Новий погляд на вивчення англійської від молодого покоління

Прогресивне бачення 

Сучасні школярі чудово розуміють, що хороша освіта — це необхідна умова успішного майбутнього. Однак у державних навчальних закладах вчителі дотримуються програм, які не змінюються десятиліттями, і мало хто з них замислюється, що різні покоління дуже відрізняються одне від одного та по-різному сприймають інформацію.

Ексклюзивно для ELLE.UA Влад Перістий — засновник speakingclub (онлайн-школи англійської мови) — ділиться своїми думками щодо викладання для молодого покоління. 

Влад Перістий

21-ше століття — це ера диджиталізації. Для пошуку нової інформації людям вистачає декількох секунд. Вони не витрачають години в бібліотеках і мають доступ до будь-яких знань. Така легкість є величезним бонусом нашого часу. 

Водночас вона негативно впливає на зниження тривалості концентрації уваги, і це дуже велика проблема покоління Z. Йдеться про кількість часу, протягом якого людина зосереджується на завданні чи процесі, перш ніж відволіктися на щось цікавіше. І, на жаль, у всіх майбутніх поколінь цей рівень буде тільки знижуватися. 

Влад Перістий

Саме тому під час вивчення англійської мови потрібно використовувати цікаві матеріали, які є близькими до реального життя сучасної молоді та які поєднують у собі різноманітні хайпові теми. Наприклад, якщо Netflix презентує новий проєкт, його треба негайно інтегрувати в навчальний процес для того, щоби студентам було цікаво під час уроку і щоб затримати їхню увагу на обговоренні та практиці мови. 

Ще одна особливість покоління Z — це постійний рух та щільно розпланований графік. Беручи це до уваги, школам потрібно намагатися використовувати саме диджитал-матеріали й відходити від фізичних підручників. Звичайно, електронні книжки ніколи не замінять улюблений запах друкованих сторінок, але такий формат дає більше можливостей. 

Влад Перістий

Після пандемії й особливо під час повномасштабної війни велика частина уроків відбувається в онлайн-форматі, тому студенти звикли підлаштовувати навчання під свій розклад, а не навпаки. Багато молодих людей не навчаються з дому, вони подорожують містами, працюють із кав’ярень чи офісів, потім біжать до спортзалів. За таких обставин носити з собою пів кілограма книжок незручно, та й непотрібно. Тому диджитал-платформи, підручники, диджитал-вправи та лекції — це наше все.

Speaking club

І заразом такий формат навчання дає змогу завжди стежити за новими технологіями. Наприклад, зараз однією з них є ChatGPT (чат-бот зі штучним інтелектом), яку speaking clubs вже почали інтегрувати в Telegram-ботb для своїх студентів. За допомогою штучного інтелекту вони матимуть можливість перевіряти свої письмові роботи та отримувати персоналізований фідбек. Штучний інтелект зможе також генерувати вправи, використовуючи нову лексику, яка не буде повторюватися і буде новою для конкретного студента. 

Влад Перістий

Звичайно, цифровізація та штучний інтелект не скасовують інтерактивність. Заняття мають бути не теоретичними, а максимально практичними. Покоління Z — це про ефективність та швидкі результати, тому кожен урок має показувати їм ситуацію з реального життя, яку вони зможуть використовувати одразу, виходячи за двері чи закриваючи ноутбук.

Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали