5 ВЕЩЕЙ, КОТОРЫЕ НЕ СТОИТ ПОКУПАТЬ В 2021 ГОДУ...

40 СОВЕТОВ, КАК РАСКРУТИТЬ СВОЙ INSTAGRAM

30 ВЕЩЕЙ, КОТОРЫЕ ДОЛЖНЫ БЫТЬ В ГАРДЕРОБЕ К 30...

15 РОМАНТИЧЕСКИХ ФИЛЬМОВ ДЛЯ ПРОСМОТРА ВДВОЕМ...

11 ПРАВИЛ ЭТИКЕТА, КОТОРЫЕ КЕЙТ МИДДЛТОН...

Топ-5 додатків, які допомагають заощаджувати

Контролюємо фінанси

Рейтинг статьи / 0
4 5 1

У часи, коли люди нарешті активно задумалися над свідомим споживанням, важливо навчитися правильно розпоряджатися своїми фінансами, почати заощаджувати та витрачати гроші з розумом. Щоб допомогти вам у цьому, ми зібрали 5 найкращих додатків на смартфон для планування витрат.

Monefy

Додаток націлений допомогти кожному успішно вести облік фінансів. Головне — регулярно записувати всі свої витрати. Потім ви зможете переглядати їх на зручному інтерфейсі, миттєво додавати нові і керувати категоріями.

Wallet

Додаток має красивий і зрозумілий інтерфейс. Тут можна вивести на робочий стіл діаграму витрат або панелі з іншими корисними функціями. Наприклад, у Wallet можна контролювати не лише свій бюджет, а й сімейний. Перед початком використання додатку вам допоможе онлайн-консультант, який розповість про базові функції.

BudjetGo

Додаток забезпечує зручний контроль і планування фінансів на мобільному девайсі. За допомогою BudjetGo ви зможете встановити місячні, тижневі або щоденні бюджети, вести грамотне фінансове планування, бачити всі свої витрати і прибутки на одному екрані.

Fin

Цей додаток дозволяє економити кошти і досягати своїх фінансових цілей, додаючи та аналізуючи власні транзакції. Скарбничка Fin має сучасний та стильний дизайн, різні категорії прибутків і витрат, інтерактивні діаграми, схеми, віджет для відстеження витрат за день, динамічний розмір тексту та підтримує понад 20 мов.

MoneyBe

MoneyBe допоможе безпечно і просто контролювати свої гроші, бюджет, бізнес і проекти. Красивий і зрозумілий інтерфейс, просте додавання витрат і прибутків, переказ між мультивалютними рахунками, криптовалюта, щоденне оновлення курсів валют, звіти, бюджет, моментальний пошук будь-якої транзакції, ведення бізнесу та проектів — усе це гарантовано.

Текст: Дарія Андрійчук

Тренды 2021: как и чем будем жить в новом году

Топ-5 корисних додатків для самоосвіти

Как определить, кто вы: интроверт, экстраверт или же амбиверт?

5 вещей, которые не стоит покупать в 2021 году

40 советов, как раскрутить свой Instagram

30 вещей, которые должны быть в гардеробе к 30 годам