ЧТО НОСИТЬ ЛЕТОМ 2018: 10 ГЛАВНЫХ ИНВЕСТИЦИЙ В...

УКРАИНСКАЯ ПРИМА-БАЛЕРИНА НАЗВАЛА 4 ПРОДУКТА...

НОВОСТЬ ДНЯ: ХАРВИ ВАЙНШТЕЙН АРЕСТОВАН

АЛЛА КОСТРОМИЧЕВА, СОНЯ ЗАБУГА, ДАНИЛА...

FORBES НАЗВАЛ РЕЙТИНГ 100 САМЫХ ДОРОГИХ БРЕНДОВ...

Святий Миколай у Львові

Щозими Kavalier Boutique Hotel гостинно відкриває резиденцію Святого Миколая, де малюки та дорослі мають змогу відчути новорічну атмосферу в казковому будиночку і поспілкуватися зі справжнім Чудотворцем. 

Святий Миколай – найулюбленіший Чудотворець, мандрівник та благодійник усього християнського світу. А зима - це саме та пора року, коли здійснюються  дива, а казки і легенди стають реальністю. Малюки та дорослі  мають змогу відчути новорічну атмосферу в казковому будиночку і поспілкуватися зі справжнім Чудотворцем.  Він виконує найнеймовірніші бажання. Діти отримають подарунки і залишать у резиденції листи зі своїми бажаннями. Кожен лист Святий Миколай перечитує, візує і віддає на виконання ельфам. Дитячі прохання вислуховує особисто, а те, що замовлено в листах, обіцяє покласти під подушки вночі проти 19 грудня.

Святий Миколай мандрує світом і відвідує діточок з усіх його куточків, спілкується з ними та дарує подаруночки! В Україну він прямує через Карпати до своєї Головної офіційної резиденції у Львові, поряд з  Kavalier Boutique Hotel.

Цей проект є здебільшого соціальним, адже приймає дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей, сиріт, дітей-переселенців, а також дітей батьків, загиблих в АТО.

Kavalier Boutique Hotel  створює казкову атмосферу та пропонує відпочинок  в готелі, відвідування резиденції Святого Миколая, організовує майстер-класи, екскурсії, фотосесії та святкові вечори. В готелі, поряд з резиденцією, є освячена каплиця Святого Миколая.

Цього року своїх гостей Чудотворець приймає  у  своїй головній резиденції з 2 по 19 грудня  включно  за адресою: м. Львів,  вул. Старознесенська, 70. Час роботи резиденції:  з 10:00 до 20:00. Телефон для довідок (рецепція): +38 093 197 01 01.

А вже 20 грудня Святий Миколай вітатиме діток-сиріт в Києві зі сцени Національної опери України.

 

 

             

Родная сторона: 4 тура выходного дня по Украине

Де жити, їсти та що фотографувати у Львові

8 способов выглядеть модно в холода

Загрузка...