Повний нумерологічний таро-прогноз на лютий 2024 року

Чого чекати від останнього місяця зими

Ексклюзивно для ELLE.UA нумерологиня, метафізикиня, фахівчиня з Таро Марія Лебедевич склала докладний прогноз на лютий 2024 року. Звіряємося з ним, щоб зробити життя більш повноцінним і вберегти себе від прикрих помилок.

таро февраль 2024

Instagram: @camilacoelho

Цього разу випав Код 11 Сила. Сила — це життєствердний Код. Це енергія, радість, пристрасність, любов до плотських задоволень. І Код Сила ставить перед нами питання: хто переможе — тваринні інстинкти чи сила людського духу? Як будь-який Код, Сила має позитивні й негативні сторони.

Позитивні сторони Сили: сила любові, пристрасть, фізична любов, сміливість, вибух емоцій, віра в себе, безстрашність, сила духу, контроль над бажаннями, витривалість, завзятість у подоланні труднощів, заслужена нагорода.

Негативні сторони Сили: агресія, стан афекту, м`який примус (маніпулювання), потурання тваринним інстинктам, боязнь труднощів.

З цим Кодом також пов`язані здоров`я, фізична робота, заняття спортом, активна життєва позиція, енергійна діяльність, творче піднесення, яскраві переживання та сильні відчуття. Тому дуже важливі фізична активність (спорт, пробіжки, прогулянки на свіжому повітрі), виїзди на природу, спілкування з тваринами.

горосокп февраль 2024

Instagram: @emilisindlev

Таро-рекомендація на лютий від Коду Сила

Цей код нагадує нам про те, що не потрібно відкидати в собі сили, звані тваринними інстинктами, і приховувати їх під маскою показної чесноти. Наша мета — навчитися м`яко приборкувати їх любов`ю і наполегливістю.

Енергія Коду обіцяє хороші перспективи, проте перешкоди будуть, і людині потрібні сміливість і безстрашність, щоб їх подолати. У негативних ситуаціях Код попереджає про те, що рішення часто ухвалюють на емоціях, і не зайвим буде остудити їх розумом.  

Стосунки

Код говорить про великий сексуальний потенціал і пристрасть, яка пов`язує партнерів. У лютому є чудове свято всіх закоханих, 14 лютого, коли можна максимально розслабитися і вдатися до любовних утіх.

Однак не забуваємо і про інший бік, коли можуть бути негативні ситуації, що випливають із цього: сварки, з`ясування стосунків, а також не виключена небезпека опинитися в залежності від партнера.

Робота і кар`єра

Код говорить про те, що доведеться захищати свої інтереси або вступити в боротьбу з конкурентами. Однак він дає і сили для цього. У плані кар`єри можуть з`явитися перспективи на отримання хорошої посади або підвищення зарплати.

Здоров`я

Сила може вказувати на слабкий імунітет, запальний процес, хворобу з високою температурою. З іншого боку, Код обіцяє швидке відновлення організму.

Емоції

У психологічному плані Сила може вказувати на дисбаланс в емоційній сфері, в позитиві — говорить про гарячу, пристрасну натуру. Якщо звернутися по допомогу до цього Коду, то можна отримати допомогу й підтримку, адже Вищі Сили завжди на боці запитувача.

Пам`ятайте, що це тільки прогноз, до того ж загальний. Що покаже насправді місяць ми з вами дізнаємося після його закінчення. У когось він збудеться на всі 100%, а когось він мине і не помітить зовсім. Таке життя!

Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали