Як загадувати мрії, щоб вони здійснювалися?

Поради підприємиці, авторки «Марафону Ціле-Мрій» на підтримку жінок — захисниць України Лілі Смірнової

Ліля Смірнова — підприємиця (12 років у міжнародному бізнесі), співзасновниця диджитал-агенції, працює з інноваційними стартапами з Кремнієвої долини, вірить у дива та перемогу.

Чому в одних мрії здійснюються легко і просто, а інші вперто йдуть до цілей, іноді приходять, іноді приходять виснажені й розчаровані, а іноді взагалі не приходять?

Я належу і до тих і до інших. За десятки років роботи в міжнародному бізнесі на керівних посадах намалювала, мабуть, сотні цілей. Які реалізувалися плідною працею десятків, а то й сотень наших працівників разом зі мною у різних куточках світу, як-от запуск нового міжнародного бренду компанії на 2500 людей за 7 тижнів.

Але в мене були й такі дивовижні моменти, коли картинки з карти бажань, які я робила всього двічі в житті, реалізовувались. Так, на моїй першій карті, яку — увага! — я малювала від руки, був намальований кабінет з прозорими стінами, де сиджу я зі своєю командою. Тоді, 12 років тому, я лише починала свій шлях. Намалювала ту карту, та й забула. А через два роки не помітила, як опинилась у новій американсько-українській компанії, куди мене запросили розбудувати відділ маркетингу. Уявіть мій подив, коли я вперше зайшла в кабінет і побачила ті самі скляні стіни (майже — бо там були величезні вікна, які виходили не надвір, а у коридор). Магія?

Незадовго до війни в моєму житті відбулось багато змін. Вичавлена та вигоріла емоційно, я звільнилась з роботи мрії (як думала колись), де займала керівну посаду та була наймолодшою в команді менеджменту. Моя команда була в різних країнах світу, компанія зростала (тоді вже в ній працювало 3500 людей), ми купували інші компанії та об’єднували в одну. Я навіть і мріяти про таку кар’єру раніше не могла. Але прийшов час змін.

Коли я відчула порожнечу, я спробувала покопатись в тому, чого мені хочеться, про що я справді мрію, від чого в мене ще можуть горіти очі. Бо, власне, в роботі на той момент я, на жаль, не бачила тієї великої цінності. Я багато писала, навіть зробила диджитальну візуалізаційну карту, переглядала-переробляла її час від часу, думала та занурювалась у свої бажання до глибини, до найтонших відчуттів. 

Я не знаю, яким магічним дивом так склалось, що 80% з того, що було написано-намальовано, здійснилося. З найцікавішого — ми переїхали в будинок мрії біля лісу (і мій чоловік не мільйонер), встигли поподорожувати Азією з сім’єю до початку повномасштабної війни, а також я створила свою компанію. До війни я планувала запустити екобренд спідньої білизни, але, коли почалась повномасштабна війна, вирішила віддати відкладені кошти на захист країни й так і не запустилась. А згодом до мене постукала моя теперішня партнерка: «Зробімо агенцію на міжнародний ринок?» І я така: «Давай!» Знову ж таки, магічним чином з’явились перші клієнти та проєкти, і зараз ми працюємо зі стартапами з Кремнієвої долини, ОАЕ, Європи.

  • Макет будинку Лілі та її чоловіка
    Макет будинку Лілі та її чоловіка
  • Візуалізація будинку мрії
    Візуалізація будинку мрії
  • Візуалізація будинку мрії
    Візуалізація будинку мрії

І що, виходить, можна і важко працювати, і просто загадувати-малювати?

Нумо розбиратись.

Що таке МРІЇ та ЦІЛІ?

Як співвідносяться МРІЇ та ЦІЛІ?

Як айтішниця (бо довго працювала в цій сфері), намалюю систему координат — дві лінії (МРІЇ та ЦІЛІ), які перетинаються в нульовій точці. Це не складно, ви теж точно пам’ятаєте це зі школи.

І тут моє найулюбленіше десь посередині — ЦІЛЕ-МРІЇ. Хтось просто мріє, хтось ставить цілі та вперто йде до них. А хтось пробує тримати баланс — ніби й віддав на аутсорс у Всесвіт, а нібито й сам щось робиш, але аж так не трясешся над кожною підзадачкою. Більше спостерігаєш і включаєшся, коли треба. І ті задачки ніби й самі структуруються у твоїй голові, й мозок легко налаштований з тим допомогти. І ще всесвіт підкидає багато класних сюрпризів для цього. Perfect match.

Як пояснити природу МРІЙ на аутсорсі та ЦІЛЕЙ?

А для цього покопаюсь глибше в міждисциплінарних науках та світоглядах. Є в нас улюблений макросвіт — наш світ, який ми бачимо зі своїми законами фізики: від Ньютона до Ейнштейна. Тут основне про те, що все у світі має причину, все визначено у певний спосіб. Але ж існує і квантова фізика! І тут є стільки цікавого і вже навіть підтвердженого!

Я насмілилась ототожнити квантовий світ з тим, що ми не можемо побачити, але ж можемо відчути. Квантовий = енергетичний, це світ, який ми відчуваємо. Адже квант — це неподілена частинка енергії. А закони у квантовій фізиці неймовірні: одна частинка може перебувати у трьох місцях одночасно! І це факт. І можливо, це ті самі знання Всесвіту, до яких ідуть у буддизмі та які нібито закладені вже в нас? Чи як в християнстві звертаються до Бога та святих з проханнями та молитвами? Чи генетична пам’ять наших предків, яку ми теж не бачимо, але маємо туди доступ, як каже біологія поведінки.

І ось я знову осмілюсь показати ту золоту середину, те чарівне місце наших найсвідоміших мрій, де Всесвіт допомагає магічним проявом їх реалізувати.

І що з цим усім робити: малювати дошку бажань чи прописувати цілі?

Дозволю собі сказати, що немає ніякого значення, бо це лише інструмент. Хтось любить барабани, а хтось скрипку. Тому вибирайте той, який вам відгукується. Можете навіть лист до Миколая написати (ну і що, що свято вже минуло?) або до Санти, та ще відправити в Лапландію поштою. Легкості, казковості та радості тут точно багато, а чому це важливо — розповім далі.

То як загадувати ЦІЛЕ-МРІЇ, щоб вони здійснювались?

Зберігайте інфографіку, щоб обов’язково скористатись порадами!

Приєднуйтеся до «Марафону Ціле-Мрій» за посиланням. Приймаємо вашу теплу «подяку» за інсайти в статті на банку для перемоги та наших захисниць на передовій тут. Номер картки банки: 5375 4112 1061 0981.


Реклама

Популярні матеріали

Пампухи до Різдва: готуємо традиційну українську страву


Новорічний френч: трендовий святковий манікюр


Це база: чорні пуховики, які ніколи не вийдуть з моди


Читайте також
Популярні матеріали