Прем'єри сезону: 5 найочікуваніших серіалів осені

Must see!

Екранізований секс-скандал через роман Білла Клінтона і Моніки Левінські, нові любовні перипетії учнів Мурдейлу та одночасна поява в кадрі Маргарет Куеллі з Енді Макдавелл – розповідаємо, які серіали всі обговорюють цієї осені.

«Американська історія злочинів»

7 вересня, FX

Культова антологія Райана Мерфі «Американська історія злочинів» повертається. І цього разу в центрі уваги — секс-скандал через роман президента США Білла Клінтона зі стажеркою Білого Дому Монікою Левінські, який не сходив із перших шпальт світових видань та ледь не закінчився імпічментом. Сезон, на який світ чекав із особливою напругою, знято за мотивами книги Джеффрі Тубіна «Велика змова: реальна історія сексуального скандалу, який майже скинув президента». Моніку зіграла Біні Фелдштейн, відома зйомками в серіалі «Помаранчевий — хіт сезону», а Білла — загримований до невпізнаваності Клайв Овен. Примітно, що сама Левінські стала одним із продюсерів серіалу.

«Статеве виховання»

17 вересня, Netflix

Доки Отіс, Ола, Ерік, Адам та більшість інших учнів Мурдейлу зайняті секс-експериментами та побудовою «дорослих» любовних стосунків, нова директорка Хоуп Хеддон усіма правдами і неправдами намагається відбілити репутацію школи. Тим часом Отісу зрештою вдається нормально поговорити з Мейв і навіть зробити крок до чогось більшого. Та коли все тільки налагоджується, між закоханими знову постають життєві обставини, а отже, розлука є неминучою.

Нагадаємо, що перший сезон серіалу наробив багато шуму: тільки 2019 року підліткову драму подивилося понад 40 мільйонів глядачів у всьому світі! Третій сезон обіцяє бути не менш насиченим: секс-консультації вийдуть на новий рівень, а любовні інтриги між головними героями стануть ще більш заплутаними.  

«Прибиральниця. Історія матері-одиначки»

 1 жовтня, Netflix

Після гучної появи в стрічці «Одного разу в Голлівуді» Квентіна Тарантіно на Маргарет Куеллі чекала велика головна роль. Так, нещодавно акторка зіграла в екранізації роману Стефані Ленд про скрутні будні матері-одиначки. Алекс, яка тільки-но втекла зі складних стосунків, змушена ховатися в прихистку для жертв насильства та працювати прибиральницею у великому будинку, аби прогодувати малолітню доньку. Жодної підтримки з боку рідних та світу, вся надія тільки на себе та на свою працю.

Екранну матір Алекс зіграла справжня мати Маргарет — Енді Макдавелл, якій дісталася роль художниці з біполярним розладом.

«Ти»

15 жовтня, Netflix

Джо і Лав дають своїм стосункам другий шанс тільки завдяки новині про вагітність. Однак спроби цієї імпульсивної пари збудувати затишне сімейне гніздечко знову не мають успіху. Джо швидко знаходить новий об’єкт своєї уваги – сусідку, яка мов дві краплі води схожа з його коханою із першого сезону. Навряд чи ревнива Лав заплющить очі на ситуацію цього разу. Адже в кадрі знову з’являється ніж.

«Спадкоємці»

18 жовтня, HBO

Блискуча сага Джессі Армстронга, Вілла Фаррелла та Адама Маккея про сім’ю Роїв, глава якої володіє одним із найбільших у світі медійних конгломератів, повертається з довгоочікуваним третім сезоном. Патріарх токсичної родини спробує передати управління медіаімперією одному зі своїх наступників, однак підкилимні війни тільки загострять взаємини між рідними та зрештою призведуть до публічного фіаско.

Подейкують, що образ літнього медіамагната було списано з Руперта Мердока.


Реклама

Популярные материалы

10 надежных способов борьбы с осенней хандрой


12 детокс-советов на все времена


Паста с авокадо за 20 минут: простой рецепт


Читайте также
Популярные материалы