Найочікуваніші книжкові новинки 2022 року

Художня література та нон-фікшн

Ці книжки — одні з найочікуваніших у 2022 році. Серед них як художня література, так і приклади нон-фікшну. У книжках ви прочитаєте про основи здорового раціону, особливості фізіології жінок та психології чоловіків.

Оксана Соколова. «Здоровий раціон»

Здорове харчування необов’язково означає жорстке обмеження улюблених продуктів. Це цілісна система, у якій слід урахувати баланс білків, жирів та вуглеводів, режим пиття, кількість вітамінів. А також потреби вашого організму. Загальні принципи правильного харчування за деяких захворювань — не панацея. Те саме стосується раціону та активності для вагітних, спортсменів і тих, хто худне. Тонкощі, якими охоче ділиться авторка книги, допоможуть вам стати кращою версією себе, красивою, здоровою, енергійною. Ваш новий стиль життя вам безумовно сподобається. На вашій кухні — апетитна їжа за рецептами шеф-кухарів, яку так і хочеться сфотографувати. У вашому щоденнику — планова перевірка організму. Ви не просто побачите у дзеркалі, ви відчуєте в кожному русі досконале тіло, яке працює на вас

Наталя Сіліна. «Жіночі справи»

Міфи й упередження, хибна самодіагностика й надумані комплекси — ваші спільні з лікарем вороги. Час поговорити про нашу фізіологію відверто і професійно: про вальс жіночих гормонів у періоди статевого дозрівання чи менопаузи; про застарілі та новітні засоби контрацепції; про вагітність, так, навіть із аномаліями матки!.. Це видання не замінить гінекологічного огляду й консультації фахівця — воно покликане навчити жінок піклуватися про своє здоров’я. Воно не залишить вас наодинці із запитаннями, як зачати і виносити дитину, чи такий страшний клімакс, чому секс більше не дає задоволення і до чого тут «синдром сухої вагіни». Щаслива жінка здорова й обізнана. І кожен розділ наближатиме вас до цього стану.

Sharon Moalem. «Генетичний джекпот» 

Відзначений нагородами лікар і вчений доводить, що генетично жінки сильніші за чоловіків на всіх етапах життя.

Ось деякі факти: жінки живуть довше за чоловіків. У них сильніша імунна система. Вони краще борються з раком і переживають голод, і навіть бачать світ у ширшому розмаїтті кольорів. Вони просто сильніші за чоловіків на всіх етапах життя. Чому це? А чому нас навчають протилежного?

Щоб з`ясувати це, доктор Шарон Моалем спирався на власний медичний досвід — лікування недоношених дітей у відділенні інтенсивної терапії новонароджених; людей похилого віку для нейрогенетичних досліджень; турбота про ВІЛ-інфіковані сиротах в Таїланді —і намагався зрозуміти, чому в кожному випадку чоловіки незмінно менш схильні до благополуччя. Він виявив, що відповідь у нашій генетиці: дві Х-хромосоми дають величезну перевагу у виживанні.

У ясній, захоплюючій прозі, яка сплітає воєдино відкриті очі дослідження, тематичні дослідження, різноманітні приклади, починаючи від поведінки медоносних бджіл і закінчуючи американськими першопрохідниками, а також особистий досвід і досвід своїх пацієнтів, Моалем пояснює, чому жінки перемагають чоловіків, коли це стосується стійкості , інтелекту, витривалості, імунітету та багато іншого. Він також закликає до перегляду нашого орієнтованого на чоловіків, універсального погляду на медичні дослідження та навіть на те, як ми призначаємо ліки — погляд, який, як і раніше, розглядає жінок через призму чоловіків.

Alex Michaelides. «Діви»

 

Едвард Фоска — вбивця. У цьому Маріана впевнена. Але Фоска недоторканний. Красивий і харизматичний професор грецької трагедії в Кембриджському університеті Фоска обожнюється як викладачами, так і студентами, особливо членами таємного товариства студенток, відомого як Діви.

Маріана Андрос — блискучий, але проблемний груповий терапевт, яка зациклюється на Дівах, коли один із учасників, друг племінниці Маріани Зої, знайдений убитим у Кембриджі.

Маріана, яка колись була студенткою університету, швидко підозрює, що за ідилічною красою шпилів та веж, а також за давніми традиціями криється щось зловісне. І вона переконується, що, незважаючи на його алібі, Едвард Фоска винен у вбивстві. Але чому професор націлився на одного зі своїх учнів? І чому він продовжує повертатися до ритуалів Діви Персефони та її подорожів до підземного світу?

Lundy Bancroft. «Чому він це робить?»

Він каже, що любить тебе. Отже… чому він це робить?

Ви ставите собі це питання знову і знову. Тепер у вас є шанс заглянути в уми розгніваних та владних чоловіків — і змінити своє життя. Чому він це робить? Ви дізнаєтеся про:

• Ранні попереджувальні ознаки жорстокого поводження

• Природу аб’юзивного мислення

• Міфи про насильників

• Десять жорстоких типів особистості

• Роль наркотиків та алкоголю

• Що можна виправити, а що ні

• І як безпечно вийти з аб’юзивних стосунків

Реклама

Популярные материалы

Все, що потрібно знати про суд Джонні Деппа та Ембер Герд


Поліція затримала жінку, яка ввімкнула сирену повітряної тривоги...


Княгиня Шарлін публічно прокоментувала чутки про розлучення із...


Читайте також
Популярні матеріали