Жіноче лідерство: 7 книжок для натхнення

Джерела мотивації 

Історики стверджують, що воєнні роки завжди побічно сприяють емансипації жінок. В умовах нестачі кадрів у «чоловічих» сферах, як-от у бізнесі чи політиці, для жінок відкриваються одночасно нові можливості для професійної реалізації та нові горизонти особистісного зростання. Разом з національною книжковою платформою Yakaboo пропонуємо вам надихаючі книжки про реалізацію потужного жіночого потенціалу. 

Покінчи з «хорошою дівчинкою». Як переписати застарілі правила, відкрити в собі джерело сили і творити наповнене життя

Махо Мольфіно 

Покінчи з «хорошою дівчинкою». Як переписати застарілі правила, відкрити в собі джерело сили і творити наповнене життя

Не те щоб сильних, упевнених у собі жінок не любили, ні. Їх поважають, але десь глибоко в душі вважають «неправильними». Бо треба бути «хорошою дівчинкою»: милою, поступливою, яка спочатку турбується про інших, а вже потім про себе. Але ж ми розуміємо, що це просто відлуння стереотипів. Авторка цієї книжки демонструє, як руйнує жіночі життя кожен з міфів про жіночу «правильність», та дає поради, як ці міфи подолати. Що робити з правилами, з прагненням досконалості за будь-яку ціну, з байками про жіночу логіку тощо? Викинути й навчитися цінувати власну самобутність, бути впевненими у собі на всі 100%.

Як хотіти й отримати все (але це неточно)

Тетяна Лукинюк, Людмила Колб

Як хотіти й отримати все

Топменеджерка «Київстар» Тетяна Лукинюк та відома журналістка Людмила Колб власним прикладом доводять, що успіх не вимагає суцільної жертовності. Кар’єра, родина, хобі, інші проєкти — усе це можна поєднувати та встигати, якщо прийняти просте правило: балансу не існує, є лише персональний вибір на користь тих чи інших речей, які ви вважаєте сенсом свого життя просто зараз. Якщо ви робите те, що вам подобається, енергії не бракуватиме. Займаючись цим навіть по 16 годин, ви почуватиметеся краще, ніж ті, хто не любить своєї роботи або не має в житті жодної справи до душі.

Моїми словами

Рут Бейдер Ґінзберґ

Моїми словами

Рут Бейдер Ґінзберґ — суддя Верховного суду США, феміністка, американська культурна ікона. У США застосовується прецедентне право, тому суддя Ґінзберґ визначила нову правову позицію у справах щодо дискримінації за статтю. Багаторазово стикаючись під час побудови кар’єри з дискримінацією жінок, вона відстоювала гендерну рівність. Книга «Моїми словами» — коментоване видання обраних статей, виступів і записок Рут від її шкільної до суддівської лави — демонструє, наскільки глибокою, обізнаною та принциповою має бути людина, уповноважена вершити правосуддя.  

Жіночий емірат? Політикині мусульманського світу

Наталія Малиновська

Жіночий емірат? Політикині мусульманського світу

Мусульманські жінки безправні, сидять удома в паранджі? Позбуваймося стереотипів. Читайте про відомих політичних і державних діячок Об’єднаних Арабських Еміратів, Бахрейну, Кувейту, Катару, Оману, Туреччини й інших мусульманських держав. Їхні надихаючі історії зібрані вперше в українському перекладі. Уявляєте, які вони надзвичайні? Впливовим жінкам Сходу доводиться проходити тернистий шлях до визнання, і багато чим вони завдячують публічним кампаніям та протестам, які приводять до громадських зрушень на Близькому Сході та за його межами.

Становлення

Мішель Обама

Становлення

Мішель Обама — одна з найулюбленіших публікою перших леді Америки. Енергійна, професійна, принципова, доброзичлива, вона була не просто дружиною президента, а самостійною впливовою фігурою. У цій книжці вона розповідає, як дівчинка з небагатої чиказької родини стала успішною юристкою, в якої молодий Барак був практикантом. Як ці двоє побралися і будували своє подружнє та професійне життя, зберігаючи любов та повагу одне до одного. Як вони пройшли гострі моменти життя і як Мішель живе після того, як покинула Білий дім.  

Мить піднесення. Розширення прав і привілеїв жінок, що здатне змінити світ

Мелінда Ґейтс

Мить піднесення. Розширення прав і привілеїв жінок, що здатне змінити світ

Подружжя Ґейтсів зробило багато для реалізації благодійних проєктів по всьому світу. Конкретно Мелінда, вже ексдружина Білла Ґейтса, присвятила себе роботі із жінками, які, на її думку, є рушіями позитивних змін у своїх громадах та країнах. Вона має багато доказів цієї думки саме завдяки вимірюваним результатам проєктів. Мелінда вважає: якщо хочеш піднесення суспільства, потрібно припинити принижувати жінок. Кожна жінка має право обирати, як реалізувати свій внутрішній потенціал. Читайте і надихайтеся — це маніфест суспільства, в якому жінок цінують і визнають у всіх сферах життя. 

Економіка з двома іксами. Грандіозний потенціал жіночої незалежності

Лінда Скотт

Економіка з двома іксами. Грандіозний потенціал жіночої незалежності

Ширше залучення жінок до участі в економіці дає прогнозоване динамічне зростання економіки окремих держав та світу, кажуть економісти та цифри статистики. Утім, жінки багато де у світі стикаються з обмеженнями, які не дають їм досягти економічної незалежності. Мова не тільки про тоталітарні чи традиційні суспільства. Ми теж іноді не усвідомлюємо факторів, що стримують наше професійне становлення. Лінда Скотт на основі достовірних даних та практичного досвіду стверджує, що подолання цих перешкод на шляху до успіху жінок — перемога для всіх незалежно від гендеру.


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали