ПОЧЕМУ СИСТЕМА «СЪЕШЬ КАШУ — ПОЛУЧИШЬ IPAD»...

ЛЮБИМЫЙ АЛКОГОЛЬНЫЙ КОКТЕЙЛЬ МАШИ...

ЭТО ОФИЦИАЛЬНО: ПРИНЦЕССА ЕВГЕНИЯ ЖДЕТ...

ИСТОРИЯ ЛЮБВИ КЭТРИН ЗЕТЫ-ДЖОНС И МАЙКЛА...

КАК ПРАВИЛЬНО СОСТАВИТЬ РЕЗЮМЕ, ЧТОБЫ ВАС С...

Топ-10 невідомих місць України, від яких захоплює подих

Відкриваємо нашу країну разом!

Фото: Instagram

Рейтинг статьи / 0
5 5 1

Актівський каньйон

Природний комплекс входить до складу Національного природного парку «Бузький Гард» та регіонального ландшафтного парку «Гранітно-Степове Побужжя». Розташований на річці Мертвовод, поблизу села Актового Миколаївської області.

 

Лемурійське озеро

Знаходиться неподалік від сіл Григорівка та Нововолодимирівка Херсонської області, на східній частині затоки Сиваш. Має воду рожевого кольору. Озеро вважається цілющим курортом міжнародного значення.

 

 

Тустань

Cередньовічна наскельна фортеця-град і митниця IX—XVI століть, давньоруський наскельний оборонний комплекс, залишки якого розташовані в Карпатах, у Сколівському районі Львівської області, поблизу села Урич.

 

 

Біосферний заповідник «Асканія-Нова»

Природоохоронна науково-дослідна установа, яка забезпечує збереження найбільшої в Європі ділянки типчаково-ковилового степу. До заповідника входять дендрологічний парк загальнодержавного значення та зоопарк. Під час сафарі можна підійти ближче до зебр, буйволів на інших тварин, які живуть у відкритому степу. 

 

 

Шато князя Трубецького

Романтичний відпочинок в оточенні виноградників, з неймовірним видом на Дніпро в комфортних умовах. Здійснити подорож в історію можна, спустившись у винні підвали і прогулявшись галереями. Тут можна в буквальному сенсі зануритися в історію, адже 8 винних підвалів зберігають більше 10 000 пляшок, серед яких близько 7 000 вин – рідкі екземпляри, спадщина Радянської епохи. Шато розташоване у селі Веселе, недалеко від міста Нова Каховка на Херсонщині.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от (@winery_trubetskoy)

 

Олешківські піски

Піщаний масив, один із найбільших у сухостеповій частині Європи, розташований в лівобережній частині пониззя Дніпра, простягається на 158 кілометрів від берегів Чорного моря на заході до міста Каховка на сході.

 

 

Черепашинецький кар‘єр

Всього за 40 хвилин їзди від Вінниці, у Калинівському районі знаходиться село Черепашинці, де є озеро схоже на європейські курорти.

 

 

Радонове озеро

Воно розташоване на місці старого гранітного кар`єру поблизу села Мигія Миколаївської області, що стоїть на мальовничому березі річки Південний Буг. Заплава річки та її притоки з 1994 року складають територію регіонального ландшафтного парку «Гранітно-Степове Побужжя», який входить до складу Національного парку «Бузький Гард». 

 

 

Чорногірський Хребет

Чарівне місце на Івано-Франківщині. Всі, хто долав маршрут хвилястої лінії одинадцяти вершин, якими є: Говерла, Брескул, Пожижевська, Данціж, Туркул, Ребра, Гутин-Томнатик, Бребенескул, Менчул, Смотрич і Чорна Гора, зазначають — побачені пейзажі безумовно варті затрачених зусиль.

 

 

Кінбурнська коса

Піщана коса, розташована в Очаківському районі Миколаївської області. Посідає крайню північно-західну частину Кінбурнського півострова між Чорним морем і Дніпровсько-Бузьким лиманом. 

 

 

Почему система «Съешь кашу — получишь iPad» неправильная и сколько минут в день ребенок может играть на планшете?

Любимый алкогольный коктейль Маши Ефросининой, после которого утром не болит голова

Любимая модель: с чем носить джинсы бойфренда? 

5 осложнений после коррекции губ, о которых стоит знать: рассказывает эксперт

7 beauty-советов, которые пригодятся вам в сентябре

15 проверенных способов предотвратить похмелье