Що почитати: 7 книг для пошуку внутрішнього голосу та натхнення

Неможливо відірватись

У сучасному світі занадто багато шуму. Свідомо чи ні, ми щодня споживаємо тонни інформації, але дуже рідко зупиняємось, щоб послухати себе. Ментальне здоров`я починається з почутого власного голосу, усвідомлення своїх потреб та робіт. Якщо знайти самостійно не виходить, то добрими супутниками можуть бути книги. Засновник книжкового онлайн-магазину @read.ua Каріна Хілінська поділилася списком тих, які допомагали їй познайомитися з собою, чути себе і не зраджувати. Але всю відповідальність на книжки перекладати не варто. Вони служать компасом, а пункт призначення визначаєте ви.

1. Садхгуру «Внутрішня інженерія»

Книга просякнута мудрістю, теплом і добротою. Садхгуру в ній не виступає в ролі містика, скоріше наставника та друга. Внутрішня інженерія — не магія, а розробка. Впровадивши її у своє життя, ви можете відчути разючий ефект. Усередині ви знайдете роздуми на тему життя, йоги, самопізнання та гармонії.


2. Регіна Бретт «Бог ніколи не моргає. 50 уроків, які змінять твоє життя» 

Якщо ви теж стикалися з відчуттям, що при вашому народженні Бог «мигнув», то ця книга стане загоюючим пластиром. Ніколи не пізно щось змінювати. Час для любові та віри в себе вже настав. Читати книгу вечорами, якщо захочеться погрітися від її тепла.


3. Джо Диспенза «Сила підсвідомості, або Як змінити життя за 4 тижні»

Щоб зрозуміти, що ваша сила всередині вас. Ваші думки магнітом притягують обставини, чи варто перевірити методику автора на собі. Це не темна магія, не езотерика. Це наука.


4. Джон Кехо Квантовий воїн. Свідомість майбутнього»

На випадок, якщо ви прочитали книгу Диспенза і виявилося мало. Теорію квантових струн останнім часом обговорюють все частіше, але книга розповість вам про можливості застосування.


5. Ден Вальдшмідт «Будь найкращою версією себе. Як звичайні люди стають визначними»

Класичний нон-фікшн із реальними історіями людей, які робили неможливе. Якщо ви скотитеся в емоційну яму, книга дасть з неї сил вибратися.


6. Майкл Ньютон «Подорожі Душі»
 

Книга психолога, який знайшов спосіб розмовляти з душами, вводячи пацієнтів у стан гіпнозу. Якщо ви стикаєтеся зі страхом невідомості або смерті, у книзі знайдете відповіді на свої запитання.


7. Робін Шарма «Святий, Серфінгіст і Директор. Дивовижна історія про те, як можна жити за велінням серця» 

Ця книга нагадає вам, як важливо жити. Історії Робіна Шарми завжди відкриває у нас приховані резерви. Нехай це знайде ваші.


 


Реклама

Популярные материалы

Як виглядає наймодніша пара взуття зими


Ці речі носитимуть усі: що потрібно купити, щоб залишатися в тренді...


Які порушення в шлунково-кишковому тракті впливають на красу та...


Читайте також
Популярні матеріали