Повний любовний розклад Таро на січень для всіх знаків зодіаку

Доленосні зустрічі, люди з минулого та вчинки, яких краще не робити

Ексклюзивно для ELLE.UA експерт із карт Таро Анна Слюсаренко зробила повний любовний розклад на січень для всіх знаків зодіаку. Звіряємося та обираємо найбільш вдалу лінію поведінки для вибудовування довгострокових якісних відносин, які приноситимуть радість і вам, і вашому партнеру.

Овни

На вас чекає вихід із гнітючого стану та доленосна зустріч, яка повністю переверне ваше життя. Ця людина налаштована завойовувати та добиватися вас. Нюанс полягає в тому, що таких чоловіків буде двоє, між ними доведеться обирати. Це може ввести вас в оману. Овнам, які вже перебувають у стосунках, можна розраховувати на вихід з емоційної кризи та поновлення романтики, а також можлива спільна поїздка.

Тельці

Вас може переслідувати невизначеність та спогади минулого, через які ви можете «піти в себе». Не піддавайтеся на вплив негативних обставин і не тіште себе ілюзіями. Якась подія у січні може вибити вас із колії. Не звалюйте на себе надмірні турботи та стресові ситуації.

Близнюки

У січні вам слід задуматися не про любовну сферу, а про фінансову: зайнятися своєю кар’єрою та покращенням свого добробуту. Близнюків, які вже в парі, очікує зміцнення стосунків із партнером. Цього місяця ви, як ніколи, відчуєте теплоту, підтримку одне від одного та порозуміння.

Раки

Вам випадає знайомство з чоловіком, налаштованим на серйозні стосунки. Він готовий брати ініціативу у свої руки та добиватися свого. Спочатку вас може навіть налякати його наполегливість. Ракам, які вже в парі, варто трохи втихомирити емоції та стримати свою запальність у суперечках із коханою людиною.

Леви

Січень підготував Левам знайомство із серйозним, впливовим чоловіком. Він допоможе розкрити ваш потенціал та побачити нові можливості. Але не піддавайтеся повністю під його вплив. Якийсь час чоловік може поводитися холодно щодо вас, але незабаром покаже свій серйозний намір.

Для Левів, які вже в парі, можливі дрібні розбіжності з партнером — вам потрібно не дати цьому перерости у конфлікт, і тоді стосунки вийдуть на якісно новий рівень.

Діви

У січні в Дів сильно зросте шанс одружитися або зачати дитину. Якщо ви перебуваєте у стосунках, то в цей період зірки сприяють тому, щоб зміцнити їх, зробити зв’язок глибшим, а вас двох — щасливішими. Крім того, удвох ви проведете січневі дні весело та яскраво.

Терези

У вашому житті дуже ймовірна поява людини, яка колись влаштовувала вам емоційні гойдалки. Усуньтеся від неї та перестаньте вестися на маніпуляції, тоді ви зможете вийти переможцем із цієї ситуації.

Для Терезів, які вже в парі: варто знизити тиск на партнера та зменшити емоційний градус, інакше це може призвести до небажаних наслідків.

Скорпіони

У січні на вас чекає звістка, яка допоможе набути рівноваги між розумом, серцем і духом. Також будьте готові до бурі яскравих емоцій та романтики. На Скорпіонів у цей період чекає спільна поїздка з партнером та зміцнення стосунків. Важливо: не падайте в емоції з головою і не забувайте вчасно «вмикати» розум.

Стрільці

Стрільців очікують у січні стосунки, які спочатку можуть не повністю виправдати очікування. Однак це справді той випадок, коли над ними варто попрацювати, і вони вийдуть на новий рівень, а почуття лише посиляться. Знайте, що це стосунки, які прописані у вашій долі, і людина поряд бачить у вас дружину та матір майбутніх дітей.

Козороги

На Козорогів чекає повне оновлення та новий етап життя. Будьте готові до того, що відбудеться руйнація ідеалів, яка допоможе вам вийти на новий рівень та досягти бажаного. Також на вас чекає приємна поїздка.

У січні спробуйте зосередити увагу на собі, своєму розвитку. Романтичні стосунки поки що залиште на другий план, особливо якщо у вас немає поки що нікого на прикметі.

Водолії

У січні на Водоліїв чекають кардинальне перетворення і зміни через розпад. Спочатку вам може здаватися, що все погано й що успіх не на вашому боці, але потім ви зрозумієте, навіщо це було потрібно, і будете тільки раді тому, що відбувається. Цього місяця обов’язково з’явиться людина з минулого. Приймати її чи ні — вирішувати вам. Будьте обережні та не впадайте в ілюзії.

Риби

Якщо ви вийдете з відстороненого стану та апатії, у вашому житті з’явиться важливий чоловік із минулого зі спробою примирення. Однак він не принесе вам нічого хорошого, лише розчарування. Знайте, що в цей же період до вас рухається інший чоловік, з яким зав’яжуться яскраві та романтичні стосунки.


Реклама

Популярні матеріали

Разом сильніші: співзасновниці української жіночої спільноти...


Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Наймодніші водолазки сезону весна-літо 2023


Читайте також
Популярні матеріали