8 МАЛЬОВНИЧИХ КУТОЧКІВ АВСТРІЇ, КУДИ ВАМ...

ЕЩЕ ОДНО РОСКОШНОЕ ПЛАТЬЕ АНИ ТЕЙЛОР-ДЖОЙ ДЛЯ...

5 НАЙМОДНІШИХ СЕРІАЛІВ, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОПУСТИТИ...

10 ВИХОДІВ КІМ КАРДАШ’ЯН І КАНЬЄ ВЕСТА, ЯКІ...

ВАЖЕН ЛИ ШТАМП В ПАСПОРТЕ ИЛИ ГРАЖДАНСКИЙ БРАК...

Виставка Art of Clip від ювелірного дому Van Cleef & Arpels у музеї Києва  

У Національному художньому музеї України французький ювелірний дім Van Cleef & Arpels відкрив виставку Art of Clip, або «Мистецтво брошки».   

За понад столітню історію Van Cleef & Arpels чи не найбільше уваги приділив саме цим дорогоцінним аксесуарам.  

У архівах дому зберігається 1700 брошок. Ці витвори колись комусь належали, вони були оригінальними прикрасами у гардеробах жінок. Спеціалісти Van Cleef & Arpels тепер збирають їх по всьому світі, купуючи у приватних колекціях чи на аукціонах.

В Київ привезли 85 унікальних робіт, створених у період з 1910 по 1970 роки. Експозиція вже мандрувала музеями Лондона, Сингапура, Шанхая та Сіднею. 

Брошки – це не лише витвір ювелірного мистецтва. Мадлен Олбрайт описала навіть дипломатичну мову за посередництва своїх брошок у книзі «Читайте мої брошки. Історії з дипломатичної шкатулки». 

Директорка музею Юлія Литвинець, відкриваючи виставку  зауважила, що не може мистецтво існувати окремо від архітектури, археології чи декоративного-прикладного мистецтва. В експозиції можна відслідкувати, як свого часу розкопки древніх цивілізацій, чи поява модерну та авангарду вплинули й на вподобання, сюжети і техніки ювелірних майстрів.


Впевнена, що для фахівців цікавою буде інформація, що професори та експерти Парижської Школи ювелірного мистецтва 11 лютого проведуть онлайн лекцію, яка буде доступною для широкого загалу. Мова перекладу – українська, а посилання для реєстрації є на фейсбук сторінці музею.  
Рекомендую всім поціновувачам мистецтва, дизайнерам, ювелірам та небайдужим до прекрасного.  


   

8 мальовничих куточків Австрії, куди вам захочеться повернутися

Casual Friday: 7 июня

Как получать от еды максимум пользы: 4 лайфхака

Еще одно роскошное платье Ани Тейлор-Джой для церемонии «Золотой глобус 2021»

«Золотой глобус» для принцессы Дианы

5 наймодніших серіалів, які ви могли пропустити