Оксана Забужко, Катерина Бабкіна та ведучі подкасту «Вуса Гоголя» стали новими героями відеопроєкту «МОЇ» від Guzema

Українській мові присвячується

Бренд прикрас Guzema Fine Jewelry продовжує проєкт «МОЇ», що присвячений українській мові, з метою надихнути глядачів спілкуватися українською. Це серія відео з українськими літературними та культурними діячами, у яких вони діляться роздумами, спогадами про мову, а також тим, яку роль українська відіграє для кожного.

Героями трьох нових відео стали літературні діячі: українська письменниця, поетеса Оксана Забужко; українська поетка, авторка прози, колумністка Катерина Бабкіна; видавці медіа про культуру Gogol Media і ведучі подкасту про книги «Вуса Гоголя» Вадим Кириленко та Микита Рибаков.

У відео пані Оксана Забужко розповідає про період, коли українська мова використовувалась таємно, про русифікацію, а також про власне бачення літери «Ї».

Катерина Бабкіна піднімає питання свідомого вибору мови та побудову ідентичності.

А Вадим Кириленко та Микита Рибаков говорять про українську культуру, улюблене місто та мрії, пов’язані з перемогою.

«МОЇ» — це також колекція прикрас: брошки; сережки та кольє з діамантами, а ще каблучки з викарбуваною літерою «Ї» у білому та жовтому золоті.

Серед тих, хто вже був помічений у прикрасах колекції: Олена Зеленська, Еліна Світоліна, Джамала, Саша Маслов, ONUKA, Юрій Андрухович та інші.

Прикраси можна придбати у бутику та на сайті Guzema Fine Jewelry.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали