Українські митці створили благодійну колекцію стільців

Артоб’єкти, виготовлені в одному екземплярі, можна побачити вже 16 травня

Студія дизайну інтер’єрів Between The Walls об’єдналася з українськими митцями для створення колекції стільців. Ідея виникла з думкою про допомогу переселенцям — стільці є лотом для збору коштів на побудову житла у співпраці з фондом Districtone

Стілець — це зрозуміла форма, яка є близькою та потрібною кожній людині. Щоб українське сучасне мистецтво набуло розголосу, а люди почали глибше його пізнавати, у цьому проєкті Between The Walls запросили українських митців зробити з базової форми стільця цінний артоб’єкт. Проєкт ініційований для привернення уваги до сучасного мистецтва, що може надихнути дизайнерів використовувати мистецтво у своїх архітектурних рішеннях. 

До розробки дизайнів стільців залучили українських митців: художника з Харкова Гамлета Зіньківського, творчий дует SOC.I.A, співзасновницю простору Depot 12_59 Тамару Турлюн, митців Віталія Кохана та Антона Саєнка, дизайнерку Ясю Хоменко (ХОМЕНКО), художницю Анастасію Лелюк, а також Наталію Самсонову — працівницю інклюзивної пекарні Good Bread for Good People. 

Офіційний запуск проєкту відбудеться 16 травня в Avangarden Gallery, а до 21 травня кожен охочий зможе роздивитися стільці ближче. Avangarden Gallery відкрита щодня з 10:00 до 23:00. 

Щоб підтримати проєкт, просять донейтити в монобанку. Кожен, хто задонейтить понад 1000 гривень, автоматичне братиме участь у розіграші стільців. Його проведуть наприкінці травня.  


Реклама

Популярні матеріали

Книжкові новинки червня, на які варто звернути увагу


Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року


«ТопШефи х WINETIME. Готуємо разом»: Іван Булавін ділиться...


Читайте також
Популярні матеріали