Як Emily Medical Center увібрав досвід найкращих курортів світу для вашого відновлення

Нове місце сили

У періоди тривалого стресу, психоемоційного виснаження й, зокрема, після зимового сезону важливо приділяти увагу та час відпочинку й оздоровленню організму задля покращення самопочуття. Розташований серед дивовижних природних ландшафтів: лісу, гір та водойми, Emily Resort пропонує безмежний простір для релаксу, повного емоційного та фізичного відновлення, свободи від міського ритму та турбот. 

Проживаючи у п’ятизірковому готелі Emily Hotel, можна відновити сили в єдиному у Львові офіційно сертифікованому медичному Майєр-центрі — Emily Medical Center та унікальному Emily Wellness & SPA комплексі.

У той час як у Wellness & SPA доступний широкий спектр процедур, що розслабляють, в Emily Medical Center є все для детоксу, відновлення, омолодження та оздоровлення: від діагностики, консультації та обстеження за допомогою новітнього обладнання до ексклюзивних апаратних, косметологічних та оздоровчих процедур. Кваліфіковані фахівці надають увесь комплекс послуг на рівні світових стандартів медицини та косметології. 

Emily Resort

Головною особливістю медичного центру є Майєр-терапія, на основі якої фахівці розробляють оздоровчу програму індивідуально для кожного пацієнта за результатами комплексного обстеження. 

Терапія Майєра — це один з найбільш ефективних курсів очищення організму без застосування медикаментів. Він спрямований на нормалізацію обміну речовин, відновлення роботи травної системи, покращення загального стану тіла та шкіри, а також зменшення кількості хронічних захворювань.

Терапія Майєра в Україні

Програми за Майєром тривають від одного до двох тижнів і складаються з п’яти блоків, до яких входить як детокс, так і антивікова терапія:

- дієтичне харчування від шеф-кухаря; 
- апаратна та лабораторна діагностика та консультації лікарів; 
- питний режим та підбір мінеральної води у бюветі центру; 
- медикаментозне лікування;
- терапія, апаратні методики, масаж, гідромасажні процедури.

Після проходження програми лікарі центру також надають рекомендації для подальшої підтримки правильного харчування, питного режиму та розпорядку дня. 

Окрім комплексних програм в Emily Medical Center доступний широкий спектр окремих послуг для оздоровлення та догляду за обличчям і тілом: 

- апаратна, естетична та ін’єкційна косметологія
- бальнеологічні, фізіотерапевтичні, маніпуляційні, інгаляційні процедури 
- озонотерапія
- обгортання та ThermoSPA
- масажні послуги

Тож подорож в Emily Resort стане не просто відпочинком, а можливістю для відновлення, релаксу та очищення. Йдеться не лише про омолодження організму, покращення його стану та самопочуття, а й про підвищення якості, комфорту і тривалості життя. 


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали