Топ-5 книжок: найсвіжіші новинки осені-2021

Щоб провести час із користю

Осінь, прохолодні вечори та затяжні дощі дедалі частіше додають бажання залишитися вдома і провести вечір із книжкою в руках. Тож ми підготували для вас осінні новинки, щоб ви могли провести час цікаво і з користю.

Джон Герст. «Найкоротша історія Європи» 

«Я намагався дослідити, з чого складається історія європейської цивілізації, як ці складники перетасовуються з часом, показати, як нове народжується зі старого, як минуле вперто відтворюється знову і знову»

Історична новинка для тих, хто хоче коротко і лаконічно дослідити, з чого складається історія європейської цивілізації. Країни всього світу користуються досягненнями й технологіями європейського рівня. Завоювання та перенаселення, економічна потужність, сила ідей і здатність запропонувати те, що потрібно всім, зробило європейську цивілізацію унікальною.

З книжки ви дізнаєтеся, чим відрізняються антична й середньовічна Європа, які наслідки мали італійське Відродження, німецька Реформація, англійський парламентаризм і революційно-демократичні зміни у Франції.

Наталія Дорошенко. «Як дитині потрапити в кіно. Практичний посібник для батьків» 

«Ще одна принада кіно — тут потрібні всі. І старий, і молодий, і лисий, і бородань, і художник, й автомеханік. Тут немає вікових обмежень. Увірватися у професію можна як із раннього дитинства, так і вже в досить зрілому віці. Це також стосується зйомок кліпів і реклами»

Якщо ви тато чи мама дитини, яка цікавиться зйомками та мріє про акторське майбутнє, то книжка точно буде вам у пригоді. Авторка Наталія Дорошенко відповість на прості питання, як діяти батькам, щоб допомогти дитині потрапити в кіно. 

Основні теми, що розкриваються в книзі: з якого віку починати зйомки в кіно, як зробити фото для кастингу, як підготувати дитину до кастингу, про можливі невдачі та як їх пережити разом, до чого готуватися на знімальному майданчику та чому виникає зіркова хвороба. Також цікавим моментом у книзі є інтерв`ю з мамами дітей-акторів та поради тим, хто вже почав розвиватися у цій сфері. Це ніби детальний посібник з покроковою інструкцією, порадами юриста та залаштунками знімального процесу.

Олена Макарчук. «Листи до Фроди» 

«20 лютого. Окупація Криму. Початок АТО. Перші бої. І очікувано, але не менш несподівано аж шугнуло кудись у прірву серце: «Бабусю, я йду добровольцем». Навіть не могла вигадати, як це все приховати від Назара. Не знадобилось критися: «Знаю. Каратєль мнє нє син». Хтось злив інформацію в мережу, ще доки Андрій дістався зони…»

Кохання, переплетене з війною, дружба, понівечені долі, зрада найближчих —  історії від Олени Макарчук про війну на Сході та окупацію Криму, де любов стає в буквальному сенсі сліпою, а брати стають ворогами. Війна змінює всіх, змінює долі, змінює стосунки, змінює сенси буття. Жінки пишуть відверті листи до Форди в надії бути почутими.

В книзі на вас чекають короткі історії про взаємодопомогу, кохання та байдужість, про випробування та виживання в умовах війни та безнадії. Долі героїв торкнуться кожного серця, бо є щиро правдивими і чуттєвими. Структурно книга складається з оповідань та з шести листів до Форди.

Джуліанна Майнер. «Діти екранів. Як узяти найкорисніше і мінімізувати шкоду в цифрову епоху» 

«Ми є останнім поколінням батьків доінтернетної доби. Ми не здатні повністю зрозуміти, що означає вирости в середовищі з таким зв’язком, який наші діти сприймають як належне. Вони не можуть усвідомити, якими були часи і як ми жили до того, як бездротові технології перетворили безперервний зв’язок на норму. Наступне покоління батьків, купуючи айфони дітям, уже матиме власний досвід зростання в онлайн-середовищі»

Сьогодні батьки опинилися в надскладному становищі, оскільки виховні процеси кардинально відрізняються від тих, що були раніше. Причиною цього є ера нових технологій та цифрового життя дітей та підлітків. Нам вже не варто орієнтуватися на власну молодість, а, навпаки, потрібно освоювати нові стандарти виховання. 

Книга «Діти екранів» навчить як вберегти дитину від «екранного» життя, як застерегти від кібербулінгу чи цифрової залежності. Авторка Джуліанна Майнер пояснює, як убезпечити сина чи доньку від порівняння з іншими, шкідливих сайтів і навіть депресії, що викликають соціальні мережі та інформація, що часом може нашкодити дитині. Також йдеться й про позитивний аспект технологій та вміння скерувати дітей в конструктивному напрямку.

Ґолда Меїр. «Моє життя» 

«Чи я мріяла обійняти таку посаду? Та ніколи. Я розуміла тільки, що тепер щодня прийматиму рішення, які впливатимуть на життя мільйонів людей, — можливо, тому й плакала. Та часу на роздуми не було, тож усі думки про шлях, який почався в Києві та привів мене до прем’єрського крісла в Єрусалимі, довелося відкласти на потім. Тепер у мене є час на такі роздуми, та нема бажання. Я стала прем’єр-міністеркою, бо так треба — так само як мій молочар став офіцером і керував аванпостом на горі Хермон, бо мусив. Ані він, ані я не були в захваті від таких завдань, але сумлінно виконували свої обов’язки»

Ґолда Меїр — ізраїльська державна діячка, одна із засновниць держави Ізраїль, 4-й прем`єр-міністр Ізраїлю. ЇЇ історія «Моє життя» є автобіографічною. Жінка-лідер, що пройшла неабиякий шлях випробувань, боролася лише за одне — за справедливість в країні, яка для неї має значення.  Жінка не мала за мету бути прем’єр-міністром, але вона чітко розуміла, що має вплив на ситуацію загальнодержавного значення.

Це історія не лише однієї жінки, а й історія народження і становлення цілої країни. Боротьба за незалежність, утвердження молодої єврейської держави — це життєвий шлях авторки, про який йдеться в книзі. Відразу після першої публікації вона стала бестселером.


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Олексій Гнатковський з родиною в ексклюзивній зйомці колекції...


Проєкт «Ми однієї крові» запустив лінійку адаптивного одягу для...


Читайте також
Популярні матеріали