НЕ ТІЛЬКИ ЛИЖІ: ЧИМ ЩЕ ЗАЙМАТИСЯ В АВСТРІЇ

НОВЫЙ TIK-TOK ЧЕЛЛЕНДЖ ВЗРЫВАЕТ СЕТЬ

ОДЕСЬКА БЕССАРАБІЯ 2021: ЩО СМАЧНОГО...

«НЕ ТРЕБА КУПУВАТИ ПОЧУТТЯ ДІТЕЙ БЕЗЛІМІТНИМИ...

5 ФРАНЦУЗЬКИХ СЕРІАЛІВ, ЯКІ МАЄ ПОБАЧИТИ КОЖЕН...

Що таке асцедент в астрології?

І як його прорахувати

Фото: gettyimeges,

Рейтинг статьи / 0
5 5 2

Розповідає астролог Софія Савич.

Що таке асцедент? Це висхідний знак зодіаку, що піднімається на Східному горизонті в момент народження на конкретній території.

В натальній карті Асцедент є точкою відліку, з нього починається перший дім гороскопу, що відповідає за фізичне тіло, особисті прояви. Земля постійно обертається, а значить кожні чотири хвилини змінюється кут нахилу екліптики на один градус.

Коли людина не знає свого точного часу народження, астролог пропонує зробити ректифікацію, по основним життєвим датам (шлюб, народження дітей, смерть батьків, серйозні захворювання, нещасні випадки і т.п), а також враховує зовнішній вигляд людини, бо це велика підказка в якому знакові був Асцедент, так можна звузити пошук часу народження з 24 годин до 2 годин.

Асцендент є знаком свого «Я» - вашого самоусвідомлення, незалежності, інтересу до самого себе. Асцедентарний знак описує ваші цілі, прагнення, цінності. У деякій мірі цей знак також впливає на зовнішні характеристики та манери.

Це - ваша «маска» для світу, по якій складається перше враження про вас. Це та маска, яку ви з неусвідомленою легкістю і демонструєте оточуючим, в сучасному світі це ще називають — імідж.

Не тільки лижі: чим ще займатися в Австрії

Как выбрать цвет помады по знаку зодиака?

Затмения и ретроградный Меркурий: астрологические даты 2021 года, которые стоит отметить в календаре

10 привычек девушек, которые никогда не толстеют

Тренды весенней обуви: 10 моделей, которые хотят все

У родині радіоведучих Юрія Рихлика і Ольги Гриневич народилася донька