«Побачення на Венері»: ексклюзивний фрагмент нової романтичної стрічки та бліцінтерв’ю Вірджинії Гарднер

В українських кінотеатрах з 10 серпня

З 10 серпня в українських кінотеатрах стартує нова романтична стрічка «Побачення на Венері» від творців популярних франшиз «Після» та «Моє прекрасне нещастя». Фільм повертає біляву Вірджинію Гарднер на великі екрани менше ніж за пів року після старту «Мого прекрасного нещастя».

У картині режисера Хоакіна Ламаса акторка грає американку Мію — дівчину, яка не знала своїх батьків, але не полишає спроб знайти біологічну маму і завжди знаходить у собі сили радіти життю. Саме тому, зустрівши Кайла (Алекс Айоно) — молодого спортсмена, який втратив смак до життя, — дівчина вирішує запросити нового приятеля у подорож до Іспанії, на пошуки своєї матері, що виливається у безліч комічних та романтичних ситуацій. Бо без романтики не може обійтись дорожня пригода у чарівній Андалусії.

Ексклюзивний фрагмент фільму з зіркою «Гелловіну», «Падіння» і «Моє прекрасне нещастя» Вірджинією Гарднер та її партнером за фільмом — музикантом, актором та інфлюенсером Алексом Айона

Що сама Вірджинія Гарднер думає про свою героїню та як планує будувати майбутнє подружнє життя з басистом британського рок-гурту The Struts  Джедом Елліотом — читайте у бліцінтерв`ю* ELLE.UA.

Деяким кінознавцям ваша Мія з «Побачення на Венері» може спочатку здатися типовою manic pixie girl: харизматична дівчина, яка увірвалася у життя Кайла та змінить його назавжди. Чим вона відрізняється від таких типових героїнь?

Це зараз може звучати банально, але саме тим, що вона не фантазія — вона реальна, неідеальна, і Кайл її такою «фантазійною» не сприймає. Якби сюжет крутився навколо того, як Кайл закохався в Мію з першого погляду і помчав за нею до Іспанії, це була б саме така типова manic pixie girl. Але наша історія у фільмі більш людяна та реальна, хоча від цього вона ніяк не втратила у романтиці та життєвому гуморі.

Зніматися в Іспанії в романтичній стрічці — це трохи схоже на канікули. Чи знімання — це завжди робота?

Знімання — це завжди робота, зміни по 12-16 годин, але коли тебе оточує краса Андалусії, неймовірно смачна їжа та позитивні люди, то стає набагато легше. Знімання «Побачення на Венері» — це був чудовий досвід, один з найкращих у кар’єрі.

«Побачення на Венері». Вірджинія Гарднер та Алекс Айоно

До речі, про курорти. Нещодавно ви завершили знімання у Мексиці у продовженні хіта «Моє прекрасне нещастя» — сиквелі «Моє прекрасне весілля» з Діланом Спроусом. Коли глядачам чекати на цю стрічку?

У 2024-му, гадаю, що в першій половині, точніше не можу сказати. Але так, рік, коли ти знімаєш фільм спочатку в Іспанії, а потім  у Мексиці, це справді чудово.

Вітаємо вас із заручинами з Джедом Елліотом! Розкажіть, як ви плануєте життя у такому графіку?

Дякую! Наші стосунки стали серйозними під час локдауну, який ми провели разом, і гадаю, що формальні заручини — це дуже романтично. Але ще тоді, у 2020-му, стало зрозумілим, в якому напрямі ми рухаємося. Зніматися я почала під час пандемії — раніше, ніж Джед та його група почали гастролювати. Але коли є повне партнерське порозуміння, питання графіку не є стресовим. Хоча зараз ми безмежно закохані, запитайте мене про це за 10 років. (Сміється.)

Вірджинія Гарднер з нареченим

Як гадаєте, в якому настрої краще йти в кіно на «Побачення на Венері»?

В будь-якому. Я гадаю, що такі стрічки допомагають загоювати рани та підіймати дух. Безумовно, в Україні це може здаватися досить легковажним, але справжні романтики розпізнають цю історію про дві душі, які просто повинні були знайти одна одну. Навіть таким нетиповим шляхом, як Кайл та Мія.

Романтична стрічка «Побачення на Венері» з Вірджинією Гарднер — в українських кінотеатрах з 10 серпня.

*інтерв’ю було записане до страйку SAG-AFTRA


Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Чому важливо співати українські колискові: доводять MamaRika та...


Читайте також
Популярні матеріали