У грудні завжди хочеться дива, навіть якщо рік видався не найлегшим. Подарунки — це більше, ніж традиція. Це можливість сказати щось важливе без слів: про турботу, любов чи натхнення. Редакція ELLE.UA відверто поділилася бажанками, які сподівається знайти під ялинкою. Від маленьких символічних речей до справжніх скарбів — тут кожен знайде щось, щоб порадувати себе та своїх близьких.
Окраса мого вішліста — костюм фісташкового кольору від бренду PODYH, колекції якого натхнені українською архітектурою. Мені подобається їхній нетиповий підхід до створення «типового» одягу, а особливо деталі: як-от рослинні орнаменти на лацканах цього жакету та на розрізі спідниці ззаду. Кейп від BlastOutStudio (ще одного з моїх улюблених українських брендів) — утилітарний і водночас небанальний. Відтінок хакі додає універсальності, адже його легко міксувати як із джинсами, так і з класичними штанами. Наступний пункт у моєму списку — сатинові босоніжки від бренду LOOKIE у трендовому винному відтінку з бантами. Вони мене одразу телепортують у свято. Рожеві рукавички від INLYLAND — елегантне доповнення моїх актуальних образів (помічаю, як щозими все частіше відходжу від чорного й інтуїтивно тягнуся до кольору). Для сяйва в новорічний сезон я обрала мерехтливий гель для тіла від Dior (коли ж сяяти, як не в грудні?). Завершує список портативна колонка Marshall, про яку мрію не перший рік. І мушу зізнатися, що вішлісти справді мають якусь магічну силу: одна з позицій у моєму списку здійснилася за день до цієї публікації, хоч я нікому ще не встигла озвучити мрію, лише перенесла її на папір. Що це? Нехай залишиться секретом!
Власний вішліст я наповнила речами, без яких практично не уявляю зиму. По-перше, це стильний і теплий верхній одяг. Цієї зими мій вибір впав на вкорочену шубу KULAKOVSKY, яка доповнила б будь-який образ — чи то повсякденний, чи то більш святковий. Другий пункт — захист рук від морозу й вітру. З цим, думаю, ідеально справилися б шкіряні рукавички INLYLAND, які так полюбилися модницям. Їх би я обрала в трендовому коричневому відтінку, що продовжить підкорювати модну індустрію в зимовий сезон. Третій пункт — аксесуари. Сюди я віднесла зміїний браслет LUTIKI, що символізує знак прийдешнього року, а також універсальну замшеву сумку NUKOT. Ну і на завершення — елементи, які створюють домашній затишок в прохолодну пору. Піжама CICI COCO, неймовірної краси книга з різдвяними історіями, яка створила б святковий настрій, і нічна маска, що потурбувалася б про мою зневоднену шкіру.
Українські бренди по-особливому гарні, тож я не дивуюся, що вони очолюють мої останні вішлісти. Люблю сукні MY x MY, завжди знаходжу хоча б одну вишиванку з нових колекцій Etnodim, яку хочу додати до свого гардероба, та знаю, як можна сяяти завдяки прикрасам від Londi x Archive. А girly girl vibe підтримають речі від Alice K. Мій список бажань завжди доповнюють книжки — і тепер це іноземне видання, присвячене режисерці Софії Копполі. Нехай усі наші вішлісти сповнюються речами від українських брендів — такими рідними, яскравими та унікальними. Та все ж найважливіше — добробут у власному житті й перемога нашої країни. Тоді завжди буде бажання створювати найкрасивіші списки бажань, а потім і можливість втілювати їх у реальність.
