Подія місяця: благодійний різдвяний UA HOME Vintage Charity Market у Лондоні

18-19 листопада

UA HOME Vintage Charity Market — благодійна подія, створена українською фотографкою та продюсером Мар’яною Шафро, — оголосив про проведення Різдвяної версії маркету, яка відбудеться 18-19 листопада в самому серці Лондона — у приватній резиденції в Гайд-парку на 23-24 Princess Gate. Програма маркету включає вибірку вінтажних речей від всесвітньо відомих брендів та талановитих українських дизайнерів. Всі кошти від продажів будуть направлені на протезування військових у Superhumans Center.

До важливої місії також приєднались британські бренди — бренд доглядової косметики Barbara Sturm та бренд шкіряних аксесуарів Aspinal London. В рамках UA HOME Vintage Charity Market можна буде знайти речі від UA Ladies: Діана Ставніцер, Юлія Пеліпас, Мері Фуртас, Елла Кандиба, Надія Шаповал, Альона Кіперман, Анна Гончарова, Ольга Козловська, Альона Масюткіна та інших українських трендсетерів.

Основні візуальні та художні елементи UA HOME, а також картини, представлені на маркеті, створені талановитою українською художницею Альоною Кокс.

У межах UA HOME Vintage Charity Market будуть представлені:

1. Вінтажна зала, де відвідувачі зможуть придбати унікальні вінтажні речі від брендів Dolce & Gabbana, Prada, Dior, Balenciaga, Saint Laurent, Bottega Veneta та інших. Також будуть вироби від відомих українських брендів з їхніх архівних колекцій: Cultnaked, Poustovit, Elena Reva, Jul, A.M.G, Masha Popova. Окрім цього, у залах будуть представлені архівні колекції концептстору Apartment 13 та sustainable eco-friendly ритейлера дитячого одягу Milk Kids.

2. UA CORNER — вибірка українських брендів для святкування Різдва: предмети декору для дому та прикраси. Серед брендів, які будуть представлені: Gunia Project, Gushka, Medovi Svichky, Guzema Fine Jewelry, Lutiki, Triptych, Nadiia, Gorn Ceramics, Hutsul Avtentyka, Osnovy Publishing, Etnocode, Snowdrop Publishing та інші.

3. Playroom у колаборації з Містером Подушкою та авторкою і художницею з костюмів Дашею Білою: цього разу UA HOME створив спеціальну ігрову кімнату для дітей спільно з Містером Подушкою, де діти матимуть змогу познайомитися з героєм, розмалювати гігантські розмальовки та створити власного Містера Подушку.

4. Flower Corner буде частиною Різдвяного UA HOME Vintage Charity Market, тут відвідувачі зможуть створити букети з різних квітів у найкращих традиціях Лондону.

5. Coffee Corner by Вадим Грановський — спікер на TEDX та інших платформах — буде зустрічати гостей з кавою за спеціальним рецептом Flat Red.

Попередній UA HOME Vintage Charity Market зібрав 38 400 фунтів стерлінгів (1 753 360 гривень) і допоміг з протезуванням чотирьом військовим.

Придбати квитки можна за посиланням.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали