Що варто знати про серіал «Режим» з Кейт Вінслет у головній ролі

Сатирична історія про авторитарний режим

На стримінговій платформі HBO 3 березня вийшов серіал «Режим» з Кейт Вінслет у головній ролі. Це сатирична 6-епізодна історія про жінку, яка керує країною з авторитарним режимом. 

Вілл Трейсі став сценаристом та виконавчим продюсером серіалу, до нього також приєдналися режисери Стівен Фрірз та Джессіка Хоббс. Окрім Кейт Вінслет у «Режимі» також зіграли Марта Плімптон, Андреа Райзборо, Маттіас Схунартс та Г`ю Ґрант.

Чому слід подивитися серіал? Ми зібрали коментарі його творців і те, як критики оцінили акторську гру Кейт Вінслет.

Про що серіал «Режим»

Сюжет серіалу розгортається навколо Елени Вернем — канцлерки уявної країни з авторитарним режимом. Головна героїня тривалий час не покидає палац — сповнена параної та нестабільності, вона обирає своєю довіреною особою солдата Герберта Зубака. Він усе більше й більше впливає на канцлерку, а спроби Елени розширити свою владу призводять до розколу палацу та всієї країни.

Що кажуть творці «Режиму» про серіал

Виконавчим продюсером «Режиму» став Вілл Трейсі, який раніше також працював над «Спадкоємцями». Він описує серіал як «Абатство Даунтон» — тільки в палаці автократа замість англійської садиби. У коментарі для The Hollywood Reporter Вілл Трейсі каже, що країна, про яку йдеться в «Режимі», — уявна.  Проте він сподівається — глядачі відчуватимуть, ніби дія відбувається в межах геополітичної реальності.  «Як тільки ви опинитесь у цьому палаці та в такій мрійливій історії кохання між цими двома персонажами, то зможете відчути якийсь дивний центральноєвропейський подих габсбурзької казки», — зазначає Вілл Трейсі. Як зазначає BBC News, серіал справді частково знімали в літній резиденції Габсбургів в Австрії.  

У коментарях The Hollywood Reporter режисери Стівен Фрірз та Джессіка Хоббс також кажуть, що серіал — про те, наскільки «смішними» є часом диктатура та авторитаризм. Водночас для актора Стенлі Таунсенда «Режим» — про зображення «небезпеки влади».

Що кажуть критики про Кейт Вінслет

У New York Times акторську гру Кейт Вінслет назвали «магнетичною», а в BBC News  — «видовищною, смішною та моторошною». The Rolling Stone підкреслили, що чудова комедійна робота головної героїні — це «найкраща частина серіалу». «Вона повністю віддана різноманітним ілюзіям Елени, завжди даючи зрозуміти, наскільки героїня крихка під гламурним фасадом, який звела навколо себе», — написали у виданні.  Водночас Vulture зазначає, що в серіалі Кейт Вінслет «тримає своє обличчя в постійному, ідеальному балансі між невизначеністю та цілковитою впевненістю».

Акторка також прокоментувала свою роль у серіалі. За словами The Hollywood Reporter, Кейт Вінслет сподівається, що глядачам сподобається історія — вона здасться їм дивовижною, дивною, смішною, трохи страшною і такою, щоб поставити питання: «Що ж станеться потім?».


Реклама

Популярні матеріали

«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали