Що подивитися: улюблені фільми та серіали Дарії Плахтій

Радить зірка кінострічки «Довбуш»

Дарія Плахтій — українська акторка, яка нещодавно зіграла Марічку в пригодницько-історичному фільмі «Довбуш». Це не перша її роль у великому кіно: ще 2017 року вона стала найкращою акторкою кінопремії «Золота дзиґа» за роль у фестивальній драмі «Стрімголов».

Instagram: @dashaplahtiy/@ph.viktoriaroy 

Дарія не називає жанр фільмів, який їй подобається найбільше. Акторка відзначає поєднання жахів, комедії, романтики у «Лобстері» та драми з комедією у «Бідолашних створіннях». Каже, що в обох фільмах є нотки абсурду, завдяки яким більш глибоко досліджується тема людської психології. Дарія — не прихильниця комедій, проте вона обожнює цей жанр у режисурі Тайки Вайтіті чи Веса Андерсона. А з українських кінострічок любить «Памфір» та «Люксембург, Люксембург».

Які ще фільми та серіали до вподоби Дарії? Акторка поділилася з ELLE.

Драматичний фільм, який сподобався

«Малкольм і Марі»

Режисер: Сем Левінсон

Режисер повертається додому з дівчиною після прем`єри власного фільму. Герой чекає реакції критиків і фінансового успіху. Проте в пари починається відверта розмова про стосунки — вона й стає випробуванням для їхнього кохання.

«Тут дуже реалістично зіграні довгі діалоги, без пафосних кіношних фраз. Водночас розмови персонажів заплутані й довгі, як у житті. При цьому в кінострічці присутня вишукана естетика чорно-білого фільму», — розповіла акторка.

Серіал-відкриття за останній час

«Сексуальна освіта»

Режисери: Кейт Геррон, Бен Тейлор

Дія серіалу відбувається в середній школі маленького містечка Мурдейл. Завдяки матері — секс-терапевтці, невпевнений у собі Отіс знає відповіді на всі запитання про статеве життя. Одного разу він допомагає однокласнику в обмін на обіцянку, що той дасть спокій його другові. Талант Отіса помічає Мейв — вона й пропонує йому консультувати учнів школи за гроші.

«Я із задоволенням подивилась усі сезони "Сексуальної освіти" в оригіналі й готова переглянути їх знову, але вже не сама. У серіалі подобається усе: тема, персонажі, в яких неможливо не закохатися, акторська гра, розвиток сюжету й арок усіх героїв», — зазначила Дарія.

Акторська гра, яка сподобалася 

«Як там Катя?»

Режисерка: Крістіна Тинькевич

Фільм розповідає про лікарку швидкої допомоги Аню (її зіграла Анастасія Карпенко), яка сама виховує 12-річну доньку Катю. Дівчинку збиває автомобіль, і цей трагічний випадок вихоплює головну героїню з круговерті одноманітних сірих днів. Адвокати водія пропонують чималі гроші, щоби справа не дійшла до суду. Для порятунку доньки Аня потребує дорогих ліків. Найлегший спосіб їх отримати та врятувати свою дитину — погодитися на пропозицію знахабнілого винуватця ДТП та взяти у нього гроші. 

«Нещодавно ходила на "Як там Катя?", мене дуже вразила гра Анастасії Карпенко», — поділилася акторка. 

Улюблений український серіал

 «Спіймати Кайдаша»

Режисер: Олександр Тіменко

Серіал переосмислює повість Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім`я» на сучасний лад. Події цієї історії з новими героями та сюжетними лініями розгортаються з 2005 до 2014 року в Україні. Незмінним залишається протистояння двох поколінь однієї родини: батьків та дітей.

«Серіал  "Спіймати Кайдаша" вийшов дуже вдалим і цілісним», — підкреслила Дарія.

Ми також писали про улюблене кіно інших акторів:

Що подивитися: улюблені фільми та серіали Олексія Гнатковського

Що подивитися: улюблені фільми Ріти Бурковської

Що подивитися: улюблені фільми та серіали Таїсії-Оксани Щурук


Реклама

Популярні матеріали

Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Куркума для схуднення, омолодження та виведення токсинів: як та...


Про що говорять чоловіки: 10 секретів, які варто знати кожній...


Читайте також
Популярні матеріали