Взимку, коли за вікном віє хуртовина, а в будинку горять свічки, особливо добре виходить мріяти. Загадувати заповітні бажання напередодні Різдва і Нового року — найправильніше рішення, і один із найдієвіших способів це зробити — записати їх. По-перше, це допомагає розібратися в нав`язаних і «своїх» бажаннях, а по-друге — звірятися, які вже збулися. Можна розглядати вішліст як список завдань для Всесвіту — якщо ви, звісно, вірите в те, що вищі сили завжди «грають» на вашому боці. Перша в моєму списку — найзручніша у світі сумка Birkin у 30-му розмірі, у якій можна носити будь-що: від одягу для фітнесу і злакового батончика до книжок і лептопа. Також, щоб зробити зиму максимально затишною, я планую придбати набір «Затишок у зимовому ритмі» від Glossary Organic Products. У ньому є ароматна морська сіль Sensuality Home Spa від українського бренду Lac Santé, скраб із кавою та корицею від MakMalvy, натуральний мед від українського виробника «Дунайський аграрій», плед із коноплі та вовни Cloud Milk від українського бренду DevoHome, ароматний іван-чай від українського бренду Mol`far, а також свічка з органічною лавандовою олією «Дунайський аграрій» і маска для сну DevoHome — усе, щоб відпочити душею та знайти рівновагу. Третє бажання — дивовижна лімітована колекція макіяжу Extraordinary Holiday Collection від Guerlain. Це справжній скарб для поціновувачів дійсно особливих продуктів. Скажу чесно, почати користуватися такими рідкісними засобами завжди складно. Але милуватися для покращення настрою можна завжди. Я часто порівнюю лімітовані засоби Guerlain із картинами Моне або Ван Гога: саме лише відчуття, що ви ними володієте, незрівнянне. Четверте — годинник. Дуже хочу якісний, щоб на все життя. Не хочу обмежувати Всесвіт, тому замовлю на вибір: Rolex або Audemars Piguet. П’яте бажання — будинок за містом. Щоб прокидатися зранку, робити йогу та медитацію в саду, готувати вечері на відкритому вогнищі, милуватися природою та жити більш спокійне життя якомога далі від метушливого мегаполіса.
Я належу до тієї категорії людей, хто любить дарувати подарунки більше, аніж їх отримувати. Саме тому я переконана, що кожен має регулярно складати свій особистий вішліст, аби полегшити завдання своїм близьким та вчергове нагадати собі, які речі можуть насправді вас порадувати. Буду відвертою: мій справжній вішліст складається не з матеріальних речей. Як і всі ми, я мрію про вільну Україну, мирні сонячні дні, спокій та про рідних людей поруч. Але не варто забувати, що грудень — місяць чарівний, і саме в цю пору найзаповітніші мрії мають властивість здійснюватись. Тож, я бажаю кожному, хто читає ці рядки, здійснення всіх ваших найсміливіших мрій та бажанок, адже всі ми заслуговуємо на казку і щире дитяче щастя.
Мій цьогорічний вішліст — це речі, які наповнюють буденність особливим змістом. Наприклад, домашній затишок для мене асоціюється з м’якою піжамою Pirnay, яка ніби створена для зимових вечорів із чашкою чаю. Гаджет від Figma не лише спрощує роботу, а й дарує естетичне задоволення від процесу. Сережки KOLOMATSKA, ніби витончені витвори мистецтва, додають особливого шарму будь-якому образу, вони одразу зачарували мене. Кожна річ із цього списку для мене — не просто предмет, а частинка натхнення на кожен день.
Побажання до новорічних свят я обрала не випадково. Нещодавній візит до дерматолога вкотре нагадав мені, що догляд за станом шкіри важливо не відкладати на потім. Пінка від Rejuran ідеально вписується в мій щоденний догляд, оскільки має м’яку текстуру та підходить до мого чутливого типу шкіри. Зима — час магії та сюрпризів, тому курс із монтажу від головного креатора нашого часу Влада Шевченка — те, що треба, аби додати у своє життя барв та нових навичок для роботи. Оверсайз-пальто від BAZHANE — моя бажанка, яка лежить у кошику вже не перший місяць. Стильне, зручне та завжди в тренді: ідеальна модель для тих, хто цінує власний комфорт. Апарат FOREO для домашнього використання після 30 років — мій особистий beauty must-have. Такий девайс забезпечує щоденний догляд і підтримує шкіру в тонусі. Головне — не лінуватись і пам’ятати, що все працює систематично та в комплексі. Чашка з котиком від Gunia — ніби нагадування про дитинство: зима, приватний будинок і сімейний сервіз за столом у родинному колі.
Мій wishlist не має сезонності, адже переважно я роблю ставку на багатофункціональні речі. Втім, у ньому є низка special-речей, які можуть слугувати складовими святкових образів (за більшої концентрації) чи додавати шарму повсякденним лукам (за меншої концентрації). До таких речей я відношу червоні кроп-топ та спідницю Paskal, човники LOOKIE, кольє Tsvite Teren та сумку Ksenia Schnaider. Якщо їх зібрати разом — це буде яскравий святковий образ, якщо додавати по одному — вони допоможуть створювати цікаві комбінації на щодень. Також тут є маслянка Gunia та книга «Українська абетка. Малюнки Георгія Нарбута» — вони про натхнення і мою любов до красивих речей із сенсом.