Незвичайні та модні подарунки на Новий рік

Вау-ефект

Зимові свята — чудовий привід, аби зробити сюрприз найріднішим для вас людям. Приємніше, коли ваш подарунок буде виділятися на фоні інших та зможе по-справжньому здивувати людину, якій він призначений. Якими незвичними і водночас модними подарунками порадувати близьких, розповідає lifestyle-редакторка Іванна Петрович.

Сумка нестандартної форми

Вибагливим модницям можна подарувати оригінальну сумку, яка однозначно буде виділяти їх з натовпу. Сумка у вигляді слоненяти, губ, книги чи повністю покрита стразами — великий вибір моделей вас приємно здивує. Спирайтеся на стильові побажання того, кому будете вручати такий подарунок, та з упевненістю купуйте. Цей аксесуар навряд чи буде змога носити кожного дня, однак з нагоди особливої дати така сумка стане яскравим доповненням до вбрання.

Jimmy Choo

Нічник у формі мапи України

Коли дні коротші, а ввечері виникає бажання створити затишну атмосферу вдома, не обійтися без нічника. Замість звичної лампи віддайте перевагу нічнику у формі карти України. Це не лише зворушливе нагадування про любов до своєї країни, а й стильний предмет декору.

Фото: shopmonkeys.com.ua

Вечірня сукня

Як не дивно, але вечірні сукні, попри пряму асоціацію їх зі святами, нечасто виступають у ролі подарунка. Будьте винахідливі та здивуйте подругу, маму, сестру чи дівчину ефектною сукнею, яку вона довго не наважується собі купити. Оберіть справді нетривіальне та трендове вбрання, що вразить його власницю.

Бренд Marsego

Набір для створення коктейлів

Так званий набір бармена — ідеальний подарунок для того, хто обожнює влаштовувати вдома вечірки та ласувати коктейлями. За допомогою такого набору, де присутній весь необхідний посуд для приготування якісного коктейлю, його власник/-ця зможе спробувати нові рецепти. Як бонус до такого набору можна додати декілька келихів для різних видів коктейлів.

Wine Enthusiast

Різдвяний декор

Домашній декор спроможний осяяти святковим настроєм будь-який інтер’єр. Гілочки ялини, зелено-червоні кольори, ялинкові іграшки та різдвяні атрибути, безперечно, створять особливу атмосферу вдома. Для вау-ефекту додайте до свого списку солом’яні вироби від Hey Guide з колекції «Триб’ют українському святковому декору 2.0», що стала продовженням торішньої колаборації Hey Guide x Ukrainian Folks. Патріотично та небанально.


Реклама

Популярні матеріали

Разом сильніші: співзасновниці української жіночої спільноти...


Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Наймодніші водолазки сезону весна-літо 2023


Читайте також
Популярні матеріали