10 найстильніших серіалів, які можна переглядати нескінченно

Енциклопедія моди

Є серіали, які запам`ятовуються не лише захопливим сюжетом, непередбачуваними поворотами та зірковим кастом, а й бездоганним стилем головних героїв. Як правило, вони перестають бути просто серіалами та стають справжньою енциклопедією моди, яку хочеться розглядати нескінченно. Про такі — читайте у нашій сьогоднішній добірці!

«Секс і місто»

«Секс і місто» — це вже модна класика, яка цитується як новими серіалами, так і фешн-індустрією. Образи Керрі Бредшоу надихають мільйони жінок по всьому світу на сміливі експерименти й вчать, що виділятися з натовпу — це чудово.

«Чому жінки вбивають» 

Перший сезон розповідає про трьох жінок з різних епох, що дарує нам унікальну можливість помилуватися максимальним різноманіттям вбрання. Головна наша любов — звісно ж, Симона Гроув, яка виглядає на мільйон у будь-якій ситуації. Не менше стильних образів можна побачити й у другому сезоні, прем`єра якого відбулась у 2021 році.

«Вбиваючи Єву»

Як і образи Керрі Бредшоу, стиль Вілланель з «Вбиваючи Єву», що обожнює брендові речі, теж намагаються повторити жінки по всьому світу. Мабуть, найпопулярніший фешн-прийом, який запозичують у головної героїні — поєднання романтичних суконь та грубих черевиків. А ще у Вілланель варто повчитися з того, що виглядати на мільйон можна не лише з особливої нагоди, а й удома і навіть… на прийомі у психіатра.

«Дивовижна місіс Мейзел»

Дизайнерка Донна Заковська, яка створила більшість образів для головної героїні, не раз зізнавалася, що одразу надихнулася ідеєю попрацювати над серіалом про Нью-Йорк 1950-х. Вона мріяла показати стиль тієї епохи у новому світлі, і, здається, їй це вдалося чудово!

«Патрік Мелроуз»

Мінісеріал із Бенедиктом Камбербетчем у ролі денді, який надихає стилем британської аристократії епохи 60-х. Елегантні костюми для чоловіків, розкішні сукні для жінок та незмінні аксесуари, що завершують образ — це дуже красиво.

«Політик»

Створюючи образи для головних героїв, стилісти не зупинилися на одній епосі, зміксувавши елементи з 60-х, 70-х та 90-х. Референсом стали знімки фотографа Сліма Ааронса, який свого часу фотографував представників американського вищого товариства 50-70-х років.

«Велика маленька брехня»

Якщо напруженого сюжету та неймовірного зіркового касту комусь не вистачило для того, щоб полюбити цей серіал, то ще один бонус — стильні образи головних героїнь, які хочеться розглядати годинами.

«Пліткарка»

Ще один серіал із розряду модної класики, яким можна надихатися нескінченно. Стиль Блер Волдорф і Серени ван дер Вудсен свого часу копіювали мільйони жінок по всьому світу. А якщо ви не проти перезапусків, можете також подивитися нову версію «Пліткарки» та поспостерігати за стилем нового покоління жителів Верхнього Іст-Сайду.

«Голлівуд»

Цей серіал про голлівудську кіноіндустрію 1940-х років — справжня насолода для естетів. Розкішні голлівудські пагорби та не менш розкішні образи героїв — серіал вийшов неймовірно красивим, атмосферним і, звісно ж, стильним.

«Божевільні»

Якщо давно хотіли підглянути, як одягалися стильні жителі Нью-Йорка 60-х років, серіал «Божевільні» — якраз для вас. Мабуть, у жодному іншому серіалі ви не побачите стільки ідеально скроєних чоловічих костюмів та жіночних вбрань як на вихід, так і для дому.


Реклама

Популярні матеріали

8 beauty-секретів Коко Шанель


Ensuring digital content authenticity: tips for verifying...


«Резерв+», «Армія+» та Delta: Катерина Черногоренко про...


Читайте також
Популярні матеріали