ЩО ГОВОРИТЬ ПРО ВАШ СТИЛЬ КОЛІР ВОЛОССЯ?

«СЛОВА МЕГАН ОЧЕНЬ ОГОРЧАТ КОРОЛЕВУ», — НОВЫЕ...

6 ОПАСНЫХ ИЗМЕНЕНИЙ, КОТОРЫЕ ПРОИСХОДЯТ В...

5 СПОСОБОВ ПРИВНЕСТИ ОСТРОТУ В ОТНОШЕНИЯ

ФОТОФАКТ: НАТАЛЬЯ МОГИЛЕВСКАЯ СТАЛА...

Як пройшла ELLE-online party в zoom

І знову традиційний показ фільму у рамках Zoom-сесії ELLE

Рейтинг статьи / 0
5 5 1

Цього разу ми зібрали прихильників модного кіно, аби за підтримки нашого партнера — компанії Megogo, яка люб’язно надала подарункові промокоди із місячною передплатою "ТБ і Кіно: Максимальна" усім гостям вечірки, переглянути стрічку режисера Джаліля Леспера «Ів Сен-Лоран» із неперевершеним П’єром Ніне у головній ролі. Вона присвячену раннім рокам кар’єри молодого дизайнера, та його непростим стосункам з найближчим оточенням.

Незважаючи на спекотну погоду, усі запрошені змогли знайти час, аби приєднатися до нас на вечірній перегляд стрічки. Сучасні технології дозволяють зробити це будь-де: із фотостудії підчас зйомок, як, наприклад, блогер Леонід Мартинчік, з тераси затишного кафе, як Валентина Сафро, або, врешті-решт, із власного балкону з чудовим видом на Київ, як головний редактор Cosmopolitan Олександра Буринська. Адже завжди можна знайти час, щоб поспілкуватися із друзями та переглянути стрічку. Олена Бурєніна, Тіна Сізонова, Антон Фрідлянд, Яна Алтухова, Олена Бурба, Olimpia Whitemustache, Олена Єва, Ірина Вицуп, Ірина Єфименко, Міла Єремеєва, Антон Єременко, Володимир Сивоконь залюбки приєдналися до нас, аби провести разом цей вечір.

Звісно, ми завжди піклуємося, щоб атмосфера нашої Zoom-сесії була невимушеною. Для всіх гостей вечірки бренд glo™* приготував сюрприз — новий glo™ HYPER із покращеною технологією індукційного нагрівання тютюну, яка дозволяє рівномірно нагрівати тютюновий стік, дає інтенсивніший смак завдяки режиму Boost і пропонує ще більше несподіваних вражень для споживачів. Новий стильний дизайн, стіки neo™** у форматі демі з капсулами із колекцією смаків, які можна регулювати в залежності від настрою та бажання (від класичного тютюнового до ягідних та тропічних смаків з капсулами), зручність у використанні — гості із задоволенням обмінювалися думками щодо властивостей новинки від glo™ HYPER *** та ділилися враженнями за келихом прохолодного просекко.

Обговорення стрічки затягнулося допізна: хвилюючі моменти фільму і спогади про яскраве життя дизайнера викликали бажання зібратися принаймні ще раз. Тож ми не залишаємо надії такою ж теплою компанією провести наступну Zoom-сесію.

 

Далі неодмінно буде!

 


 

glo™* призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину;

** Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними і викликають звикання;

*** glo™ HYPER і стіки neo™ можна замовити на сайті myglo.com.ua.

 

 

 

Как прошел zoom-session Elle-Decoration

Новинка, варта уваги: інноваційний пристрій glo™ HYPER і нові стіки neo™* у форматі демі 

Huawei представила в Україні смарт-годинник Huawei Watch GT з рекордним часом роботи

Что дальше: гороскоп на июль для всех знаков зодиака

5 продуктов, которые вызывают отечность

Так ли страшен глютен: мифы и правда