У ресурсі: 7 книжок про психологічне відновлення

Внутрішнє наповнення

Без внутрішнього ресурсу важко бути продуктивними на роботі та турботливими у родині. Як відродити свою мотивацію та креативність? Разом із національною книжковою платформою Yakaboo радимо вам 7 корисних книжок для відродження вашої енергії. 

«Бути окей. Що важливо знати про психічне здоров’я», Дарка Озерна 

Дарка Озерна «Бути окей. Що важливо знати про психічне здоров’я» 

З вами все окей? Точно? Краще звіритись із книжкою відомої лікарки Дарки Озерної. Видання орієнтується на український контекст і спростовує наші місцеві стереотипи щодо ментального здоров’я та нормалізації психічного стану. У книжці ви знайдете базову теорію, посилання на медичні протоколи та певну систему орієнтирів: що є нормою, а що ні, як проявляються найпоширеніші психічні розлади, якими можуть бути їхні причини та наслідки. Завершується «Бути окей» розглядом історичної травми як чинника, що впливає на колективне психічне здоров’я.

«Зупинись! Як протистояти культу самовдосконалення і бути щасливим», Свенн Брінкман

Свен Брінкман «Зупинись! Як протистояти культу самовдосконалення і бути щасливим»

Постійна робота над собою стала сенсом життя. Тут недолік і там недопрацювання — під пильним поглядом внутрішнього судді ми завжди недосконалі, завжди незадоволені собою. Недостатньо яскраві, самобутні, успішні. Ця доктрина підтримується легіоном тренерів та терапевтів. Але що як сенс життя зовсім не у культі самовдосконалення? А у тому, наприклад, щоб бути щасливим уже — тут і зараз. Автор наводить поважні аргументи, які підкріплює творами мислителів, психологів і письменників, як-от Барбари Гелд чи Харукі Муракамі. Примиріться із собою та отримуйте нарешті задоволення від життя.

«Насолоджуйся кожним шматочком: як усвідомлено їсти, любити своє тіло і жити з радістю», Лінн Россі

Лінн Россі «Насолоджуйся кожним шматочком: як усвідомлено їсти, любити своє тіло і жити з радістю»

Їжа неабияк впливає на наш ресурсний стан. Особливо гостро це відчувається у стресі: багатьом знайоме «заїдання» негативних емоцій або суворе ставлення до тіла, що не відповідає міфічним стандартам краси. На жаль, ми втратили наш природний зв’язок з їжею і тілом. Через засилля «експертних» порад ми вже й не знаємо, що треба їсти. Проте через практики усвідомлення та співчуття, які пропонує докторка психологічних наук Лінн Россі, ми можемо вгамувати важкі емоції та почати харчуватися усвідомлено, рухатися із задоволенням і жити легко й радісно.

«Твій щасливий одяг. Як психологія моди допоможе покращити стиль і життя», Донн Керен

Донн Керен «Твій щасливий одяг. Як психологія моди допоможе покращити стиль і життя»

Те, у що ви вдягнені, впливає й на те, як вас бачать інші, й на те, як ви самі себе бачите й почуваєте. Так каже всесвітньо відома психологиня моди та пропонує використати переваги гардероба на шляху до досягнення мрії. Вчимося обирати щасливий одяг, який справді тішить і приносить успіх. Для цього не потрібно якихось радикальних змін, досить прийняти кілька порад із «психології стилю», і ви якісно покращите ваше життя, навчитеся купувати одяг більш усвідомлено, використовувати колір на свою користь та зрозумієте, що краса — не має стандартів. Уявіть: відчиняєте шафу, а там усе вам подобається і поєднується, а головне — підкреслює ваші сильні сторони у будь-якій ситуації. 

«Малювання на сніданок», Денні Грегорі

Денні Грегорі «Малювання на сніданок»

Креативність — пальне для вашої мотивації, навіть якщо ваша діяльність ніяк не пов’язана з мистецтвом. Допомогти віднайти натхнення може простий та чарівний метод короткого щоденного сеансу малювання. Це навчить вас не нехтувати творчістю у будь-чому та зробить ваше життя повнішим, яскравішим. Вправи з книжки, написаної з гумором, допоможуть вам стати вмілим і щасливим митцем. Це те, чого вашому життю не вистачало: творити й бути задоволеними результатом цього процесу. Знайдіть місце мистецтву у вашому житті (наприклад, за сніданком) і ви не впізнаєте себе! 

«100 ідей, коли ґаджети відпочивають», Ольга Фреймут 

Ольга Фреймут «100 ідей, коли ґаджети відпочивають»

Диджитал-детокс — це прекрасна ідея. Нам дуже потрібен вільний від ґаджетів час після року безперервного перегляду новин та «залипання» у соцмережах. Погодьтеся, нам дедалі важче взаємодіяти з людьми, навіть із найближчими, щоразу, коли є найменша можливість, ми дістаємо смартфон. Це руйнує сім’ї, охолоджує стосунки між коханими, робить чужими батьків та дітей. Спробуймо втекти з віртуального світу з інтерактивною книжкою Ольги Фреймут. Вона пропонує 100 веселих ідей, розваг та забавок, які зроблять ваш «офлайн» набагато змістовнішим, ніж життя в екранному часі. 

«Дім хюґе», Мік Вікінг

Мік Вікінг «Дім хюґе»

Дім уособлює безпеку та затишок, тож спробуймо перетворити наші помешкання на місця сили! Данська філософія хюґе надихає на рішення в дизайні, які допоможуть вашому дому оберігати вас від буденних проблем та підживлювати ваші сили. Одними з основних інструментів Мік Вікінг вважає магію декору, природне освітлення, присутність рослин у приміщенні. Книжка допоможе вам зрозуміти, чому вдома буває некомфортно і як це змінити. Ви також упевнитеся в тому, що вигляд та атмосфера оселі неабияк впливають на процвітання вашої родини. 


Реклама

Популярні матеріали

Fashion Talk: 15 питань Ользі Галушці про улюблені бренди...


Яке взуття обирають на зиму модниці: 28 найстильніших варіантів...


«Мій бекграунд — це основа, що дарує мені свободу». Інтерв’ю з...


Читайте також
Популярні матеріали