Разом з гуртом Kazka: «МакДональдз» робить добрі справи й розпочинає благодійну програму «Долонька»

Програма, до якої цього року прилучаються гурт Kazka, відомий письменник Сашко Дерманський і казкар Антон Сіяніка, триватиме з 28 травня до 30 червня

Благодійна програма «Долонька» проходить в Україні вже 17 років поспіль. Завдяки програмі в кожного відвідувача «МакДональдз» є можливість купити благодійні сувеніри, кошти від яких передадуть Фундації «Дім Рональда МакДональда» на відкриття Сімейних Кімнат Рональда МакДональда в лікарнях України. Цього року відвідувачі разом зі вже традиційною благодійною продукцією зможуть придбати книжку від популярного гурту Kazka й письменника Сашка Дерманського, ексклюзивно доступну в «МакДональдз» до 15 червня.

Благодійна програма «Долонька»У період з 2017 по 2018 рік Сімейні Кімнати відкрили у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «Охматдит», Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні й Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит» у Києві. Кошти, зібрані цього року в межах благодійної програми «Долонька», передадуть на обладнання та утримання Сімейних Кімнат у містах Суми й Харків.

«МакДональдз» завжди прагнув використовувати свій масштаб задля добрих справ, і щорічна благодійна програма «Долонька» є яскравим тому підтвердженням. Сімейні Кімнати Рональда МакДональда — це не просто нове приміщення в лікарні, це заміна традиційного підходу до лікування сучасним сімейно орієнтованим. Ми нагадуємо сім’ям про те, яким потужним ресурсом для боротьби з хворобою є тепло й любов рідних, а також забезпечуємо їх комфортними умовами, щороку відкриваючи Сімейні Кімнати в нових містах України», — зазначила генеральний директор компанії «МакДональдз» в Україні та голова Наглядової ради Фундації «Дім Рональда МакДональда в Україні» Юлія Бадрітдінова.

«Kazka — це історія про те, що все можливо, важливо тільки вірити в себе й іти до своєї мети. Про це вся наша творчість, кожна наша пісня, а тепер і справжня друкована казка. Це дуже бентежно й водночас захопливо презентувати щось зовсім нове, і ми вдячні всім причетним. Автор цієї казки Сашко Дерманський, автор сюжету Антон Сіяніка, видавці, ілюстратори й компанія «МакДональдз» допомогли ще одній нашій мрії стати реальністю. Нам дуже хочеться, аби казка траплялася з якомога більшою кількістю дітей, і ми обов’язково втілимо цю нашу мрію в життя!», — додають учасники гурту Kazka.

Сімейні Кімнати Рональда МакДональда дають батькам змогу бути поруч із дітьми під час їхнього перебування в лікарні, адже дітей під час хвороби найбільше лякає відсутність мами й тата та неможливість відчувати любов і турботу рідних. Мета відкриття Сімейних Кімнат — зробити так, щоб батьки й діти могли забути, що перебувають у лікарні, і мали можливість проводити час разом. А також уможливити батькам відпочити, задовольнити найгостріші побутові потреби й набратися сил для спільної боротьби за здоров’я.

Щоб стати частиною благодійної програми й зробити внесок у відкриття Сімейних Кімнат Рональда МакДональда, потрібно завітати до ресторанів «МакДональдз» у період із 28 травня до 30 червня та придбати один із благодійних сувенірів: паперову долоньку, набір наліпок, яскраві металеві значки й книжку від гурту Kazka.

Інформацію про щоденне збирання коштів та остаточну суму оприлюднять на сайті. Докладніше про Фундацію «Дім Рональда МакДональда» — тут.

 


Реклама

Популярные материалы

10 надежных способов борьбы с осенней хандрой


12 детокс-советов на все времена


Паста с авокадо за 20 минут: простой рецепт


Читайте также
Популярные материалы