Дегустація вина від Stakhovsky Wines 


У Києві відбулася дегустація лінійки вин від Сергія Стаховського, відомого українського тенісиста

Днями редакцію ELLE було запрошено на дегустацію вина від Sergiy Stakhovsky, відомого українського тенісиста, який сьогодні став завзятим виноробом і справжнім патріотом українського вина. 
Сергій розповів про свій шлях винороба: як до 24 років не вживав вина, як культура споживання вина наздогнала його у французькій провінції Бордо, куди Стаховського запросили грати в чемпіонаті Франції з тенісу серед чоловіків. А Бордо — найбільший осередок винних шато рівня grand cru. Сергій відверто поділився історіями перших виноробних невдач, спроб і перемог… Йому не звикати до боротьби, адже характер загартував великий спорт. 


Тo make long story short, 2015 року Сергій наважився взяти в оренду 20 га виноградників на Закарпатті та почав із самих азів. Лише наприкінці 2018 року було зібрано перший «стаховський» урожай.
На дегустації у столичному барі Wine Not були представлені вина із сортів Трамінер, Сапераві, Мерло, Кабарне-Совіньйон і Цвайгельт. Останній — справжній ексклюзив, адже цей найпопулярніший австрійський сорт червоного винограду більше ніде в Україні не росте. Також у дегустаційній лінійці було вино Оrange OW 2020, якого вже немає у продажу. Щоб дати можливість його скуштувати, команда Stakhovsky Wines привезла до Києва дві пляшки зі своїх запасів. 


На сьогодні у винній лінійці українського тенісиста представлені Ace by Stakhovsky та W by Stakhovsky, що означає на етикетці «Ace» — у перекладі «подача навиліт», а «W» походить від слова «win» — перемога. Сергій тут наслідує досвід бордоських шато, які виробляють від 3 до 5 вин. Тому в його лінійці обмежена варіативність сортів вина. 
Приємним сюрпризом стало ще й те, що на кількох етикетках Stakhovsky Wines була інтегрована поезія Сергія Жадана, а одна присвячена Василю Вишиваному, Вільгельму фон Ґабсбурґу, австрійському князю, полковнику легіону Українських січових стрільців та армії УНР. 


Так от, якщо повернутися до регіону Бордо, який став відправною точкою у житті Стаховського-винороба: бордоський слід є і в етикетках, адже їхній дизайн розробив давній друг Сергія — Alexis Atteret. Він виріс у Бордо, в родині виноробів, та сам виноробом не став. Але до Києва Алексіс приїхав з виданим авторським фотоальбомом світлин відомих рок-музикантів, яких фотографував протягом багатьох років на сценах концертів і фестивалів. Альбом буде представлений і в книгарнях України. 

 


Реклама

Популярные материалы

10 причин, почему стоит быть осторожными с противозачаточными...


Как похудеть раз и навсегда: 7 правил от австрийского врача...


27 вещей, которые должны быть у каждой женщины к 27 годам...


Читайте также
Стиль жизни / Блог стиль жизни

Модный гид по подаркам на Новый год 2022

Популярные материалы