Три книжки, які обов’язково потрібно придбати цієї весни

Бестселери українського ринку

«Наші душі вночі», Кент Гаруф

Дія роману відбувається у маленькому містечку Голт, штату Колорадо. Едді Мур робить несподівану пропозицію своєму сусідові Луї Вотерсу: «Ми дуже довго жили одні. Он скільки років. Мені самотньо. Тобі, я думаю, теж. То я хочу спитати, може, ти приходитимеш до мене вночі, щоб спати зі мною. І розмовляти». Чоловік Едді помер багато років тому, як і дружина Луї. Обидва вони вже давно живуть у жахливо порожніх будинках, ні з ким не спілкуючись. Чи є в них шанс змінити своє життя?

Наприкінці 2017 року компанія Netflix випустить екранізацію книги, з Джейн Фондою та Робертом Редфордом у головних ролях. В Україні бестселер з’явиться 23 березня року. Роман уже отримав багато схвальних відгуків. Зокрема, від The New York Times, Esquire, The Washington Post, The Atlantic і The Wall Street Journal. Також роман переміг у номінації «Краща книга року» видань The Boston Globe, St. Louis Post-Dispatch та The Denver Post. 

«По той бік війни», Ірина Жураковська

Роман «По той бік війни» пропонує відірватися від сьогодення й поглянути на звичні теми під незвичним кутом. Перша світова. Перші танки і літаки. Перші короткі спідниці і перше кохання. Становлення Червоного Хреста і становлення незалежної жінки. Пошук дороги додому і пошук дороги до себе. Любов до Батьківщини і любов до ближнього. Роман ставить складні й незручні запитання, що не втратили актуальності й за сто років.

Головні герої роману – німець Бáстіан фон Деттен та француженка Констанс Шартьє – зустрічаються у французьких Арденах навесні 1914. Короткий і бурхливий роман закінчується вагітністю й весіллям, однак початок війни розкидує молодят по різні сторони фронту. Зв'язок між ними обривається і для кожного починається своя війна і своя історія. Кожен мусить втратити все і знайти своє місце в житті, перевіривши на міцність усі свої переконання й самого себе. Роман дозволяє читачу побачити війну очами усіх сторін: і німців, і французів і навіть нейтральних швейцарців. Однак персонажі роману – військові, медики, волонтери, біженці – такі близькі й зрозумілі українському читачу, що усі вони в рівній мірі «свої».

«Пиши, сокращай», Людмила Саричева і Максим Ільяхов

Автори на конкретних прикладах показують, як писати листи, щоб на них відповідали, та розсилки, від яких не будуть відписуватися. Як створювати дієві, не вульгарні рекламні оголошення, як викладати думки коротко, ясно і переконливо. Слідуючи рекомендаціям, ви навчитеся писати зрозуміло, захоплювати читачів і домагатися довіри. Це обов'язкова книга для копірайтерів, авторів і редакторів, а також дизайнерів, програмістів, менеджерів, підприємців, керівників, службовців і всіх, хто працює з текстом на роботі.


Реклама

Популярні матеріали

Пампухи до Різдва: готуємо традиційну українську страву


Новорічний френч: трендовий святковий манікюр


Це база: чорні пуховики, які ніколи не вийдуть з моди


Читайте також
Популярні матеріали