ВЫДЫХАЕМ СТРЕСС: ПРАНАЯМА «ЖУЖЖАЩАЯ ПЧЕЛА» ДЛЯ...

ТУПО БЕСИТ: ОБО ВСЕМ, ЧТО НАС РАЗДРАЖАЕТ В СЕКСЕ...

5 СПОСОБОВ НОСИТЬ БЕЛЫЕ ДЖИНСЫ В ЭТОМ СЕЗОНЕ...

ВРЕМЯ ПЕРЕМЕН: 5 ПРИЗНАКОВ, ЧТО ПОРА...

15 ВЕЩЕЙ, КОТОРЫЕ НЕ СТОИТ ДЕЛАТЬ С БРОВЯМИ...

Такого ще не було: під час діджей-сету люди не танцювали, а поринули у сон на 9 годин

У перфомансі взяли участь тисячі людей з усього світу

Promotion

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

29 липня діджей Джонас Блу та експерт зі сну Том Міддлтон разом із glo™ провели унікальний дев’ятигодинний виступ The Fade Out*, під час якого слухачі мали можливість поринути у якісний дев`ятигодинний сон. Тисячі людей з різних країн долучились до онлайн-вечірки, яку потрібно було проспати.

«У процесі співпраці з glo мене справді захопила ідея поєднання діджей-сету із результатами досліджень психоакустики.

Для мене цей унікальний творчий проєкт є чудовою нагодою дослідити нову площину мого зацікавлення музикою.

Захід відбувся вельми вчасно – тоді, коли виступи та фестивалі скасовано. Я вперше допомагав людям заснути, а не прокинутися!» — поділився враженнями від перфомансу діджей Джонас Блу, який співпрацює із топовими музикантами, зокрема, з Ліам Пейн, Беккі Хілл, Tiësto та Рітою Орою.

Діджей-сет електронної музики було поєднано зі звуковими пейзажами, що покращують якість сну. Музику, що сприяє швидкому засинанню, та гіперсенсорні візуальні елементи розподілили на п`ять циклів по 90 хвилин. За сім з половиною годин — які, на думку дослідників, становлять оптимальну тривалість повноцінного нічного відпочинку, — учасникам заходу створили такі умови, які дозволили їм прокинутися розслабленими та сповненими енергії. 

«Музика спроможна впливати на людей найнеймовірнішими способами. Протягом майже тридцяти років я бачив це на власні очі, коли брав участь у концертах в різних країнах світу.

Спираючись на наукові дослідження, можна створювати звукові пейзажі, що заряджають енергією або допомагають якісніше відпочити.

Унікальне поєднання музики із практиками покращення якості сну стане саундтреком для ідеального нічного відпочинку», — додав Том Міддлтон, експерт з покращення сну, який працював на одній сцені з Леді Гагою та Каньє Вестом, зокрема, досліджуючи позитивні ефекти поєднання звуків і музики.


 
Музичний перфоманс The Fade Out відзначив презентацію новинки glo™ Hyper — останнього оновлення у лінійці систем нагрівання тютюну. Стильний та простий у використанні glo™ Hyper поєднує інноваційну технологію індукційного нагрівання та новий формат стіків демі. Поєднання ергономічного дизайну та технологічності дозволяють користувачам glo™ насолоджуватися ще більш інтенсивним смаком. 

glo™ об’єднує тютюн і технології так, аби винайти нові способи насолоджуватися і тим, і тим. Бренд стирає кордони між бінарними протилежностями. Саме тому цього літа glo™ у співпраці з діджеєм Джонасом Блу та експертом зі сну Томом Міддлтоном, втілює новаторські ідеї у життя та створює принципово новий досвід.

glo™ призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину

Замовити пристрій glo™ можна на сайті myglo.com.ua

*Зе Фейд Аут

 

Як пройшла ELLE-online party в zoom

Новинка, варта уваги: інноваційний пристрій glo™ HYPER і нові стіки neo™* у форматі демі 

8 вещей, которые делают девушки с идеальной кожей

Творожный пирог с меренгой: пошаговый рецепт

5 способов носить белые джинсы в этом сезоне

13 раз, когда Меган Маркл оделась как Одри Хепберн