5 ВЕЩЕЙ, КОТОРЫЕ НЕ СТОИТ ПОКУПАТЬ В 2021 ГОДУ...

40 СОВЕТОВ, КАК РАСКРУТИТЬ СВОЙ INSTAGRAM

30 ВЕЩЕЙ, КОТОРЫЕ ДОЛЖНЫ БЫТЬ В ГАРДЕРОБЕ К 30...

15 РОМАНТИЧЕСКИХ ФИЛЬМОВ ДЛЯ ПРОСМОТРА ВДВОЕМ...

11 ПРАВИЛ ЭТИКЕТА, КОТОРЫЕ КЕЙТ МИДДЛТОН...

Топ-5 корисних додатків для самоосвіти

Не гаймо часу даремно!

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine,

Рейтинг статьи / 0
5 5 3

Після зимових свят на нас знову чекає локдаун. Замість того, щоб засмучуватися і впадати в депресію, пропонуємо проводити багато вільного часу з максимальною користю. До прикладу, можна зайнятися самоосвітою і навчитися новому, щоб опісля, коли світ знову повернеться до активного життя, вразити всіх своїми досягненнями. У цьому вам допоможуть наступні додатки.

Duolingo

Коли з’являється вільний час, найперше, що спадає на думку, — варто підтягнути свою англійську. Одним із найкращих додатків для цього є Duolingo. Програма допомагає вивчати нові слова легко і весело. Ви також навчитеся швидше читати, добре розмовляти та покращите свої письмові навички. Крім англійської мови, тут представлені іспанська, французька, німецька, італійська та багато інших.

NeuroNation

Цей додаток вважається одним із найпопулярніших серед європейців, які хочуть потренувати свій мозок. Програма пропонує понад 60 вправ, які допомагають розкрити свій потенціал і покращити розумову діяльність.

How To Draw Step By Step Easy

Якщо давно мріяли навчитися малювати, не обов’язково одразу записуватися на курси. Скачайте додаток, який за допомогою різноманітних слайдів розвине базові навички малювання.

TED

Додаток пропонує велику кількість відеолекцій на різні теми. Крім них, тут також можна подивитися дискусії про важливі світові проблеми. Так, ви не тільки розширите свої знання, а й трохи розважитеся. До того ж на TED можна послухати подкасти.

wikiHow

Додаток не подарує вам академічні знання, але дасть поради щодо повсякденного життя. На вибір тут є все, що завгодно: від методів зав’язування краватки до правил етикету. А ось у розділі Survival Kit є корисна інформація щодо того, як швидко охолодити напої перед важливою вечіркою, а також жарти на фантастичну тематику, наприклад, як самостійно посадити літак.

Текст: Дарія Андрійчук

Тренды 2021: как и чем будем жить в новом году

Топ-5 додатків, які допомагають заощаджувати

Как определить, кто вы: интроверт, экстраверт или же амбиверт?

5 вещей, которые не стоит покупать в 2021 году

40 советов, как раскрутить свой Instagram

30 вещей, которые должны быть в гардеробе к 30 годам