«ТЕРПЕЛИВО ЖДЕТ РОЖДЕНИЯ СВОЕГО АНГЕЛА»:...

В МАСКЕ И С БОКАЛОМ ШАМПАНСКОГО: ДЖЕННИФЕР...

15 РОМАНТИЧЕСКИХ ФИЛЬМОВ ДЛЯ ПРОСМОТРА ВДВОЕМ...

«ЦЕ БУЛА НАЙБІЛЬША ПОМИЛКА МОГО ЖИТТЯ. ІЗ...

«У МЕНЕ ДІАГНОСТУВАЛИ РАК», — МІКА НЬЮТОН ВПЕРШЕ...

На столичному Печерську відкрився новий ресторанний комплекс

Днями у Києві відбулося відкриття ресторанного комплексу Fenix   

Більш ресторанного місця точно не придумаєш... Коли у 1962 році зводили будинок на Печерську, на першому поверсі було запроектовано приміщення саме під заклад громадського харчування. Тут багато років поспіль працювали ресторани «Еврика», пізніше «Казбек». 

У сучасного Fenix, як у справжнього птаха, два крила, два заклади – ресторани з паназіатською та італійською кухнями. Можна сказати, що такий собі дует Dolce & Gabbana в ресторанному середовищі Києва. 

Східна частина ресторану зустрічає гостей 12 мідними фігурами, привезених з Китаю, які символізують символи зодіакального календаря. Шеф-кухар паназіатської частини Fenix Сергій Байсаревич воліє працювати в техніці fusion, поєднуючи різні кулінарні напрямки.

Нас, журналістів, запросили стати першими відвідувачами комплексу, а саме поснідати у осередку сонячної Італії, де головує шеф Стефано Антоніоллі. 

Всі були у захваті від аутентичного духу південної країни, що переданий багатьма елементами та деталями інтер’єру. Кондитерська вітрина заповнена традиційними італійськими солодощами. Окремо розташована зона у вигляді міні-ринку з фермерськими овочами та зеленню. Поруч – лавка з м`ясними делікатесами, яка нагадує затишний сімейний магазин десь у передмісті Парми.

Облаштована й вітрина зі свіжою рибою. Відчуття такі, що буцімто подорожуєш Амальфітанським узбережжям.

Живі оливкові дерева у залі закладу нагадують пейзажі південної провінції Апулії, а як підеш за ароматом свіжоспеченого хлібу, то натрапиш на стійку, за якою його випікають та нарізають для гостей. 

Звісно, що у закладі є й піч. Вона справжнє серце італійської частини Fenix, яку привезли з Неаполю, батьківщини піци. 

“Наша мета  — познайомити гостей з оригінальною кухнею Італії в авторській інтерпретації. У ресторані бабусині рецепти зустрічаються з творчими кулінарними експериментами, які дозволяють поєднати багаторічні традиції і сучасні техніки, удосконалюючи смак і презентацію кожної страви.” — розповідає про місію італійського закладу Стефано.

Крім вишуканих страв гостей дивуватимуть живим класичним вокалом, інструментальними концертами, а також сучасної оперою. Цікаво, що італійська частина ресторанного комплексу Fenix запрошує гостей на авторські сніданки з 8:00, а от паназіатська буде відкрита лише на вечерю, з 18:00. 


 

Юг Украины: куда отправиться в путешествие

Ресторанный комплекс Fenix: новый рай гедонистов 

Поездка в Shabo вместе с редакторами ELLE

Для отбеливания зубов, свежего дыхания и выведения токсинов: как использовать кокосовое масло для ухода за полостью рта

Почему вы не худеете: 10 ошибок ЗОЖ

10 идей осеннего маникюра, который подойдет под любой офисный образ