Workation 2022: 5 європейських міст для поєднання роботи та відпустки

І відпочити, і попрацювати

З початком пандемії ми навчилися все виконувати дистанційно — тепер організовуємо роботу онлайн, плануємо зустрічі в Google Meet та не прив’язуємося до офісу. Багато професій зараз не залежать від міста чи країни, де ми перебуваємо. Тому так легше поєднати подорожі з роботою — влаштувати власний workation у 2022 році. Ми знайшли ті європейські міста, де можна і відпочити, і добре попрацювати. 

Будапешт, Угорщина

Instagram: @budapest_hungary

Столиця Угорщини — один із найкращих варіантів, щоб вдало провести workation. Будапешт захоплює кількістю історичних споруд, а ввечері зачаровує будь-якого відвідувача. Водночас місто добре організоване, тому не заважатиме продуктивно проводити час. А щоб виконати план відпустки, варто завітати в музеї, присвячені мистецтву, поглянути на палаци та не пропустити Будапештський Парламент.

Лісабон, Португалія

Instagram: @lisbon.travel

Місто, в якому гармонійно поєднуються океан, м’який клімат і різноманітна культура. Поціновувачам тепла та європейських країн тут буде гарно перезимувати, а прихильникам вина та морепродуктів — відчути справжній португальський смак. Лісабон асоціюється з комфортом — як для роботи, так і для відпочинку.

Анкара, Туреччина

Instagram: @ankara

Туреччина швидше асоціюється з туристичним Стамбулом, ніж зі столичною Анкарою. Однак місто багате і на історичні споруди, і на риси сучасного європейського мегаполіса. Тут не так багато туристів, як у Стамбулі, але в цьому й полягає комфорт для поєднання роботи й відпочинку. 

Барселона, Іспанія

Instagram: @barcelona.travelers

Барселона — місто, сповнене життя, яскравих вражень та контрастів. Воно навчить насолоджуватися кожним днем: не поспішати та водночас встигати все. У Барселоні поєднуються фестивалі, море, колоритна культура, широкі проспекти й вузенькі середньовічні вулички. Однак є один-єдиний ризик: потрапивши в іспанське місто, ви знову захочете туди повернутися. 

Відень, Австрія

Instagram: @viennatouristboard

Відень — це те консервативне європейське місто, яке з кожним роком усе більше й більше притягує до себе. Столицю Австрії цікаво досліджувати: відвідати всі туристичні місця, відчути атмосферу аристократії, яка панувала кілька століть тому, та поєднати це з постмодерною культурою, яка ховається за ідеально організованими вулицями. У Відні хочеться і працювати, і гуляти щодня — цим місто й прекрасне.

Реклама

Популярные материалы

Все, що потрібно знати про суд Джонні Деппа та Ембер Герд


Поліція затримала жінку, яка ввімкнула сирену повітряної тривоги...


Княгиня Шарлін публічно прокоментувала чутки про розлучення із...


Читайте також
Популярні матеріали