Повний нумерологічний Таро-прогноз на січень 2024 року

Чого чекати від другого місяця зими

Ексклюзивно для ELLE.UA нумерологиня, метафізикиня, фахівчиня із Таро Марія Лебедевич склала докладний прогноз на січень. Звіряємося з ним, щоб зробити життя більш повноцінним і уберегти себе від прикрих помилок.

гороскоп 2024

Прогноз на січень 2024 року за системою Нумерологія Таро

Січень 2024 року відбувається під дією вібрації Коду 10 Колесо Фортуни. А цей Код — символ вічного руху Всесвіту, циклічності, оновлення, змін. До того ж він може посилити свій вплив за допомогою ще одного Коду 8 Справедливість — Кода 2024 року.

Дуже цікаво, що рік починає свій рух з двох кармічних Кодів із трьох можливих. Проте будь-яка карма має як позитивне, і негативне значення. І часто її сприймають як долю, яка може лякати через неконтрольований рух та повороти колеса.

Колесо нагадує нам про циклічність життя, і це треба враховувати. Усі дії, які відбуватимуться у січні, ми можемо сприймати як урок чи благословення, як втрату чи можливість. Саме колесо може мати два послання: у житті є чорні та білі смуги. Головне у всьому цьому це те, як ми самі ставитимемося до цих полос. Тому необхідно берегти рівновагу і не давати подіям, які відбуватимуться, вибити вас із колії. Не нехтуйте відповідальністю за свої рішення та дії, нагадуйте собі про рівновагу, гармонію у справах, чесність.

Біла смуга — це удача, щасливий випадок, доленосні зміни на краще, час коли можна почати будувати відносини з людьми по-новому, йти шляхом доброти, миру і бути справедливим до себе та оточення, прибуток.

Чорна смуга — неприємні сюрпризи, негативні зміни в долі, залежність від обставин, агресивність, образи, неправильне ставлення до себе та близьких, брак енергії, надмірне витрачання грошей.

астро прогноз 2024 рік

Що рекомендує Код 10 Колесо Фортуни

Якщо прийшов Код 10, то не варто чинити опір змінам, а просто довіритися обставинам. Все станеться само собою. На вас чекають хороші зміни, які неодмінно принесе удачу та везіння.

Що чекає на нас у січні?

Робота та гроші

Може бути:

 1. Особистий розвиток,
 2. Зростання в кар`єрі,
 3. Підвищення,
 4. Значні грошові надходження,
 5. Великі покупки.

Головне бажати цього, оскільки Код 10 — це уособлення бажань і потреб людини. Одним словом, бажайте грошей та процвітання всією душею, і прибуде вам.

Дуже добре «прокачати» себе у сфері грошей поїздками та прогулянками, оскільки Код 10 — Код поїздок та подорожей.

Можна розпочинати бізнес із грошовим Кодом 10 — за умови, що він для вас є сприятливим (для цього необхідно проконсультуватися у фахівця). Однак пам`ятайте, що і надмірне витрачання грошей у січні не зовсім доречне, тому що ви можете багато втратити. І пам`ятайте, що жадібність карається: у січні буде дуже велика спокуса отримання легких грошей.

Цього місяця можна робити великі покупки.

У негативі можуть бути:

 1. Боргові кредити,
 2. Невдалі вкладення,
 3. Невдале інвестування.

гороскоп на 2024 рік

Відносини

Колесо Фортуни вказує на зміну ситуації, доленосність відносин. Адже колесо крутиться як прямо, так і у зворотний бік. Можливо, десь треба поквапити події, зробити самому крок назустріч своїй половинці. А якщо підете за негативним сценарієм Коду, то пасивність не дасть зовсім нічого, крім того, що ви пропустите момент, і буде пізно.

Здебільшого у січні будуть рівні, спокійні, не затуманені пристрастю стосунки. Також можливе і повторення минулих сценаріїв. Спостерігайте і якщо виникне почуття, що ви вже проходили подібне (в негативному сенсі) — варто не просто замислитись, а впритул зайнятися опрацюванням цієї ситуації. Навіщо витрачати своє життя на «день бабака», який забере ваші сили та не принесе жодного задоволення?

Щодо партнерських відносин у бізнесі, то з таким Кодом можна знайти комфортного партнера.

Здоров`я

Код повідомляє про хороший стан здоров`я в цілому, однак пам`ятайте, що людина схильна до впливу циклів: то приплив сил, то сильна втома, то підйом, то спад, то гарний настрій, то поганий. Якщо ви зараз хворі, Код 10 покаже на те, що погіршень у хворобі не буде і ви підете на поправку.

На що потрібно буде звернути увагу:

 1. Печінка,
 2. Набір ваги через солодощі,
 3. Хвороби від необмеженості,
 4. Може бути отруєння.

Заберіть лінощі по відношенню до свого тіла, більше рухайтеся, гуляйте на природі, в парку. Більше радійте з будь-якого приводу, і пам`ятайте, що радість завжди дорівнює здоров`ю.

таро грудень 2024 прогноз

Подорожі, зміни місць проживання

Хочеться вже вийти з лещат негативного сценарію 2022 і 2023 років, розправити крила і полетіти в далекі країни, поніжитися на піску, поплескати в теплому морі. Адже це Код несподіваних змін. Можливо, у січні вам захочеться відвідати деякі країни Південного напрямку (крім Південно-Східного, де буде негативна енергія в січні).

Так чи інакше змін у січні не уникнути нікому. А які будуть вони хороші чи погані, залежить від нас самих більшою мірою.

Основні рекомендації січня:

 1. Найчастіше прислухайтеся до своєї інтуїції, і вона підкаже вам правильне рішення.
 2. Дотримуйтесь голосу серця, а не розуму.
 3. Розвивайте індивідуальність, самостійність, віру в себе та свій успіх.
 4. Ведіть активний спосіб життя, прибравши ліньки та інертність.
 5. Сприймайте життя як можливості, а не як обмеження.
 6. Радійте навіть найменшим досягненням.

Колесо обертається і результат — чиста випадковість, тому необхідно вміло використовувати свою психічну енергію та волю для того, щоб керувати не лише своєю долею, а й долями інших людей. Вчіться не крутитися в колесі, а спостерігати з центру та аналізувати, для чого дана вам та чи інша ситуація.

Пам`ятайте, що це лише прогноз, до того ж загальний. Що покаже насправді місяць, ми з вами дізнаємося після його закінчення. У когось він програє на всі 100%, а когось мине і не помітить зовсім. Таке життя!


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Чай із кульбаби: корисні властивості, правила приймання та...


Вікторії Бекхем — 50! Еволюція стилю зірки


Читайте також
Популярні матеріали