Олімпійські ігри в Парижі: підсумки змагань для українських спортсменів

Успішні виступи атлетів у сімох видах спорту

Збірна України завершила виступи на Олімпійських іграх у Парижі. Спортсменам вдалося вибороти 12 нагород та посісти 22 місце в медальному заліку.

Національну збірну представило 140 атлетів у 23 видах спорту. Вони здобули три золоті, п’ять срібних та чотири бронзові медалі в сімох видах спорту: легкій атлетиці, боротьбі, фехтуванні, боксі, кульовій стрільбі, спортивній гімнастиці, веслуванні на байдарках та каное.

Розповідаємо, які українські спортсмени вибороли нагороди.

Легка атлетика

Ярослава Магучіх перемогла у фіналі зі стрибків у висоту. Вона фінішувала першою з висотою 2 метри.

На пʼєдесталі також опинилася Ірина Геращенко, яка здобула бронзову медаль з висотою 1,95 метра.

Водночас зі спортсменками Михайло Кохан став бронзовим призером у фіналі з метання молота. Його результат — 79,39 метра.

Ярослава Магучіх

Боротьба

Ірина Коляденко виборола «срібло» у фіналі з жіночої вільної боротьби у ваговій категорії 62 кілограми.

Жан Беленюк здобув бронзову медаль з греко-римської боротьби у вазі до 87 кілограмів. Своєю перемогою він офіційно завершив спортивну кар’єру.

В іншій ваговій категорії — до 67 кілограмів — Парвіз Насібов приніс Україні срібну нагороду.

Фехтування

Ольга Харлан виборола бронзу на особистому матчі з фехтування.

Українські шаблістки Ольга Харлан, Аліна Комащук, Олена Кравацька та Юлія Бакастова перемогли в командному турнірі.

Українські фехтувальниці

Бокс

Олександр Хижняк став олімпійським чемпіоном з боксу у вазі до 80 кілограмів. У фінальному бою він переміг представника Казахстану Нурбека Оралбая.

Кульова стрільба

Сергій Куліш став срібним призером Олімпійських ігор — він здобув нагороду у фіналі стрільби з гвинтівки з трьох положень на дистанції 50 метрів.

Спортивна гімнастика

Ілля Ковтун здобув срібну медаль у фіналі на паралельних брусах. За виконання український гімнаст отримав оцінку 8,5 бала і в підсумку заробив 15,500 бала.

Ілля Ковтун

Веслування

Каноїстки Людмила Лузан і Анастасія Рибачок вибороли срібло на дистанції 500 метрів.