси, діпи, смузі, десерти, хліб на безглютеновому борошні та іншу випічку.

Також у ФО є простір, у якому можна забути про міську метушню й насолодитися теплою атмосферою спокою та гармонії. Для цього в крамницях готують смачну каву, чай та матча, подають корисні десерти. Тут зручно поїсти, попрацювати або провести зустріч. 

Наразі у Києві відкрито 3 офлайн-магазини ФО. 

Адреса: 

— вул. Кудряшова, 20г

— вул. Богданівська, 7г

— вул. Маршала Тимошенко, 21 

Також можна замовити продукти додому онлайн.

У планах на 2022 рік розпочати роботу на новому сайті та запустити мобільний додаток. 

В усіх магазинах ФО офлайн і онлайн використовують екопакування, яке легко можна здати самостійно на переробку або повернути назад до крамниць або кур’єру, для подальшої утилізації. Таким чином у ФО підтримують екофрендлі формат та загальну концепцію, яка базується на здоровому, свідомому та екологічному способі життя.

Instagram

Facebook

Реклама

Популярные материалы

Які порушення в шлунково-кишковому тракті впливають на красу та...


З чим носити светр із високим коміром цієї зими


9 головних nail-трендів 2022 року


Читайте також
Популярні матеріали