o’go — новий простір для тих, хто хоче більшого

Варто долучитися!

Promo

На правах реклами.

18+ Наша продукція призначена для повнолітніх споживачів нікотину.

Користь, вигода та спільнота — усе це про o’go.

myogo.com.ua — нова мультибрендова платформа та простір для людей, що живуть в стилі on the go (в русі). Сучасний темп життя навчає нас цінувати новий досвід щодня, тож платформа об’єднує одразу декілька напрямків:

— по-перше, це простір, у якому повнолітні користувачі можуть ознайомитись з різноманітною нікотиновмісною продукцією, зокрема з паучами VELO, а також отримати доступ до аксесуарів, ексклюзивного мерча та іншого. Адже o’go — це простір для тих, хто хоче все й одразу, не витрачає час на сумніви та цінує новий досвід.

— по-друге, це o’go club — комʼюніті однодумців та програма лояльності. Тому що o’go — для тих, хто звик отримувати більше, любить розваги та цінує друзів.

Що можна робити на o’go? Все й не перелічиш!

o’go — це про свободу спілкування і новий досвід. Саме тут люди надихають один одного не витрачати час на сумніви та помічати можливості, які відкриваються перед ними щодня.

З o’go ви будете в курсі останніх новинок, а також знаходитимете друзів, бо разом завжди цікавіше. Тут на вас чекають цікаві статті, анонси, багато спілкування та усе, щоб жити в стилі o’go.

Хочете поділитися враженнями від користування нікотиновмісною продукцією? Посперечатися про те, який з нових смаків кращий? Поділитися дизайном класного аксесуара для свого девайса? o’go створений саме для тих, хто не боїться проявляти себе.

Та справжні пригоди починаються, коли ви реєструєтеся на сайті та заходите у свій акаунт. Ви опиняєтесь в o’go club — закритому клубі однодумців, де до всього переліченого додається вигода за накопичені XP. XP — це experience points, які можна обміняти на багато приємних бонусів, про які розповідаємо далі. Більше друзів — більше вражень.

Вступайте до o’go club

o’go club — це простір для тих, хто не витрачає час на сумніви та цінує новий досвід. А новий досвід вимірюється в XP.

Коли користувач стає активним учасником клубу, він отримує можливість ділитися досвідом (відгуками на продукцію), запрошувати друзів та купувати аксесуари. І за певну дію на платформі нараховуються XP.

Як заробити XP?

XP нараховуються за цілий ряд дій в o’go, адже це простір для тих, хто звик отримувати більше. Тому:

  • Запрошуйте повнолітніх друзів, які є споживачами нікотину, у закритий o’go club — і ви обоє отримаєте XP*.
  • Творіть у «Майстерні», беріть участь у конкурсах.
  • Залишайте відгуки. Так ми отримаємо правдивий фідбек про продукцію та зможемо розвиватися, а ви — правильно, отримаєте ще XP.
  • Отримуйте сервіс та купуйте аксесуари. З o’go club вам нараховуються XP навіть за користування безкоштовними сервісами у наших фірмових просторах. Тож відтепер професійна чистка, діагностика девайсу, гравіювання = XP.

Які можливості відкривають XP? Опцій багато: сертифікати у магазини партнерів, унікальний мерч, аксесуари та навіть сучасні гаджети для найактивніших.

*Детальніше про правила програми «o’go club» можете дізнатися за посиланням.

Проявляйте творчість разом з іншими

o’go збирає тих, хто не боїться проявляти таланти. Але творцям потрібне комʼюніті однодумців. Їх ми збираємо в o’go club та Telegram-каналі «Майстерня».

Кожного місяця на сторінці спільноти публікують творче завдання, що дозволяє учасникам проявити креативність та отримати позитивні емоції. Кожне завдання — можливість отримати унікальний подарунок або XP.

Це лише верхівка айсберга. А нова платформа o’go — найкращий спосіб бути в курсі усіх активностей та важливих анонсів.

Долучайтеся до унікального ком’юніті в Instagram та Telegram, щоб бути завжди в курсі всіх новин!

Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


5 продуктів для трендового весняного макіяжу: вибір...


Куди піти у квітні: концерти, виставки та інші події, варті уваги...


Читайте також
Популярні матеріали