Як зібрати себе докупи, коли це здається неможливим?

7 дієвих порад від провідника та експерта з медитації Олександра Короля  

Сьогодні, на десятий день війни, стан багатьох українців може бути доволі розхитаним. Хтось не може впоратися зі страхом та злістю, хтось стикається з панічними атаками, а в когось, навпаки, на зміну шквалу емоцій прийшли повна апатія та нездатність реагувати на те, що відбувається. Варто пам’ятати, що будь-яка реакція зараз є нормальною. Головне, не ігнорувати дійсність та намагатись опанувати себе настільки, наскільки це можливо. Провідник та есперт із медитації Олександр Король ділиться декількома техніками, що нині стануть вам у пригоді, в якому б стані ви не перебували. 

Олександр Король

1. Дихання

Аби відновити  свій стан та думки, спробуйте направити всю свою увагу всередину тіла. Сконцентруйтеся на диханні. Закрийте очі та дихайте глибоко. Дихайте носом та низом живота. Приділіть цьому якийсь проміжок часу: наприклад, зробіть цикл із 50 вдихів-видихів. Це допоможе на певний час відволікти увагу від зовнішніх факторів, відчути своє тіло та заспокоїтися. Повертайтеся до цієї техніки із диханням якомога частіше. Для більшого ефекту можна поставити нагадування в телефоні — наприклад, раз на годину. 

2. Фізичні навантаження

Страх — це адреналін. Спалювати адреналін можна через фізичні навантаження. Це може бути що завгодно, що призведе тіло до певного легкого відчуття болю. Спробуйте стати в планку, поприсідати, покачати прес. Це також можуть бути кардіонавантаження або ж практика стояння на цвяхах. Будьте обережні, не доводьте себе до критичної точки, однак спробуйте дійти до легкого відчуття болю. Так ви направите свою увагу саме на біль і зможете зосередитися на відчуттях усередині тіла. Це допоможе зняти напругу. Практикуйте фізичні навантаженя якомога частіше. Не накопичуйте напругу всередині. 

3. Режим дня 

Не беріть телефон до рук одразу як прокинетесь. Як би сильно не хотілося, стримуйте себе. Починайте кожен новий день із глибокого дихання. Спершу відчуйте своє тіло, підготуйте свій мозок до сприйняття інформації. 

4. Вода

Намагайтеся забезпечити водою себе та своє оточення. Вода допомагає вивільняти негативну егнергію. Пийте достатню кількість чистої води. За можливості регулярно приймайте душ або ванну. Сприймайте це як ритуал очищення. Дихайте глибоко, не поспішайте. 

5. Голос 

Також звільнятися від накопиченої негативної енергії можна через голос. Можливо, звучить трохи дивно, однак спробуйте заспівати або ж протягнути голосом певні звуки. Вони можуть бути тихими, собі під ніс. Однак спокійне врівноважене звучання власного голосу має заспокійливий ефект. 

6. Гумор 

Намагайтеся знаходити місце для гумору та ставитися до обставин легше та з іронією. Сміх — теж своєрідна форма вивільнення енергії. До того ж він надає додаткової енергії. Знайдіть у собі сили засміятися — навіть якщо це здається неможливим. 

7. Ставлення 

Не чиніть спротиву та не ігноруйте реальність. Будьте сміливі, будьте впевнені у власних діях та більше довіряйте Всесвіту. Сприймайте все, що відбувається, як тимчасові обставини, впоратись із якими вам точно під силу. 

Більш детально про всі ці техники можна дізнатися із ефіру Олександра Короля в Instagram.

 

 

 

Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Чай з кульбаби: корисні властивості, правила приймання та...


Old money — естетика, яка ніколи не вийде з моди: складаємо образи...


Читайте також
Популярні матеріали