«ГЛАВНОЕ ― ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИТЬ ДЛЯ СЕБЯ, ЧТО...

«НЕ ГОВОРИТЕ О СВОИХ ПЛАНАХ ЛЮДЯМ, УДИВЛЯЙТЕ ИХ...

«ЭТО НЕ БРЕХЛИВАЯ ПАУЗА», ― НАСТЯ КАМЕНСКИХ...

ПО СУТИ: ВСЕ, ЧТО НУЖНО ЗНАТЬ О БЕРЛИНАЛЕ 2019...

ВИКТОРИЯ БЕКХЭМ РАССКАЗАЛА О СВОЕЙ ПРИВЫЧКЕ...

Святий Миколай у Львові

Щозими Kavalier Boutique Hotel гостинно відкриває резиденцію Святого Миколая, де малюки та дорослі мають змогу відчути новорічну атмосферу в казковому будиночку і поспілкуватися зі справжнім Чудотворцем. 

Святий Миколай – найулюбленіший Чудотворець, мандрівник та благодійник усього християнського світу. А зима - це саме та пора року, коли здійснюються  дива, а казки і легенди стають реальністю. Малюки та дорослі  мають змогу відчути новорічну атмосферу в казковому будиночку і поспілкуватися зі справжнім Чудотворцем.  Він виконує найнеймовірніші бажання. Діти отримають подарунки і залишать у резиденції листи зі своїми бажаннями. Кожен лист Святий Миколай перечитує, візує і віддає на виконання ельфам. Дитячі прохання вислуховує особисто, а те, що замовлено в листах, обіцяє покласти під подушки вночі проти 19 грудня.

Святий Миколай мандрує світом і відвідує діточок з усіх його куточків, спілкується з ними та дарує подаруночки! В Україну він прямує через Карпати до своєї Головної офіційної резиденції у Львові, поряд з  Kavalier Boutique Hotel.

Цей проект є здебільшого соціальним, адже приймає дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей, сиріт, дітей-переселенців, а також дітей батьків, загиблих в АТО.

Kavalier Boutique Hotel  створює казкову атмосферу та пропонує відпочинок  в готелі, відвідування резиденції Святого Миколая, організовує майстер-класи, екскурсії, фотосесії та святкові вечори. В готелі, поряд з резиденцією, є освячена каплиця Святого Миколая.

Цього року своїх гостей Чудотворець приймає  у  своїй головній резиденції з 2 по 19 грудня  включно  за адресою: м. Львів,  вул. Старознесенська, 70. Час роботи резиденції:  з 10:00 до 20:00. Телефон для довідок (рецепція): +38 093 197 01 01.

А вже 20 грудня Святий Миколай вітатиме діток-сиріт в Києві зі сцени Національної опери України.