SAVE THE DATE: СТАЛА ИЗВЕСТНА ДАТА ПРОВЕДЕНИЯ -...

ВИДЕОУРОК: ПЛОСКИЙ ЖИВОТ ПОСЛЕ РОДОВ ЗА 10 МИНУТ...

ГДЕ ОТДЫХАЮТ СУПЕРМОДЕЛИ ЭТИМ ЛЕТОМ?

РЕДКИЕ КАДРЫ: РОЗИ ХАНТИНГТОН-УАЙТЛИ НА...

5 СЕКРЕТОВ, КОТОРЫЕ ПОМОГАЮТ ХОЛЛИ БЕРРИ В 52...

Рейтинг кращих місць для літнього відпочинку від Лесі Нікітюк

Вона точно знає, що вам варто побачити!

Рейтинг статьи / 0
2 5 2

Ісландія

Влітку, коли усюди спека, я віддаю перевагу трохи холоднішим країнам – Норвегії, Фінляндії, Ірландії. Цього року  мрію нарешті вирушити до Ісландії. Там обов'язково потрібно відвідати Блакитну лагуну – цей геотермальний курорт є символом країни, він відкритий упродовж цілого року. Це чудове місце для того щоб відпочити й полікуватися мінеральними солями, морськими водоростями та грязями, адже температура води не опускається нижче 40 градусів. Також рекомендую відвідати ринок Колапортід (працює лише у вихідні) та придбати ісландський светр лопанейс – там чудове співвідношення ціни та якості на відміну від центральних локацій.

Обов'язковою є екскурсія на північ Ісландії у місто Хусавік – там ви з травня по серпень зможете побачити китів, а ще скуштувати їх м'ясо. 

Якщо говорити про ісландську кухню, то найцікавішим є ресторан Bæjarins Beztu Pylsur, де дуже раджу посмакувати традиційним хот-догом.

Балі

Як ви знаєте, я обожнюю плавати, тому люблю проводити літній відпочинок здебільшого у воді, особливо на серфі. Рекомендую спробувати себе в цьому на Балі. Серпень – ідеальний час для того, щоб навчитися серфінгу та відкрити сезон.

Туреччина

Відкриттям минулого року для мене стала Туреччина. Дивно, але людина, яка була усюди, лише минулого року вперше поїхала до цієї країни. Особливо я люблю Кемер та Фетхіє – там прекрасні море та гори, цілюще повітря. А якщо набридне пасивний відпочинок, можна спокійно взяти машину або яхту, проїхатися узбережжям та знайти величезну кількість колоритних місць у Каппадокії та у всій Анатолії. Дуже рекомендую полетіти до Туреччини на оксамитовий сезон і спробувати вполювати голубих крабів.

Закарпаття

В Україні на літо рекомендую Закарпаття, особливо термальні курорти у Берегово та Косино – ідеально, щоб оздоровитися і приділити трохи часу собі.

А взагалі, якісний літній відпочинок залежить не від місця, а від внутрішньої гармонії та доброї компанії.

Отдых за океаном: Miami Beach Edition hotel

Где отдыхают супермодели этим летом?

Там, где сбываются мечты!

Загрузка...