Як загадувати мрії, щоб вони здійснювалися?

Поради підприємиці, авторки «Марафону Ціле-Мрій» на підтримку жінок — захисниць України Лілі Смірнової

Ліля Смірнова — підприємиця (12 років у міжнародному бізнесі), співзасновниця диджитал-агенції, працює з інноваційними стартапами з Кремнієвої долини, вірить у дива та перемогу.

Чому в одних мрії здійснюються легко і просто, а інші вперто йдуть до цілей, іноді приходять, іноді приходять виснажені й розчаровані, а іноді взагалі не приходять?

Я належу і до тих і до інших. За десятки років роботи в міжнародному бізнесі на керівних посадах намалювала, мабуть, сотні цілей. Які реалізувалися плідною працею десятків, а то й сотень наших працівників разом зі мною у різних куточках світу, як-от запуск нового міжнародного бренду компанії на 2500 людей за 7 тижнів.

Але в мене були й такі дивовижні моменти, коли картинки з карти бажань, які я робила всього двічі в житті, реалізовувались. Так, на моїй першій карті, яку — увага! — я малювала від руки, був намальований кабінет з прозорими стінами, де сиджу я зі своєю командою. Тоді, 12 років тому, я лише починала свій шлях. Намалювала ту карту, та й забула. А через два роки не помітила, як опинилась у новій американсько-українській компанії, куди мене запросили розбудувати відділ маркетингу. Уявіть мій подив, коли я вперше зайшла в кабінет і побачила ті самі скляні стіни (майже — бо там були величезні вікна, які виходили не надвір, а у коридор). Магія?

Незадовго до війни в моєму житті відбулось багато змін. Вичавлена та вигоріла емоційно, я звільнилась з роботи мрії (як думала колись), де займала керівну посаду та була наймолодшою в команді менеджменту. Моя команда була в різних країнах світу, компанія зростала (тоді вже в ній працювало 3500 людей), ми купували інші компанії та об’єднували в одну. Я навіть і мріяти про таку кар’єру раніше не могла. Але прийшов час змін.

Коли я відчула порожнечу, я спробувала покопатись в тому, чого мені хочеться, про що я справді мрію, від чого в мене ще можуть горіти очі. Бо, власне, в роботі на той момент я, на жаль, не бачила тієї великої цінності. Я багато писала, навіть зробила диджитальну візуалізаційну карту, переглядала-переробляла її час від часу, думала та занурювалась у свої бажання до глибини, до найтонших відчуттів. 

Я не знаю, яким магічним дивом так склалось, що 80% з того, що було написано-намальовано, здійснилося. З найцікавішого — ми переїхали в будинок мрії біля лісу (і мій чоловік не мільйонер), встигли поподорожувати Азією з сім’єю до початку повномасштабної війни, а також я створила свою компанію. До війни я планувала запустити екобренд спідньої білизни, але, коли почалась повномасштабна війна, вирішила віддати відкладені кошти на захист країни й так і не запустилась. А згодом до мене постукала моя теперішня партнерка: «Зробімо агенцію на міжнародний ринок?» І я така: «Давай!» Знову ж таки, магічним чином з’явились перші клієнти та проєкти, і зараз ми працюємо зі стартапами з Кремнієвої долини, ОАЕ, Європи.

  • Макет будинку Лілі та її чоловіка
    Макет будинку Лілі та її чоловіка
  • Візуалізація будинку мрії
    Візуалізація будинку мрії
  • Візуалізація будинку мрії
    Візуалізація будинку мрії

І що, виходить, можна і важко працювати, і просто загадувати-малювати?

Нумо розбиратись.

Що таке МРІЇ та ЦІЛІ?

Як співвідносяться МРІЇ та ЦІЛІ?

Як айтішниця (бо довго працювала в цій сфері), намалюю систему координат — дві лінії (МРІЇ та ЦІЛІ), які перетинаються в нульовій точці. Це не складно, ви теж точно пам’ятаєте це зі школи.

І тут моє найулюбленіше десь посередині — ЦІЛЕ-МРІЇ. Хтось просто мріє, хтось ставить цілі та вперто йде до них. А хтось пробує тримати баланс — ніби й віддав на аутсорс у Всесвіт, а нібито й сам щось робиш, але аж так не трясешся над кожною підзадачкою. Більше спостерігаєш і включаєшся, коли треба. І ті задачки ніби й самі структуруються у твоїй голові, й мозок легко налаштований з тим допомогти. І ще всесвіт підкидає багато класних сюрпризів для цього. Perfect match.

Як пояснити природу МРІЙ на аутсорсі та ЦІЛЕЙ?

А для цього покопаюсь глибше в міждисциплінарних науках та світоглядах. Є в нас улюблений макросвіт — наш світ, який ми бачимо зі своїми законами фізики: від Ньютона до Ейнштейна. Тут основне про те, що все у світі має причину, все визначено у певний спосіб. Але ж існує і квантова фізика! І тут є стільки цікавого і вже навіть підтвердженого!

Я насмілилась ототожнити квантовий світ з тим, що ми не можемо побачити, але ж можемо відчути. Квантовий = енергетичний, це світ, який ми відчуваємо. Адже квант — це неподілена частинка енергії. А закони у квантовій фізиці неймовірні: одна частинка може перебувати у трьох місцях одночасно! І це факт. І можливо, це ті самі знання Всесвіту, до яких ідуть у буддизмі та які нібито закладені вже в нас? Чи як в християнстві звертаються до Бога та святих з проханнями та молитвами? Чи генетична пам’ять наших предків, яку ми теж не бачимо, але маємо туди доступ, як каже біологія поведінки.

І ось я знову осмілюсь показати ту золоту середину, те чарівне місце наших найсвідоміших мрій, де Всесвіт допомагає магічним проявом їх реалізувати.

І що з цим усім робити: малювати дошку бажань чи прописувати цілі?

Дозволю собі сказати, що немає ніякого значення, бо це лише інструмент. Хтось любить барабани, а хтось скрипку. Тому вибирайте той, який вам відгукується. Можете навіть лист до Миколая написати (ну і що, що свято вже минуло?) або до Санти, та ще відправити в Лапландію поштою. Легкості, казковості та радості тут точно багато, а чому це важливо — розповім далі.

То як загадувати ЦІЛЕ-МРІЇ, щоб вони здійснювались?

Зберігайте інфографіку, щоб обов’язково скористатись порадами!

Приєднуйтеся до «Марафону Ціле-Мрій» за посиланням. Приймаємо вашу теплу «подяку» за інсайти в статті на банку для перемоги та наших захисниць на передовій тут. Номер картки банки: 5375 4112 1061 0981.


Реклама

Популярні матеріали

10 фільмів, які варто передивитися цієї осені


Одна сумка, яку полюбили всі модниці цієї осені


Благодійні ініціативи до місяця обізнаності про рак молочної...


Читайте також
Популярні матеріали