Артоб’єкт з особливим сенсом: благодійне шампанське Victoire de la dignité («Перемога Гідності»)

Ексклюзивний подарунок з транскрипцією Перемоги

Якщо напередодні різдвяно-новорічних свят ви шукаєте унікальний подарунок особливій людині (коханому, другу чи діловому партнеру), на вашу увагу точно заслуговує шампанське Victoire de la dignité («Перемога Гідності»). Це лімітована мистецька колекція шампанського, спеціально створена у Франції в ім’я перемоги України.

Для створення колекції Victoire de la Dignité було залучено французький сімейний дім Pierre Morlet, який впродовж багатьох десятиліть виробляє виняткове шампанське, дбаючи про свою землю та врожаї. Pierre Morlet гаряче підтримали ідею та запропонували один зі своїх найцікавіших та найцінніших урожаїв — Millésime 2015 року, який зберігався 7 років.  До лімітованої колекції увійшло 2 388 пляшок різних об’ємів. Основою для етикеток стали картини шести українських художників: Олексія Аполлонова, Марини Скугарєвої, Олександра Сухоліта, Миколи Білоуса, Олени Придувалової та Олега Тістола. Картина «Зустріч» Миколи Білоуса була створена спеціально для проєкту «Перемога Гідності». Кожна із шести робіт — це самостійний артоб’єкт, особисте переживання художника й персональна творча транскрипція Перемоги. Кожна пляшка колекції Victoire de la Dignité наповнена змістом та особливою історією.

Лімітована колекція мистецького шампанського є частиною благодійної ініціативи Марії Дідковської для підтримки Головного військового клінічного госпіталю Міністерства оборони України та мобільних військових госпіталів. Кошти від продажу шампанського будуть скеровані на допомогу в боротьбі з наслідками війни.

«Я безмежно вдячна українським художникам, які взяли участь у нашому проєкті, моїм друзям і партнерам із Шампані, які без роздумів запропонували шампанське, яке тримали для особливої події, своїм колегам з проєктної команди та всім людям, які повірили в мою ідею і підтримували її на всіх етапах реалізації. Перемога одна на смак, але має багато облич. У цьому і є сенс колекції Victoire de la Dignité», — зазначає Марія Дідковська.

Детальніше дізнатися про ініціативу чи замовити особливий подарунок для особливої людини можна за посиланням.


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Олексій Гнатковський з родиною в ексклюзивній зйомці колекції...


Оспівування краси жіночого тіла в творчості Ненсі Дожаки


Читайте також
Популярні матеріали