ПІДБЕРІТЬ СОБІ КОЛІР ВОЛОССЯ І ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО...

БОРЕМОСЯ ІЗ ПЕРЕДЧАСНИМ СТАРІННЯМ ШКІРИ: ЯК...

АЛИСА МИЛАНО ШОКИРОВАЛА ПОСЛЕДСТВИЯМИ...

«С АДАМОМ ЛЕВИНОМ И БЕХАТИ Я ПОЗНАКОМИЛАСЬ НА...

«ТЫ БЕЗУСЛОВНО ЛУЧШАЯ. САМОЕ ЛУЧШЕЕ ИЗ ТОГО, ЧТО...

Топ-10 невідомих місць України, від яких захоплює подих

Відкриваємо нашу країну разом!

Фото: Instagram

Рейтинг статьи / 0
5 5 1

Актівський каньйон

Природний комплекс входить до складу Національного природного парку «Бузький Гард» та регіонального ландшафтного парку «Гранітно-Степове Побужжя». Розташований на річці Мертвовод, поблизу села Актового Миколаївської області.

 

Лемурійське озеро

Знаходиться неподалік від сіл Григорівка та Нововолодимирівка Херсонської області, на східній частині затоки Сиваш. Має воду рожевого кольору. Озеро вважається цілющим курортом міжнародного значення.

 

 

Тустань

Cередньовічна наскельна фортеця-град і митниця IX—XVI століть, давньоруський наскельний оборонний комплекс, залишки якого розташовані в Карпатах, у Сколівському районі Львівської області, поблизу села Урич.

 

 

Біосферний заповідник «Асканія-Нова»

Природоохоронна науково-дослідна установа, яка забезпечує збереження найбільшої в Європі ділянки типчаково-ковилового степу. До заповідника входять дендрологічний парк загальнодержавного значення та зоопарк. Під час сафарі можна підійти ближче до зебр, буйволів на інших тварин, які живуть у відкритому степу. 

 

 

Шато князя Трубецького

Романтичний відпочинок в оточенні виноградників, з неймовірним видом на Дніпро в комфортних умовах. Здійснити подорож в історію можна, спустившись у винні підвали і прогулявшись галереями. Тут можна в буквальному сенсі зануритися в історію, адже 8 винних підвалів зберігають більше 10 000 пляшок, серед яких близько 7 000 вин – рідкі екземпляри, спадщина Радянської епохи. Шато розташоване у селі Веселе, недалеко від міста Нова Каховка на Херсонщині.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от (@winery_trubetskoy)

 

Олешківські піски

Піщаний масив, один із найбільших у сухостеповій частині Європи, розташований в лівобережній частині пониззя Дніпра, простягається на 158 кілометрів від берегів Чорного моря на заході до міста Каховка на сході.

 

 

Черепашинецький кар‘єр

Всього за 40 хвилин їзди від Вінниці, у Калинівському районі знаходиться село Черепашинці, де є озеро схоже на європейські курорти.

 

 

Радонове озеро

Воно розташоване на місці старого гранітного кар`єру поблизу села Мигія Миколаївської області, що стоїть на мальовничому березі річки Південний Буг. Заплава річки та її притоки з 1994 року складають територію регіонального ландшафтного парку «Гранітно-Степове Побужжя», який входить до складу Національного парку «Бузький Гард». 

 

 

Чорногірський Хребет

Чарівне місце на Івано-Франківщині. Всі, хто долав маршрут хвилястої лінії одинадцяти вершин, якими є: Говерла, Брескул, Пожижевська, Данціж, Туркул, Ребра, Гутин-Томнатик, Бребенескул, Менчул, Смотрич і Чорна Гора, зазначають — побачені пейзажі безумовно варті затрачених зусиль.

 

 

Кінбурнська коса

Піщана коса, розташована в Очаківському районі Миколаївської області. Посідає крайню північно-західну частину Кінбурнського півострова між Чорним морем і Дніпровсько-Бузьким лиманом. 

 

 

Головні б'юті-тренди цього літа

Боремося із передчасним старінням шкіри: як правильно захищатися від сонця?

5 нових серіалів про жіночу силу, які стануть вашими улюбленими

«С Адамом Левином и Бехати я познакомилась на ивенте от Yves Saint Laurent, спустя время он написал мне: "Давай бить тату"», — украинка Александра Масюк

Фарфоровая кукла и грузинские пардаги: гид по особенным предметам барахолки «Кураж»

Чем полезно миндальное молоко и как его приготовить дома