«Село і люди»: волонтери Repair Together зняли серіал про відбудову Чернігівщини

У головних ролях — баба Надя та виконроб-ірландець 

Волонтерська організація Repair Together випустила перший епізод документального серіалу про інтернаціональний будівельний табір на Чернігівщині. У ньому показують веселі будні волонтерів та життя села. 

Repair Together — це організація, яка займається залученням волонтерів для  відновлення зруйнованих сіл. Наразі вони діють на Чернігівщині. На сьогодні волонтери вже відбудували 7 повністю зруйнованих будинків, відремонтували ще 20 власними силами та скоординували ремонти та відновлення 49 — із залученням міжнародних фондів. Загалом долучили до різноманітних заходів із відбудови понад 4000 волонтерів.

У серіалі Repair Together показують, як проходить типовий день волонтера ІНБУТ, розповідають історію виконроба Оуена, який приїхав відбудовувати Чернігівщину аж з Ірландії, пояснюють, як вийшло, що найкращим волонтером стала місцева мешканка баба Надя, та висвітлюють чимало інших історій. 

Режисером серіалу став один із засновників проєкту Repair Together — Олександр Кучинський. 

Інтернаціональний будівельний табір організовано ГО Repair Together у рамках програми «Спільнодія», яка виконується Фондом «Східна Європа» у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень і ГО «Разом проти корупції» за фінансової підтримки Європейського Союзу. 

Події відбуваються в Інтернаціональному будівельному таборі за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID.

Зареєструватись у табір можна через Telegram-бот


Реклама

Популярні матеріали

Утеплюємося: як зірки стритстайлу носять колготки


Як стильно утеплитися на зиму: секрети скандинавських it-girls...


Для гнучкості, ідеальної постави та прискорення метаболізму:...


Читайте також
Популярні матеріали