ТЕСТ: ЧТО ВЫ ЗНАЕТЕ О СТАРЕНИИ КОЖИ?

ЛЕРА ГУЗЕМА: «НА ФИЗИЧЕСКОМ УРОВНЕ МЫ ДРУГ ДРУГА...

SAVE THE DATE: ELLE ACCTIVE FORUM ПРОЙДЕТ В...

ОТВЕТЫ НА 6 САМЫХ НЕЛОВКИХ ВОПРОСОВ О СЕКСЕ...

ТОП-5 ПРОДУКТОВ, КОТОРЫЕ НЕЛЬЗЯ ЕСТЬ ПОСЛЕ...

«Собака — не тренд. Собака — це друг», — Alina Pash та alyona alyona закликали брати тварин з притулків

Соціальна реклама про адопцію безпритульних тварин

Фото: instagram/alinapash

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Реперка alyona alyona, співачки Alina Pash, Анастасія Шевченко (Стасік) закликають не зважати на швидкоплинні тренди і не боятися брати додому безпритульних тварин. Разом з іншими українськими зірками вони знялися у соціальній рекламі DOG_MA та UAnimals, покликаній зламати стереотипи про важливість породи й умовної «краси».

Соціальний ролик про адопцію безпритульних тварин

«Нам інколи важко не зважати на моду. На жаль, такі «тренди» стосуються і домашніх тварин. Після чергового блокбастеру за їхньої участі відбувається вибух попиту на ту чи іншу породу. — каже режисерка відео Тася Плєшивцева, що зняла ролик разом з DOP Ангелом Ангеловим. —

«Все найцікавіше в культурі відбувається на вулиці. І найкращий хіп-хоп — це любов. Якщо ти любиш вулицю, вибери собі друга там!» 

Творці ролику відзначають, що після виходи на екрани фільмів «101 далматинець» і «Люди в чорному» сплеск продажів мопсів та долматинців зріс в тисячі разів. Втім зовсім скоро багато із цих тварин опинилися в притулках через безвідповідальне ставлення власників.

«Давайте будемо чесні із собою у тому, навіщо нам тварина. Якщо людина шукає собі не іграшку із завданими параметрами, а друга і співмешканця, з яким хочеться грітися та веселитися досхочу — її тварина вже чекає у притулку», — каже співачка Стасік.

Додамо, що за даними Washington Post, Україна входить до топ-10 країн світу з найбільшою кількістю тварин, у тому числі безпритульних. На сьогодні у притулках та на вулиці на свою родину чекають тисячі собак і котів.

«Чому варто брати тварину з притулку? Щоб розділити із ним/нею дім і любов. Шейрінг — то така файна справа, вона без сумніву лікує обидві сторони», — заявляє про свою позицію Alina Pash.

Тест: Что вы знаете о старении кожи?

Лера Гузема: «На физическом уровне мы друг друга воспринимаем по запаху»

Джамала і alyona alyona радять відпустити минуле в новому кліпі «Жалі»