Новорічна вечірка ювелірного бренду SOVA в зачиненому торговому центрі: як це було?

Magic New Year Night

Ювелірний дім SOVA 21 грудня зібрав клієнтів та друзів бренду в зачиненому торговому центрі відразу з кількох приводів — представити оновлений формат фірмового бутика в універмазі «Україна» та презентувати нову новорічну колекцію Rome, яку ювеліри присвятили Вічному місту. 

SOVA

Ліза Полич, Анна Коваль, Іван Фролов

Після закриття торговий центр і бутик SOVA перетворилися на справжній магічний простір з атмосферною музикою, ігристим та сяйвом прикрас. 

SOVA

Колекція Rome

SOVA

Людмила Сова, Анна Коваль, Кристина Башлій

Вечір почався з вітального слова Анни Коваль, директорки з маркетингу та продажів SOVA, яка подякувала гостям за багаторічну дружбу та підтримку бренда, а також підбила підсумки року. 

«Цього року магазин SOVA в ТЦ "Україна" святкує 7 років, тому ми оновили концепцію бутика одним з перших у мережі. Щоб бути цікавим для покупця, перед нами стояло завдання зробити новий сучасний дизайн, але залишатися близькими та знайомими для клієнта. Щобільше, наш оновлений проєкт високо оцінили експерти галузі — цього року ми здобули перемогу Retail Design Awards 2021 у категорії "Ювелірні магазини" за оновлений дизайн фірмового бутика в ТЦ "Україна", чим неймовірно пишаємося», — говорить Анна Коваль. 

Різдвяними хітами вечірку наповнили GOSPEL VIBES, а інфлюенсерка та амбасадорка бренду Наті Авдєєва зіграла авторський діджей-сет.  

Нати Авдеева

Наті Авдєєва

За бокалом преміального ігристого партнера Artwine, що робить кожен момент особливим, гості не втрачали нагоди зробити чудові фото та завести приємні знайомства, приміряли нову колекцію Rome та насолоджувалися атмосферою. До того ж артдиректор бренда SOVA Артур Торосян міг особисто розказати про ідею створення колекції. 

SOVA

Наті Авдєєва, Оля Олійник, Катя Мотрич, Діана Кучер

«Хотілося втілити у колекції символ вічності, античності та музики, які асоціюються з Римом. За основу каблучок взяті непереривні елементи, що не мають ані початку, ані кінця. А основа кольє та браслетів ніби розчиняється у просторі. Саме вони символізують нескінченість і час, який не підвладний Вічному місту.  Колекція поєднує в собі вишуканий перетин двох стилів. Великі глянцеві пластини вигнутої форми, в яких відображаються інші елементи, належать до футуризму, а ошатні деталі зі вставками з діамантів — до артдеко. Поєднання цих двох стилів надає колекції особливого шарму», — розповідає Артур Торосян. 

Не обійшлося і без танців: зіркові гості — співачка Jamala та дизайнер Іван Фролов не втрималися та влаштували справжній Jingle Bell Rock на танцмайданчику! 

SOVA

Джамала, Іван Фролов

Серед гостей — Джамала, Іван Фролов (FROLOV), Марія Маслій (MARSALA), Юлія Хромцова, Аліса Ілієва, Тіна Сазонова, Надін Медведчук, Ліна Христофорова, Настя Івченко, Женя Каганович, Анна Лукашевич, Ліліт Саркісян та багато інших друзів бренду. 

Як все було та хто прийшов привітати SOVA з оновленням бутика та презентацією нової колекції ROME, дивіться у фотозвіті Андрія Пилипця.

 • Аліса Ілієва
  Аліса Ілієва
 • GOSPEL VIBES
  GOSPEL VIBES
 • Алкогольний партнер заходу — ARTWINE
  Алкогольний партнер заходу — ARTWINE
 • Женя Каганович, Настя Івченко
  Женя Каганович, Настя Івченко
 • Іван Фролов
  Іван Фролов
 • Ліліт Саркісян, Джамала
  Ліліт Саркісян, Джамала
 • Ліна Христофорова, Аліна Долініна, Тіна Сізонова
  Ліна Христофорова, Аліна Долініна, Тіна Сізонова
 • Максим Ткачев, Юлія Хромцова
  Максим Ткачев, Юлія Хромцова
 • Марія Маслій
  Марія Маслій
 • Олена Ева, Егор Кірьянов
  Олена Ева, Егор Кірьянов
 • Оля Олійник, Кристина Башлій
  Оля Олійник, Кристина Башлій
 • Таня Стороженко, Мар`яна Янко
  Таня Стороженко, Мар`яна Янко
 • Тіна Сізонова
  Тіна Сізонова


Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали