Що почитати: 7 книг для пошуку внутрішнього голосу та натхнення

Неможливо відірватися

У сучасному світі занадто багато шуму. Свідомо чи ні, ми щодня споживаємо тонни інформації, але дуже рідко зупиняємося, щоб послухати себе. Ментальне здоров’я починається з почутого власного голосу, усвідомлення своїх потреб та робіт. Якщо знайти самостійно не вдається, то добрими супутниками можуть стати книги. Засновник книжкового онлайн-магазину @read.ua Каріна Хілінська поділилася списком тих, які допомагали їй познайомитися з собою, чути себе і не зраджувати. Але всю відповідальність на книжки перекладати не варто. Вони служать компасом, а пункт призначення визначаєте ви.

1. Садхгуру «Внутрішня інженерія»

Книга просякнута мудрістю, теплом і добротою. Садхгуру в ній не виступає в ролі містика, скоріше, наставника та друга. Внутрішня інженерія — не магія, а розробка. Впровадивши її у своє життя, ви можете відчути разючий ефект. Усередині ви знайдете роздуми на тему життя, йоги, самопізнання та гармонії.


2. Регіна Бретт «Бог ніколи не моргає. 50 уроків, які змінять твоє життя» 

Якщо ви теж стикалися з відчуттям, що при вашому народженні Бог «моргнув», то ця книга стане пластирем, що загоює. Ніколи не пізно щось змінювати. Час для любові та віри в себе вже настав. Читати книгу вечорами, якщо захочеться погрітися від її тепла.


3. Джо Диспенза «Сила підсвідомості, або Як змінити життя за 4 тижні»

Щоб зрозуміти, що ваша сила всередині вас. Ваші думки магнітом притягують обставини, варто перевірити методику автора на собі. Це не темна магія, не езотерика. Це наука.


4. Джон Кехо Квантовий воїн. Свідомість майбутнього»

На випадок, якщо ви прочитали книгу Диспенза, і цього виявилося мало. Теорію квантових струн останнім часом обговорюють усе частіше, але книга розповість вам про можливості застосування.


5. Ден Вальдшмідт «Будь найкращою версією себе. Як звичайні люди стають визначними»

Класичний нон-фікшн із реальними історіями людей, які робили неможливе. Якщо ви скотитеся в емоційну яму, книга додасть сил із неї вибратися.


6. Майкл Ньютон «Подорожі Душі»
 

Книга психолога, який знайшов спосіб розмовляти з душами, вводячи пацієнтів у стан гіпнозу. Якщо ви стикаєтеся зі страхом невідомості або смерті, у книзі знайдете відповіді на свої запитання.


7. Робін Шарма «Святий, Серфінгіст і Директор. Дивовижна історія про те, як можна жити за велінням серця» 

Ця книга нагадає вам, як важливо жити. Історії Робіна Шарми завжди відкриває у нас приховані резерви. Нехай ця знайде ваші.


 


Реклама

Популярные материалы

10 новинок на літо від українських брендів


Правильні дії під час та після атаки


Схуднути за 7 днів: ефективне та просте тренування


Читайте також
Популярні матеріали