MUST-VISIT: ПУТІВНИК НАЙБІЛЬШ НЕЗВИЧАЙНИМИ...

5 СПОСОБОВ НОСИТЬ БЕЛЫЕ ДЖИНСЫ В ЭТОМ СЕЗОНЕ...

СКАНДАЛЬНА КУРТКА МЕЛАНІЇ ТРАМП ТА ІНШІ МОДНІ...

5 ФІЛЬМІВ, ФІНАЛ ЯКИХ ВИ НЕ ЗМОЖЕТЕ ПЕРЕДБАЧИТИ...

ЯК НАСПРАВДІ ВАРТО СВЯТКУВАТИ 8 БЕРЕЗНЯ:...

Що таке новий Місяць, і чому в цей час потрібно будувати плани

Ваш астрологічний щоденник

Фото: gettyimages,

Рейтинг статьи / 0
4 5 7

Фаза повного та нового Місяця — природні явища, які мають вплив на психічний стан кожного з нас. Під впливом емоцій ми можемо корегувати наші плани і по-іншому будувати стосунки з тими чи іншими людьми. Щоб зустріти наступний новий Місяць у всеозброєнні, розповідаємо що важливо робити у цей період.

Що варто робити у період нового Місяця?

Оскільки новий Місяць символізує початок нового місячного циклу, це означає, що він позитивно впливає на початок нових справ, генерацію свіжих ідей та захоплення новими справами. Це ідеальний час для того, щоб розслабитися, відпочити і подумати. Це період для розумової діяльності: варто прислухатися до себе і приймати важливі рішення. Ви почуватиметесь енергійною, повною сил та рішучості для нових подвигів.

До того ж до настання фази нового Місяця варто завершити всі незакінчені справи і навести лад у своєму житі. Починайте зростаючий Місяць оновленою, проаналізуйте все, що трапилося, прийміть зміни і живіть далі. Новий місяць принесе нові пригоди.

Що не варто робити у період нового Місяця?

Хоча ви будете готові до самоаналізу і побудови нових планів, у цей період вам буде властива самокритика. Важливо відкинути всі зайві думки і довіритися інтуїції. Не сумнівайтеся у своїх планах, адже тільки ви знаєте, що вам потрібно насправді.

На додаток, нова фаза Місяця впливатиме на ваші біоритми. В цей період ми стаємо більш чутливими і швидко втомлюємося. Тому це не найкращий час для серйозних фізичних навантажень: краще займіться більш спокійними видами спорту, як йога чи пілатес. А щоб вберегти своє здоров’я максимально, стежте за своїм харчуванням. Уникайте екзотичної їжі чи нових для вас страв, які можуть спровокувати погане самопочуття.

Текст: Дарья Андрийчук 

Must-visit: путівник найбільш незвичайними готелями Австрії

Под запретом: 9 блюд, которые не ест Королева Елизавета II

«Мультяшный» принт: Все о новом тренде с Instagram

Пирог из слоеного теста с сосисками: пошаговый рецепт

9 правил как вывести лишнюю воду из организма и избавиться от отеков

Как сделать волосы густыми: отвечает эксперт