ВСЕ, ЧТО НУЖНО ЗНАТЬ ПРО ОМКФ-2018

ЗНАКИ ЗОДИАКА, КОТОРЫЕ ПОСТОЯННО ВРАЖДУЮТ ДРУГ...

ПО-АМЕРИКАНСКИ: ЭЛЕГАНТНЫЙ ОБРАЗ МЕЛАНИИ...

УКРАИНСКОЕ КИНО В ЛИЦАХ: РОМАН БОНДАРЧУК

САМЫЕ ПОПУЛЯРНЫЕ (И САМЫЕ НЕОБЫЧНЫЕ) ИМЕНА...

Топ-6 кращих пародій на новий хіт Адель «Hello»

В стилі Backstreet Boys, у виконанні Міс Піггі та на бандурі

Популярність першого кліпу Адель після творчої відпустки росте з кожним днем. Відео на пісню Hello зявилось в мережі 22 жовтня, і за місяць його встигли подивитись майже 475 мільйонів користувачів! Але про популярність кліпу свідчить не лише кількість переглядів, а й кількість кавер-версій та пародій.

Однією з перших пісню Адель в новій інтерпретації представила американська телеведуча Еллен Дедженерес. Вона змонтувала відео, в котрому, начебто співачка розмовляє з нею по телефону. Адель співає, а Еллен відповідає їй: «Я буду краще тебе чути, якщо ти припиниш грати на піаніно.. Ти надто повільна, переходи до суті!».

Перезняли кліп Hello і творці відомого «Маппет-шоу», тут у ролі Адель виступає Міс Піггі – персонаж шоу, гламурна свинка із зірковою хворобою.

Музикант Ентоні Вінсент підійшов до першого синглу з нового студійника Адель дуже серйозно. Він записав трек у 25 різних стилях! Вінсент заспівав Hello так, як це би зробили Pink Floyd, Backstreet Boys, 30 Seconds to Mars, Lil Wayne, Елтон Джон та ще багато гуртів та зірок.

Колись у Лайонела Річі теж був хіт із аналогічною назвою «Hello», от і фанати зірок вирішили змонтувати веселий кліп.

Компанія «The Key of Awesome» вже давно знімає пародії на кліпи відомих виконавців. Не могли ж вони обійти стороною Адель.

Мабуть, найкрутіший кавер хіта «Hello» – це виконання його на бандурі та сопілці. Українські музиканти Максим Бережнюк, Ярослав Джусь та Валентин Богданов записали інструментальну версію композиції, використовуючи не лише фортепіано, а й етнічні українські інструменти типу бандури, дудука та пан-флейти.

Названы самые богатые знаменитости Европы

По-американски: элегантный образ Мелании Трамп в простых джинсах и белой рубашке

Украинское кино в лицах: Роман Бондарчук

Загрузка...