ВIКЕЛЬ: "ЧЕРЕЗ ШКІЛЬНІ ОБРАЗИ Я ВИРОСЛА...

ЧАС НА СЕБЕ: ЩО МОЖНА ВСТИГНУТИ ЗА 39 ХВИЛИН...

У КИЄВІ ЗАПУСТИЛИ БЕЗКОШТОВНУ ОНЛАЙН ПЛАТФОРМУ...

КОМБІНЕЗОНИ ДЛЯ МЕДИКІВ І ДОДАТОК З КРУТОЮ...

FORBES НАЗВАЛ 20 БОГАТЕЙШИХ ЛЮДЕЙ МИРА 2020 ГОДА...

«Буде вкрай прикро, якщо одного дня ви єдині в світі не знатимете, що українська музика — не лише те, що ви чуєте в таксі»

Колонка співзасновниці Радіо Аристократи Валерії Чачибая

 

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Рейтинг статьи / 0
5 5 13

Валерія Чачибая

Давайте пограємо. Візьміть ваш смартфон і подивіться на такі позиції, як десять останніх шазамів, десять останніх музичних відео і десять треків, що ви додали у свій улюблений плейлист для спорту. Або перегляньте хоча б одну з цих позицій. Мені дуже цікаво що вийшло. Можливо, у коментарях ви могли б дати трохи деталей, будь ласка?

Є ймовірність, що я втратила вас на цьому етапі, бо слухати музику, безумовно, цікавіше, ніж говорити про неї. Але давайте спробуємо. Вмикайте будь-який  з цих класних плейлистів і продовжуйте читання.

Беззаперечно, слухати нову музику — це тренд останніх років, який грає на руку усім без виключення. Мозок людини тренується, коли переживає невідому аудіальну пригоду. Музиканти мають мотивацію створювати нові пісні й альбоми. Нам цікаво сходити на концерт улюбленої групи не раз в житті й послухати best, а відстежувати як вони змінюються і дивують знов і знов, що в свою чергу, дає можливості для створення продакшену перфомансів. Економіка підсилюється сильними креативними галузями — музика і її менеджмент, відео продакшен, візуальне мистецтво, fashion, інфраструктури, тощо.  

До слова, гравці подібних індустрій у Великобританії вже не перший рік дивують достойною сходинкою у британському ВВП. Як повідомляють The Guardian, британські Art&Culture обійшли Agriculture за внеском у загальний ВВП країни в 2016. Британці й досі тримаються за цей найкращий результат: для його повторення потрібна щоденна робота креаторів, споживачів, державних установ, відповідних Фондів. 

Давайте перейдемо ось на цей трек і подумаємо. Ні, стоп, давайте просто потанцюємо. Але не зупиняймося, зараз ми слухаємо трек, створений в Україні. Здивовані? Знаю, так. Правда, круте відчуття? Будь ласка, зафіксуйте це переживання, і я спробую дати вам ще кілька приводів. Наприклад, хочу переконатися, що ви вже прикрасили свій простір альбомом Ofliyan і мудро пережили кілька маленьких драм із альбомом Inaia. Відкладіть на хвилину пісні Монатіка, і спробуйте потанцювати під Електромед чи потренуватися під Alina Pash чи Alyona Alyona. В родині Дах є мудрий вираз: «Jбирати треба серцем, а любити головою». А ви знаєте прекрасно, що проекти Даху — ДахаБраха, Dakh Daughters — знані в усьому світі і чи не єдиний наш найсильніший культурний експортний продукт вже не один рік. 

Відчуваю, що ми зблизилися. Тепер у нас є спільні переживання. Коли ми зустрінемося на вечірці нагородження музичної премії Aprize, давайте знайдемось і поговоримо про ваші останні відкриття і аудіальні пригоди, — те, про що розмовляють ніжні й розумні ельфи. Але цього разу, не зважайте на тренди YouTube. Буде вкрай прикро, якщо одного дня, ви єдині в світі не знатимете, що українська музика — це не лише те, що ви чуєте в таксі. Вона значно багатша. 
 

Вiкель: "Через шкільні образи я виросла колючкою, але після зустрічі з коханим я стала набагато добрішою і м’якшою"

Ганна Різатдінова розкрила секрети успiху в спортi i koханнi

Час на себе: що можна встигнути за 39 хвилин

Forbes назвал 20 богатейших людей мира 2020 года

«Это чертовски утомительно», — Шарлиз Терон пожаловалась, что ей трудно совмещать карьеру и материнство

5 правил, как выжить с партнером в карантин: отвечает Михаил Лабковский