У листопаді стартує 12-й Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів

Важлива подія для кіноманів

З 16 по 22 листопада відбудеться 12-й Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів (KISFF). Головна тема цьогорічного кінофестивалю — Human after all — присвячена роздумам про широкий спектр емоцій та переживань, які наразі проживаємо усі ми.

«Цьогоріч представляємо на фестивалі 28 тематичних програм та 50 кінопоказів, присвячених українській ідентичності та різноманіттю локального кіно в різних куточках України, історичній пам’яті та досвіду, проблемам рівності та майбутньому AI-технологій.  Окрім цього, ми готуємо насичений блок освітніх подій з панельними дискусіями й воркшопами за участі українських та європейських експертів кіноіндустрії, а також соціально важливими обговореннями, які стосуються ґендерно-чутливої мови та інклюзивної комунікації», — анонсували організатори.

Кадр з фільму «Без тебе» Нарімана Алієва

В окремому блоці «Українська ідентичність» покажуть фільми про Крим, Херсон, Київ та інші куточки України, у міжнародній секції — переможців Teddy Award Берлінського кінофестивалю, ретроспективу короткого метру Девіда Лінча й не тільки, а в програмі «Український конкурс» — кінострічки, присвячені переважно російсько-українській війні.

Покази відбуватимуться у кінотеатрі «Жовтень», КІНО42 та в Українському домі. Частина фестивальної програми буде також доступна для перегляду в онлайн-кінотеатрі «Титр» в Україні, Польщі, Чехії, Латвії, Литві, Естонії та Німеччині. Після завершення фестивалю у Києві також пройдуть мініфестивалі зі скороченою програмою у Чернігові, Харкові, Одесі та Сумах.

Програма й розклад показів — за посиланням. Придбати абонементи й квитки можна на сайті.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали