Workation 2022: 5 європейських міст для поєднання роботи та відпустки

І відпочити, і попрацювати

З початком пандемії ми навчилися все виконувати дистанційно — тепер організовуємо роботу онлайн, плануємо зустрічі в Google Meet та не прив’язуємося до офісу. Багато професій зараз не залежать від міста чи країни, де ми перебуваємо. Тому так легше поєднати подорожі з роботою — влаштувати власний workation у 2022 році. Ми знайшли ті європейські міста, де можна і відпочити, і добре попрацювати. 

Будапешт, Угорщина

Instagram: @budapest_hungary

Столиця Угорщини — один із найкращих варіантів, щоб вдало провести workation. Будапешт захоплює кількістю історичних споруд, а ввечері зачаровує будь-якого відвідувача. Водночас місто добре організоване, тому не заважатиме продуктивно проводити час. А щоб виконати план відпустки, варто завітати в музеї, присвячені мистецтву, поглянути на палаци та не пропустити Будапештський Парламент.

Лісабон, Португалія

Instagram: @lisbon.travel

Місто, в якому гармонійно поєднуються океан, м’який клімат і різноманітна культура. Поціновувачам тепла та європейських країн тут буде гарно перезимувати, а прихильникам вина та морепродуктів — відчути справжній португальський смак. Лісабон асоціюється з комфортом — як для роботи, так і для відпочинку.

Анкара, Туреччина

Instagram: @ankara

Туреччина швидше асоціюється з туристичним Стамбулом, ніж зі столичною Анкарою. Однак місто багате і на історичні споруди, і на риси сучасного європейського мегаполіса. Тут не так багато туристів, як у Стамбулі, але в цьому й полягає комфорт для поєднання роботи й відпочинку. 

Барселона, Іспанія

Instagram: @barcelona.travelers

Барселона — місто, сповнене життя, яскравих вражень та контрастів. Воно навчить насолоджуватися кожним днем: не поспішати та водночас встигати все. У Барселоні поєднуються фестивалі, море, колоритна культура, широкі проспекти й вузенькі середньовічні вулички. Однак є один-єдиний ризик: потрапивши в іспанське місто, ви знову захочете туди повернутися. 

Відень, Австрія

Instagram: @viennatouristboard

Відень — це те консервативне європейське місто, яке з кожним роком усе більше й більше притягує до себе. Столицю Австрії цікаво досліджувати: відвідати всі туристичні місця, відчути атмосферу аристократії, яка панувала кілька століть тому, та поєднати це з постмодерною культурою, яка ховається за ідеально організованими вулицями. У Відні хочеться і працювати, і гуляти щодня — цим місто й прекрасне.

Реклама

Популярные материалы

Як виглядає наймодніша пара взуття зими


Які порушення в шлунково-кишковому тракті впливають на красу та...


З чим носити светр із високим коміром цієї зими


Читайте також
Популярні матеріали